Strona główna > Świat > Homoseksualizm i NWO. Wywiad Catholic Family News z Randy Engel

Homoseksualizm i NWO. Wywiad Catholic Family News z Randy Engel

Wprowadzenie

Gay couple with signs during the Gay Parade. San Francisco, California, USA

Czy zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób Ruch Homoseksualny [Homosexual Movement = HM] stał się dzisiaj tak potężną siłą w amerykańskim życiu? W jaki sposób ruch ten wydaje się być w stanie naginać rząd do swojej woli? W jaki sposób ściąga wiele milionów dolarów od korporacyjnej Ameryki? Te pytania, między innymi, nurtowały mnie od dawna, więc postanowiłem zapytać katolicką dziennikarkę Randy Engel [RE], autorkę książki Rytuał sodomii [The Rite of Sodomy – www.newengelpublishing.com] i autorytet w kwestii homoseksualizmu w kościele i społeczeństwie, skąd bierze się cała ta siła, pieniądze i wpływ, jakie wydaje się mieć nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także zagranicą. – jv [John Vennari]

JV:      Od lat nie mogę zrozumieć w jaki sposób i dlaczego HM w USA ma tak wielką władzę I wpływ? Czy możesz oświecić mnie i naszych czytelników w tej kwestii?

RE:      Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że HM obecnie jest awangardą zorganizowanej dewiacji seksualnej, i że ma ogromny wpływ i wszelkiego rodzaju zasoby, daleko przekraczające to na co logicznie wskazywałaby jego mała liczebność.

Z perspektywy historycznej wiemy, że rozwój homoseksualizmu jest nieodłączną częścią nowoczesnego Ruchu Wyzwolenia Seksualnego [Sexual Liberation Movement = SLM], powstałego pod koniec lat 1920, i kulminującego utworzeniem w 1928 Światowej Ligi na rzecz Reformy Seksualnej [World League for Sex Reform = WLSR]. Głównym celem Ligi była wczesna eugenika – „poprawa rasy poprzez selektywną reprodukcję” – ale obok niego było też zniesienie przepisów antysodomicznych i legalizacja sodomii jako alternatywnej formy ekspresji seksualności. Ponadto, WLSR promowała również i lobbowała za promocją antykoncepcji, sterylizacji, aborcji, kontroli populacji, nauczania młodych o seksie, rozwodach I „otwartych” małżeństwach, pornografii, samobójstwach, eutanazji, sztucznej reprodukcji, i zarządzanych przez rząd i pod nadzorem medycznym burdeli.

Papież Pius XI szybko zareagował swoją wspaniałą encykliką Casti Connubii (O cnotliwym małżeństwie) w grudniu 1930, skutecznie broniąc w ten sposób fortu chrześcijańskiej moralności dla kolejnego pokolenia.

Co do HM w Ameryce, to do końca lat 1960 był w większości podziemną aferą lewicową zorganizowaną przez ludzi takich jak marksista Henry Hay. Był luźno zorganizowaną, marginalną siatką gromadzącą się w głównych miastach portowych takich jak San Francisco i Nowy Jork, i był, w oczach opinii publicznej, wiązany głównie z zawodami awangardowymi i libertynami seksualnymi. Jego znaczenie polityczne, zasoby finansowe i wpływ na amerykańskie obyczaje seksualne były bardzo ograniczone.

JV:      I wtedy miało miejsce Stonewall?

RE:      Tak, i wtedy w czerwcu 1969 miały miejsce Bunty Stonewall, które, mówi się, stały się „zapłonem” dla Ruchu Wyzwolenia Homoseksualnego [HLM] na całym świecie. Pozornie z dnia na dzień „gejowscy” liderzy spontanicznie zorganizowali się w dobrze naoliwioną machinę polityczną, zorganizowali konferencje prasowe w głównych miastach z udziałem światowych mediów, do wcześniej pustych kufrów ruchu wpłynęły miliony dolarów, a czołowe postaci publiczne potępiły niesprawiedliwości jakie rzekomo cierpieli homoseksualiści. To co tradycyjnie postrzegano jako zło tłumione przez rząd, stało się zaletą i prawem obywatelskim podlegającym ochronie państwa.

JV:      Rozumiem, że nie zgadzasz się z tą oficjalną wersją Stonewall?

RE:      Ani przez chwilę. Wydarzenia o takim znaczeniu wymagają starannego planowania, koordynacji i wielkich funduszy. One nie wydarzają się w wyniku samozapłonu. Rewolucja homoseksualna, jak każda znacząca rewolucja, rozpoczęła się na górze, wśród bogatych i potężnych, a nie w grupie niezadowolonej klienteli transwestytów, homoseksualistów i młodych cwaniaków, którzy bywali w małym barze w Greenwich Village, a do których później dołączyli sympatyzujący mieszkańcy w ostrej bójce z lokalną policją.

JV:      Czy masz jakieś dowody na poparcie swojej teorii?

RE:      Tak, mam, na przykład oświadczenie dr Richarda Daya, byłego dyrektora medycznego Planowanego Rodzicielstwa – Populacja Świata I protégée Rockefellera, który, na krótko przed Stonewall oświadczył publicznie, że „homoseksualiści otrzymają pozwolenie na bycie homoseksualistami”.

JV:      Pozwolenie od kogo?

ER:      Od elity „Nowego Porządku Świata”.

JV:      Uważam że musimy cofnąć się na moment. Czy możesz wyjaśnić datę I kontekst oświadczenia Daya?

RE:      Dr Day wygłosił historyczny wykład opisujący „Nowy Porządek Świata” na spotkaniu Stowarzyszenia Pediatrycznego w Pittsburgh, 20 marca 1969. Zatytułowane „Planowanie rodziny: umieralność niemowląt, częstotliwość genów, aborcja i inne sprawy” [Family Planning: Infant Mortality, Gene Frequency, Abortion and Other Considerations], przemówienie Daya dokładnie opisało ten nowy system, który, jak powiedział, już był i funkcjonował. W długiej dyskusji o kontroli populacji stwierdził, że w przyszłości będzie „seks bez reprodukcji” (aka „kontracepcja, sterylizacja, aborcja) i „reprodukcja bez seksu” (zapładnianie in vitro, sztuczne). Po komentarzu o homoseksualizmie Day wygłosił prognozę, że „aborcja już nie będzie przestępstwem”, że będzie akceptowana jako coś normalnego i opłacana z podatków dla tych, którzy nie mogą płacić sami za własne aborcje. Było to 4 lata przed sprawą Roe vs. Wade.

JV:      Czy możesz podać inny przykład?

RE:      11 marca 1969, tylko 9 dni przed oświadczeniem Daya o udzieleniu pozwolenia na homoseksualizm, Frederick S Jaffe, wiceprzewodniczący Planowanego Rodzicielstwa – Populacja Świata, wysłał memorandum zatytułowane „Działania istotne dla badań polityki populacji w USA” [Activities Relevant to the Study of Population Policy for the US] do Bernarda Berelsona, przewodniczącego Rady Populacji Johna D Rockefellera III. W dziale o „Ograniczeniach społecznych” [Social Constraints] jest „Popieraj zwiększony homoseksualizm” [Encourage increased homosexuality].

Publiczną wiedzą jest to, oczywiście, że rodzina Rockefellerów i jej liczne fronty „charytatywne”, takie jak wspomniana Rada Populacji i Planowane Rodzicielstwo, od dziesięcioleci promowały wszelkiego rodzaju zboczenia seksualne, łącznie z sodomią. Czytelnik może pamiętać, że to filantropoidy z Fundacji Rockefellera początkowo finansowały badania prohomoseksualne i propedofilskie seksualnego zboczeńca Alfreda C Kinseya na University of Indiana w latach 1941-1949 kwotą $414.000.

JV:      Mówisz, że źródło potęgi i wpływów HM nie pochodziło z samego ruchu, ale z zewnątrz – z potężnych fundacji i innych bytów rządzących za kulisami?

RE:      Dokładnie.

Kiedy mówi się o tych potężnych amerykańskich fundacjach filantropijnych, technicznie nazywanych „prywatnie zorganizowanymi instytucjami publicznymi”, jest kilka rzeczy o których trzeba pamiętać.

Pierwsza, w tych grupach nie ma nic „charytatywnego”. Od początku one były utworzone przez Andrew Carnegie i Johna D Rockefellera jako agenci zmian i kontroli społecznej, i oni skutecznie wykorzystywali swoje fundusze do wspierania szerokiego wachlarza inicjatyw anty-życia i anty-rodziny, łącznie z „Wyzwoleniem Gejów” [Gay Liberation].

Mając wielki prestiż i praktycznie nieograniczone zasoby finansowe, te fundacje mogą iść tam, gdzie inni boją się zapuszczać, i torują drogę dla publicznej akceptacji wszelkich form dewiacji seksualnej, aż nadejdzie czas dla elity NWO na przejęcie, i szczególna dewiacja o jakiej mówimy zostanie zinstytucjonalizowana jako oficjalny porządek publiczny, a obciążenie finansowe przesunięte na barki amerykańskiego podatnika. Oni zrobili to z eugeniką. Zrobili to z kontrolą urodzeń, w tym z aborcją. A teraz robią to z homoseksualizmem.

JV:      Czy grupa wtajemniczonych miliarderów nie spotkała się potajemnie późną wiosną by omówić zwiększenie ich działalności filantropijnej?

RE:      Prawdopodobnie nawiązujesz do spotkania z 5 maja 2009 na Rockefeller University zorganizowanego przez Warrena Buffeta, Billa Gatesa i Davida Rockefellera Jr. Uczestniczyli w nim Oprah Winfrey, Ted Turner i George Soros oraz inne sługusy NWO przeciwne życiu. Nic dziwnego, zwiększone zainteresowanie kontrolą populacji było na szczycie listy. To oznacza, że amerykański podatnik powinien przygotować się na nową falę propagandy o „bombie populacyjnej”, jak również na zwiększenie poparcia dla „gejów” I aborcji.

JV:      Jakie inne grupy poza tymi wielkimi fundacjami wspierają GLM obecnie?

RE:      Jednym z największych źródeł wsparcia dla GLM I Gay Agenda jest korporacyjna Ameryka – Coke-Cola, Pepsi, Ford (Globe), General Motors, American Express, Best Buy, Lehman Brothers, Fannie Mae, Mellon Financial, Shell, Dell, Avon, Estee Lauder, Coors, General Electric, General Mills, Kraft, Johnson & Johnson, Eli Lilly, Hyatt, State Farm, Avis, Starbucks, Subway, Gameboy, Ikea, JC Penney, Sears, Sam’s Club, Target, Wal-Mart (Pride), Weight Watchers, IBM, Intell, AT&T, itd. itd.

a

Podejrzewam, choć nie mogę udowodnić, że praktycznie wszystkie czołowe amerykańskie korporacje biznesowe mają porozumienie z elitą NWO, która żąda od nich „dotacji” części swoich zysków na różne ulubione „organizacje charytatywne” NWO. Na liście nie ma grup pro-życie.

Federalny rząd, oczywiście, wykonał swoją część Homoseksualnego Programu. Wśród agencji federalnych i programów które poparły Ruch Homoseksualny są: Centrum Kontroli Chorób (CDC), CETA (Kompleksowa Uchwała o Zatrudnieniu I Szkoleniu), Krajowe Instytuty Zdrowia, Korporacja Usług Prawnych (LSC), Krajowe Radio Publiczne (NPR, finansowane przez Korporację Publicznego Radia), by wymienić tylko kilka. Urząd Skarbowy przyznał status odliczania podatku organizacjom homoseksualnym, które „opowiadają się za zrozumieniem i tolerancją homoseksualistów”. Kiedy doda się potęgę liberalnych masmediów, które zawsze popierały Ruch Homoseksualny, to widzisz jedną potężną machine propagandową.

JV:      Czy kryzys AIDS zahamował czy pomógł Ruchowi?

RE:      Jeśli chodzi o finanse, sponsorowane przez rząd programy AIDS okazały się być kurą składającą złote jaja, i miliony dolarów z funduszu „zdrowia” dostały się do homoseksualnych organizacji politycznych / działaczy. AIDS dodała „korzyść” pomocy zmniejszenia „nadmiaru populacji”, zgodnie z nieustanną kampanią NWO przeciwko proliferacji ludzi. Niestety, pożyteczni idioci dominujący w przywództwie „gejowskim” muszą jeszcze to zrozumieć, albo jeśli już to zrobili, milczą żeby nie stracić stanowisk, a może i życia.

JV:      A co z pomocą finansową I wsparciu kościołów?

RE:      Odpowiedź na to wymagałaby książki, ale tak, prawie wszystkie liberalne główne kościoły, synagogi i zakony religijne uczestniczą w finansowaniu i na inne sposoby by promować I podtrzymać Ruch. Należą tu amerykański Kościół Katolicki, zwłaszcza biurokracja biskupów, Konferencja Amerykańskich Biskupów Katolickich.

I na koniec chciałabym wspomnieć o roli przestępczości zorganizowanej, jako funkcjonariusza NWO, we wspieraniu Ruchu. Jest to symbioza między obu, bo syndykat przestępczy jest właścicielem wielu placówek uczęszczanych przez homoseksualistów, takich jak „gejowskie” bary i łaźnie. Przestępczość zorganizowana dostarcza także narkotyki, pornografię i młode męskie prostytutki które łączą antykulturę homoseksualną.

JV:      Mogę zrozumieć dlaczego przestępczość zorganizowana ma ogromny interes w promowaniu i finansowaniu Ruchu. Mogę też zrozumieć, biorąc pod uwagę ogromne fundusze do dyspozycji jakie ma wielu homoseksualistów, dlaczego ten Ruch przyciąga pewne wsparcie od Ameryki korporacyjnej. Ale nie mogę zrozumieć tego, co może zyskać NWO promując homoseksualizm?

RE:      Znowu, John, potrzebna by mi była książka żeby dokładnie Ci odpowiedzieć, ale dam Ci prostą odpowiedź odsyłając Cię znowu do przemówienia dr Richarda Daya o Systemie Nowego Świata. Zdaniem Daya, sine qua non NWO jest kontrola populacji. Choć my zwolennicy życia ogólnie kontrolę populacji kojarzymy z antykoncepcją, aborcją, sterylizacją itp., jest to bardzo ograniczony punkt widzenia znaczenia tego terminu. Day mówi bardzo wyraźnie, że dla mistrzów marionetek NWO kontrola populacji ma dużo szersze znaczenie. Oznacza kontrolę nad każdym aspektem ludzkiego życia: edukacją, gospodarką i finansami, religią, rozrywką, transportem, medycyną, sztuką, obroną narodową, polityką, nauką i technologią, sportem, egzekucją prawa, rolnictwem I hodowlą, i w końcu – kto ma żyć i kto ma umrzeć.

JV:      A zatem kontrola populacji to w rzeczywistości kontrola ludzi?

RE:      Tak, dokładnie.

JV:      OK, więc jak homoseksualizm pasuje do planu NWO?

RE:      Pozwolę sobie stwierdzić, że zawsze byli dwaj naturalni wrogowie każdego rodzaju totalitaryzmu – rodzina i religia. Postęp homoseksualizmu i innych form dewiacji zachowań seksualnych, co widzieliśmy w obecnej walce o „małżeństwa gejowskie”, jest po to by osłabić oba – małżeństwo i rodzinę, jak również prawo naturalne i tradycyjną moralność. Celem NWO jest tworzenie pokolenia polimorficznych zboczeńców – narcystycznych, odizolowanych i pozbawionych korzeni jednostek, które będąc zniewolonymi przez własne pasje, nie będą stanowić żadnego poważnego oporu wobec swoich nowych właścicieli niewolników.

JV:      Kiedy ten cel zostanie osiągnięty, to czy szeregowi homoseksualiści będą nadal odgrywać szczególną rolę w NWO?

RE:      Nie. To wysoce nieprawdopodobne. Jak wyraźnie powiedział dr Day, NWO szczyci się stabilnością i lojalnością do Nowego Porządku, a homoseksualiści są znani z niestabilności i nielojalności. Dlatego, przysłużywszy się ich celom, kiedy nadejdzie czas, szeregowi homoseksualiści będą systematycznie eliminowani jako wrogowie państwa. Elita „gejów” w NWO prawdopodobnie pozostanie.

JV:      Randy, przedstawiłaś raczej smutny scenariusz życia pod NWO i rolę Ruchu Wyzwolenia Gejów w udzieleniu pomocy w jego wprowadzeniu. Czy przewidujesz jakąś wykonalną opozycję ze strony Kościoła Katolickiego w odniesieniu do zahamowania postępu Ruchu i NWO?

RE:      Jak wykazałam w mojej najnowszej książce Rytuał sodomii [The Rite of Sodomy – (www.newengelpublishing.com), do chwili obecnej Kościół nie chciał lub nie mógł powstrzymać fali homoseksualizmu w swoich szeregach i w społeczeństwie. Opór wobec tzw. „małżeństwa gejowskiego” i innych paskudztw wyszedł od pojedynczych tradycyjnych katolików, ewangelików i innych zaniepokojonych obywateli. Jeśli chodzi o zorganizowaną opozycję wobec NWO, jak oświadczył dr Day w 1969, „Myślicie, że kościoły nam się sprzeciwią. Powiem wam, że one nam pomogą”. I on nie zrobił żadnego wyjątku dla posoborowego Kościoła Katolickiego.

JV:      Ostatnio po raz pierwszy przeczytałem transkrypcję w całości Nowego Porządku Barbarzyńców [The New Order of Barbarians], który zawiera wspomnienia dr Lawrence’a Dunegana, pediatry pro-życie z Pittsburgha, który uczestniczył w niesławnym wykładzie Daya w marcu 1979, jak również twój wywiad z dr Duneganem o NWO. Dokładność jego przepowiedni mrozi mnie do szpiku kości. Czy ta transkrypcja jest dostępna dla naszych czytelników w internecie?

RE:      Tak, Amerykańska Koalicja Życia zamieściła oficjalną transkrypcję raportu dr Dunegana na temat wykładu Daya tutaj:

http://uscl.info/edoc/doc.php?doc_id=89&action=inline

(W j.pl: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/23/maciej-giertych-plany-globalistow/)

JV:      Czy nie zniechęca Cię to, że praktycznie każda przepowiednia dr Daya z 1969 o NWO została zeralizowana?

RE :     Skłamałabym gdybym powiedziała, że antychrześcijański program NWO mnie nie niepokoi. Powinien niepokoić każdego katolika, a naprawdę każdego człowieka na świecie. Ale wiem również, że Bóg dalej rządzi światem. Jak czytamy w Naśladowaniu Chrystusa [The Imitation of Christ] Thomasa à Kempisa: „…Człowiek proponuje, ale to Bóg rozporządza; człowiek nie decyduje o swoim życiu”.

Nie wiem jaka czeka nas przyszłość na tej ziemi, ale mocno wierzę, że jako członkowie Kościoła Wojującego, jesli zaufamy naszemu Pamu i Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi i Jego Najświętszej Matce, jedynej chlubie ludzkości, to się nie zawiedziemy, i odniesiemy ostateczne zwycięstwo. Alto quien vive!!

JV:      Co to znaczy?

RE:      W wolnym tłumaczeniu „Każdy kto jeszcze żyje na pole bitwy, wstań i walcz!!”

CFN Interview with Randy Engel on “Homosexuality and the New World Order”

Źródło: http://www.stjosephsmen.com/images/Homosexuality_and_the_NWO.pdf

Tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.