Strona główna > NWO > Horror i koszmar, sataniści walczą o prawa kobiet

Horror i koszmar, sataniści walczą o prawa kobiet

Horror i koszmar. Zalegalizowany satanizm w „słodkiej polewie”. Sataniści Ameryki postanowili powalczyć o prawa kobiet.

Bracia i siostry, w naszych ostatnich czasach zło już się nie kryje a wyszło już na widok publiczny, przyciągając do siebie duchowo zagubionych ludzi. Żydomasoni nawet organizują dni otwarte a sataniści zaczęli odgrywać rolę jako podmioty polityki i życia społecznego. Świat stacza się w piekło i nadchodzą straszne, ogniste utrapienia i próby na całą ludzkość. Dlatego będziemy nieustannie modlić się do Pana Naszego Jezusa Chrystusa, pokładając nadzieję w Jego obronie i Jego pomocy! Pan nas nie pozostawi jeżeli my Jego nie pozostawimy i nie zaprzemy się Go! Dopomóż nam Boże!

Informacja

pie1„Kościół” Szatana „deklaruje siebie jako świadomego nosiciela zła i antytezę chrześcijaństwa”. Jest to pierwsza (ale z pewnością nie ostatnia) oficjalnie zarejestrowana organizacja, która ogłosiła satanizm jako swoją ideologię. Ponadto obecny lider organizacji, Peter Gilmore, mówi, że „ateizm jest pierwotny a satanizm wtórny”. „Kościół” Szatana posiada oficjalny status i jest wpisany do rejestru uznanych religii przez siły zbrojne USA (w związku z wnioskiem w sprawie pogrzebu oficera Marynarki Wojennej, członka „Kościoła” Szatana), już odbywają się pierwsze satanistyczne „chrzty”, „śluby” i pogrzeby. Ameryka od dawna jest centrum międzynarodowego satanizmu rozciągającym swój wpływ na cały świat. Sataniści są oficjalnie uznawani w USA jako jedna ze wspólnot religijnych pomimo tego, że kryminolodzy prowadzą często śledztwa dotyczące rytualnych morderstw…Prawdziwe rytuały przeprowadzane są w najściślejszej tajemnicy i w wąskim gronie. Podczas tych rytuałów następują ceremonie składania ofiar z ludzi. Zwykle używa się do nich dzieci. W latach 90-tych w USA corocznie znikało 40 tysięcy dzieci i każdego roku w tym kraju znajdowane jest 5 tysięcy niezidentyfikowanych zwłok dziecięcych. Obecnie nie są znane wiarygodne statystyki. Wraz z nastaniem nocy wielu Amerykanów zbiera się na cmentarzach ażeby odprawiać tam sabaty. Niektórzy przekupują strażników cmentarnych i obsługę kostnic w celu uzyskania, do swojej dyspozycji, nieodebranych i pozostawionych zwłok. Następnie zebrawszy się w ukrytych „sanktuariach”, oddają się oni nekromancji, wróżbom za pośrednictwem trupów, jednemu z najbardziej mrocznych i ponurych rytuałów średniowiecza. Łamy gazet i strony internetowe pstrzą się od ogłoszeń i reklam zachęcających do udziału w czarnych „mszach” i sabatach. Chętni otrzymują wszystkie informacje- numery telefonów, adresy, godziny ceremonii itd. Szatańskie powiewy dotknęły także top-menedżerów największych korporacji. Na przykład 1 marca 1990 roku, podczas jednego z telewizyjnych show amerykańskiego publicysty telewizyjnego Phila Donahue, wystąpili szefowie korporacji „Procter & Gamble”. Poinformowali oni telewidzów, że są członkami i wyznawcami „Kościoła” Szatana i odprowadzają ,na wsparcie jego działalności, część swoich zysków. Na pytanie czy szefowie korporacji nie obawiają się takimi oświadczeniami zaszkodzić swojemu biznesowi, sataniści odpowiedzieli: „W Stanach Zjednoczonych nie ma tylu chrześcijan ażeby nam zaszkodzić”.

—————————————————————————————————————————————–

„Metro” przeprowadziło z najwyższym kapłanem nowojorskiego „Kościoła” Szatana, Peterem „Magusem” Gilmore’m, rozmowę.

M- A zatem jest pan za tym żeby aborcje zostały zalegalizowane? Jaki to ma związek z Szatanem?

G- Satanizm jest filozofią, która popiera wolność jednostki, która oznacza to, żeby kobieta miała prawo do własnej decyzji co czynić ze swoim ciałem. Ale my także wzywamy do odpowiedzialności, co oznacza, że jeżeli ktoś nie chce mieć dzieci to trzeba się wysterylizować lub starannie zabezpieczyć.

M- Jaki mają sataniści stosunek do eksperymentów seksualnych?

G- Sataniści są zwolennikami wolności w seksie. Każda forma seksu pomiędzy dwojgiem dorosłych osób, przy obopólnej zgodzie, jest dopuszczalna. Jesteśmy przeciwko przemocy, pedofilii itp., ponieważ tutaj nie może występować obopólna zgoda. Satanizm nie jest przeciwko fetyszyzmowi ale tylko w tym wypadku jeżeli jest to naprawdę dobrowolne a nie kiedy ktoś próbuje przymuszać drugą osobę.

M- Czy popieracie małżeństwa homoseksualne?

G- Tak.

M- Skąd nagle satanizm angażuje się w kwestie polityczne, czy to coś w rodzaju anarchii?

G- Sataniści uważają, że umowa powinna być podstawą wzajemnych ludzkich relacji jak i również prawa i porządku. Jest to cel do którego dążymy. Jeżeli społeczeństwo jest stabilne to możemy cieszyć się życiem. Sataniści mogą swobodnie wspierać każdą ideę mając z tego swoją własną korzyść. Nie mamy poco wybierać anarchię ponieważ może to wprowadzić destabilizację szkodliwą dla osiągnięcia własnych interesów.

M- Jakie problemy są, dla was satanistów, najbardziej aktualne?

G- Nie jesteśmy podobni do innych grup, które mają jakieś ogólne problemy. U podstaw satanizmu leży indywidualizm i każdy satanista może mieć swoje własne interesy. Nasza filozofia promuje wolność, dlatego sataniści, którzy wybierają działalność polityczną, mogą popierać i prawa człowieka. Uważamy także siebie za zwierzęta wraz z innymi rodzajami zwierząt na naszej planecie. Właśnie dlatego niektórzy sataniści pomagają wspólnotom, które zajmują się ratowaniem zagrożonych gatunków. Ale „Kościół” Szatana nie wymaga od swoich wyznawców obowiązkowego udziału we wspieraniu jakiejkolwiek idei lub problemu.

Źródło: http://www.metronews.ru/novosti/satanisty-ameriki-reshili-poborot-sja-za-prava-zhenshhin/Tpomgu—FfjqH3weywr5Q/

 Za: www.3rm.info

Data publikacji: 24.07.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.