Strona główna > Bez kategorii > Homo gry dla dzieci i młodzieży

Homo gry dla dzieci i młodzieży


Materiał przysłany dla blogową pocztę, serdeczne podziękowania.

Przygotował: PiotrekXldz

Popularna gra komputerowa pt: "Dragon Age"

Popularna gra komputerowa pt: “Dragon Age”

Electronic Arts jedna z najbardziej znanych wydawców gier komputerowych i video. Większość na pewno słyszała o takich grach jak Fifa, Battlefield czy NFS Need for Speed. Dlaczego o tym piszę? W ostatnich latach coraz częściej widzimy propagandę środowisk homoseksualnych. Dragon Age czy Mass Effect to m.in te gry w których można zaobserwować sceny z udziałem gejów lub lesbijek.

Warto zaznaczyć, że EA po raz 2 z rzędu została wybrana na najgorszą firme w USA. Oprócz coraz słabszych gier, online passów czy wyciętych fragmentów gier zwanych potocznie DLC firma ta popiera LGBT (Lesbians, Gays, Bisexuals, Transgenders). Głos w tej sprawie zabrał Peter Moore odpowiedzialny za funkcjonowanie firmy.

„Widzimy wpisy na konserwatywnych forach internetowych, które zachęcają do oprotestowania naszej polityki  LGBT poprzez wybieranie EA w głosowaniu na najgorszą firmę”
– napisał Moore w oświadczeniu. „Jeśli właśnie to czyni nas najgorszą firmą, to atakujcie dalej. W tej kwestii nie pójdziemy na kompromisy”.

Wielu graczy (w tym również ja) przestało kupować produkty z pod znaku EA. Być może firma ta kiedyś się opamięta póki co z uśmiechem na ustach popiera legalizacje “ślubów” homoseksualnych zarabiając przy tym miliony dolarów.

Wysyłam również jedno obrzydliwe zdjęcia jak dowód, że firma EA w swoich grach dodaje postacie homoseksualne aby mieszać w głowie młodemu pokoleniu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *