Strona główna > Świat > Homoseksualna wersja Biblii która nie będzie obrażać gejów

Homoseksualna wersja Biblii która nie będzie obrażać gejów

Od red. (Sabba) – Nazywają ją Wersją Króla Jakuba i jest dostępna w Amazon, a wkrótce w każdym kościele.

a

Na przestrzeni dziejów seks nigdy nie był sprawą polityczną. Im jakoś udało się wprowadzić go do sfery politycznej: i dlatego obowiązkiem każdego obywatela jest zajrzenie do niej.

Najważniejszym i jedynym celem małżeństwa tej samej płci zawsze było zniszczenie CHRZEŚCIJAŃSKICH fundamentów zachodniej cywilizacji. Albo tego co po niej zostało. Wszystko co chrześcijańskie trzeba wymazać.

Już były przypadki kiedy geje wycierali sobie odbyt kartkami Biblii podczas swoich parad pod nazwą ‚Pride’ [duma]. Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego?

Im zawsze to się udaje, a wypowiadanie się przeciwko temu ohydnemu czynowi nazywa się bigoterią.

Geje mogą to robić i nikogo to nie obchodzi, bo zachód dawno odrzucił swoją chrześcijańską tarczę. Chrześcijanie stali się bezsilni, nic nie rozumieją, stali się cieniami tego kim byli kiedyś (to nie ma nic wspólnego z muzułmanami).

Próbowali zrobić to samo w świecie muzułmańskim, ale ponieśli całkowitą klęskę tylko dlatego, że muzułmanie dalej trzymają się swojej wiary, dalej ją praktykują, a ich liczba codziennie się zwiększa.

Chrześcijanie na zachodzie nie powinni się denerwować (czy czuć zazdrości?) na muzułmanów, bo oni żyją swoją wiarą. Chrześcijanie powinni brać z nich przykład i zacząć wracać do chrześcijańskich korzeni, wypełniać swoje puste kościoły, zanim więcej ich przerobi się na gejowskie bary albo burdele.

Ale czy chrześcijanie na zachodzie naprawdę chcą wracać do chrześcijańskich korzeni?

Teraz zachód zbytnio przywiązał się do świata w którym seks jest tak darmowy jak światło słońca, gdzie materializm, konsumeryzm, rozrywka, alkohol i narkotyki stały się ulubionym sposobem spędzania czasu, świata w którym nie ma miejsca dla tego co boskie.

Zachód chce zjudaizowanego świata bez żydów.

Nie może mieć ich obu.

http://buzzpo.com/liberals-create-homosexual-version-of-the-bible-that-wont-offend-gays/?utm_content=buffer8f2ac&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=positivelyrepublican

Homosexual Version of the Bible That Won’t Offend Gays

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *