Strona główna > Polska > Homomarsz w Białymstoku. Państwo znowu po stronie LGBT – policja użyła gazu i broni wobec przeciwników deprawacji (VIDEO)

Homomarsz w Białymstoku. Państwo znowu po stronie LGBT – policja użyła gazu i broni wobec przeciwników deprawacji (VIDEO)

Ulicami Białegostoku przeszedł pierwszy raz marsz pederastów. Policja ochraniająca homoparadę użyła gazu i broni gładkolufowej wobec kontrmanifestantów !!!

Policjanci zatrzymują obrońców rodziny stojących w kontrze do homoparady/fot. YouTube/Media Narodowe

Marsz promujący totalitarną ideologię LGBT odbył się oczywiście pod płaszczem haseł o błędnie rozumianej tolerancji. Hasłem parady było „Białystok miastem dla wszystkim”.

Oprócz marszu pederastów, zarejestrowanych zostało na dzisiaj kilkadziesiąt kontrmanifestacji.

Policja rozpyliła gaz łzawiący. Wcześniej, około godz. 15.30 słychać było pierwsze strzały z broni gładkolufowej. „Media Narodowe” pokazały zamaskowanych policjantów w cywilnych ubraniach. Kilka osób zostało zatrzymanych.

W sobotę na ulice Białegostoku wyszli przedstawiciele środowisk LGBT+, by domagać się przywilejów. To pierwszy taki pochód w tym mieście. Co więcej, wielu mieszkańców stolicy Podlasia protestowali przeciwko promocji homoseksualizmu, wychodząc na ulice miasta.

Marsz spotkał się z powszechnym sprzeciwem mieszkańców miasta. Do modlitwy przebłagalnej za grzech propagowania homoseksualizmu wezwał tamtejszy arcybiskup ks. Tadeusz Wojda. W zdecydowanych słowach hierarcha sprzeciwiał się też marszowi, powtarzając słynne słowa kard. Stefana Wyszyńskiego „non possumus”.

O alternatywie dla homomarszu pomyśleli obrońcy rodziny, organizując pod patronatem wojewody podlaskiego specjalny piknik rodzinny.

Od marszu oficjalnie odcięli się także prawosławni radni, zrzeszeni w Forum Mniejszości Podlasia, które jest w koalicji z Koalicją Obywatelską.

Na podstawie:

Homomarsz w Białymstoku. Państwo znowu po stronie LGBT – policja użyła gazu i broni wobec przeciwników deprawacji (WIDEO)

https://www.pch24.pl/marsz-rownosci-przeszedl-ulicami-bialegostoku–mieszkancy-protestowali,69633,i.html

20.07.2019

4 thoughts on “Homomarsz w Białymstoku. Państwo znowu po stronie LGBT – policja użyła gazu i broni wobec przeciwników deprawacji (VIDEO)

 1. Też z netu:
  .
  „Łukasz Warzecha:
  A jeśli komuś się tak strasznie nie podoba, że policja dbała, żeby mógł przejść legalny marsz LGBT, to proponowałbym, żeby zamiast się skupiać na takich epizodach spytał polityków PiS, CZEMU NIE WYPOWIEDZIELI KONWENCJI STAMBULSKIEJ. To dużo ważniejsze niż bijatyka z LGBT.”
  .
  Źródło: Facebook.com/Liga-Polskich-Rodzin > pl-pl.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2361606684081846&id=1834141950161658 (21.07.2019).
  .
  Ł. Warzecha (ur. 1975): UPR > SPR > TVP Info
  .

 2. Niedawno w jednym z bialostockich kosciolow byl „wystep” kapeli zydowskiej… Ten sam arcy- biskup nie mial nic przeciwko profanacji swiatyni… Teraz zgrywa katolika ?! Co to ma znaczyc ?

 3. W zasadach chrześcijaństwa oprócz miłości i przebaczenia jest kara za grzechy i piekło. Hitlera czy Stalina nie pokonała miłość chrzescijańska tylko brutalna siła. Sobieski też użył siły do obrony chrześcijaństwa. Chrześcijanie na świecie są mordowani a europejscy chrześcijanie tylko narzekają, trzeba walczyć. LBGT obrażają i profanują święte symbole katolickie, obrażają nas i zwalczają w sposób brutalny naszą tożsamość, profanują nawet godło państwowe chronione konstytucją a władze i sądy nie bronią społeczności katolickiej więc sama musi się bronić. Pani minister MSW nazywa tych bohaterów-patriotów bandytami tak jak komuniści nazywali Zołnierzy Niezłomnych, podobnie postąpił Episkopat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.