Strona główna > Metapedia > Holokau$tianizm

Holokau$tianizm

źródło: http://en.metapedia.org/wiki/Holocaustianitymetapedia_413x140

200px-Holocaust-mahnmal
największe miejsce kultu holocau$tu, Berlin

Holokau$tianizm (znany również pod nazwą religii holocau$tu i shoaizmu ) jest religią świecką, stworzoną przez siewców talmudyzmu dla gojów do codziennego użytku pod koniec XX wieku. Opiera się ona przede wszystkim na przymusowym poczuciu winy i wstrętu do samego siebie w sprawie rzekomych ofiar żydowskich podczas II wojny światowej i na domniemanym, fałszywym „autorytecie moralnym” na całym świecie talmudycznych żydów. Działa jako duchowa podpora międzynarodowego żydowskiego monopolu na wyrywanie haraczu i inne typy wyzysku przemysłu, zwanego przemysłem holokau$tu. Religia ta jest de facto religią państwową w Niemczech, USA , Francji i niemal wszędzie indziej. Miejsce pielgrzymek, „izrahell”, jest jednocześnie również domem dla wielu kapłanów shoaizmu, które odwiedzają wierni często i z przyjemnością oraz asygnują na rzecz tego miejsca obfite dary materialne w zamian za otrzymanie błogosławieństwa.

Pochodzenie religii

180px-ChristianWulfKippa
jeden z shoaistów – Christian Wulff

Tak, jak ostatnia wielka religia Zachodu, Chrześcijaństwo, tak też shoaizm jest wymysłem żydów, którym zarządzają głównie żydzi, a który otrzymuje wielki poklask wśród nie-żydów. I podobnie jak w przypadku Chrześcijaństwa, tak również w przypadku shoaizmu musiało minąć trochę czasu, zanim został szeroko rozpowszechniony i mógł mutować w formę religii państwowej. W samym centrum religii shoaizmu znajduje się mitologiczne wydarzenie, tzw. holokau$t, jaki przez dwadzieścia lat po zakończeniu II wojny światowej nie odgrywał żadnej roli w „społeczności zachodnich wartości”. Dopiero po zwycięskim zakończeniu wojny sześciodniowej w 1967 roku, po tym, jak „izrahell stał się religią amerykańskich żydów”, oraz po tym, jak wojna z października 1973 r., spowodowała ciężkie straty, żydowskie organizacje zaczęły wielkie zmasowane bębnienie w co się da w interesie „małego Davida izrahella”. [1] W telewizji amerykańskiej leciał serial p.t. holokau$t, będący promocją religii shoaizmu (1978 r.), najpierw epatujący widzów amerykańskiej populacji, a potem widzów w innych miejscach na świecie.

W 1980 roku, lub, według nowego, shoaistycznego kalendarza, w roku 35. H. (po holocau$cie), żydowsko-amerykański pisarz napisał o holocau$cie jako „Zagadce wyjątkowości” („Enigma of Uniqueness”):

holocau$t to nie tylko coś zasadniczo innego niż to, co się rozumie jako wyjątkowe w zwykłym znaczeniu, ale także coś innego niż tylko zwykła wyjątkowość. To było wydarzenie transcendentalnej wyjątkowości. Jakość tej różnicy wznosi je przez to aż na poziom absolutu.”

A były więzień obozu koncentracyjnego i laureat pokojowej Nagrody Nobla, Elie Wiesel, wyznaczony na stanowisko najświętszego arcykapłana shoaizmu, ogłosił że holokau$t „sięga poza, jeśli nawet nie ponad historię„, „wykracza i sprzeciwia się każdemu opisowi i wyjaśnieniu„, zaś „prawda o Auschwitz leży w ciszy„. A żyd Primo Levi stwierdził:

Jeśli jest Bóg, to nie mogło być Auschwitz. Ale skoro zaistniał Auschwitz, to istnienie Boga jest niemożliwe„.

250px-Honsik-gericht
Heretyk Honsik przed obliczem Inkwizycji

Następnie w latach 90-tych, żyd Claude Lanzmann, producent filmu „Shoah”, objawił światu rzecz następującą:

Jeśli Auschwitz jest czymś innym niż przerażającym wstrząsem historii, jeśli wymyka się „banałowi złej osoby”, to Chrześcijaństwo drży w samych swych podstawach. […] Jeśli Auschwitz jest prawdziwe, to istnieje takie ludzkie cierpienie, którego w ogóle nie da się postawić na poziomie ofiary Chrystusa […] w takim wypadku Chrystus jest złem, a dobro wcale od Niego nie nadejdzie. Fanatyzm cierpienia! Jeśli obecnie Auschwitz jest czymś zdecydowanie bardziej doniosłym niż Apokalipsa, czymś co budzi większy strach niż to, co mówi nam Jan w Apokalipsie (a więc Apokalipsa nadaje się do nagrywania i przypomina coś na kształt wielkiego widowiska podobnego do Hollywood, tylko Auschwitz wymyka się kategoriom mówienia o nim i tworzenia jego obrazu), to znaczy, że księga Apokalipsy myli się, podobnie jak cała Ewangelia. Auschwitz jest zaprzeczeniem Chrystusa„. [2]

Dzięki niemu shoaizm został ostatecznie podniesiony do rangi religii i nic nie mogło stawać mu na drodze do światowego zwycięstwa.

Elementy tej religii:

300px-Holocaust-Religion
znak firmowy – holocau$t-Religion ®

Boskość (święty holocau$t) [3]

Mesjasz i kaznodzieja (żydzi osadzeni na centralnych pozycjach kultu, ocaleńcy z holokau$tu i ich beneficjenci)

Idole i ołtarze (pomnik holocau$tu, kamienne bloki poczucia winy, Yad Vashem, pustaki w Berlinie, itp.) [4]

Torba na zbieranie datków, płatności za udzielanie odpustu, którym nie ma końca (trwały proceder wypłat odszkodowań z Niemiec)

Inkwizycja (Revisionisten są przeklętymi heretykami i są karani zesłaniem do lochu, sędziowie rozpatrujący ich sprawy oficjalnie reprezentują inkwizycję. [5] prokuratorzy oskarżają w dziedzinie religijnych rozbieżności poglądowych. Ma to wpływ na pozycję Chrześcijaństwa)

judaizm realizuje się w roli wyznania wiary,

krytyka (opuszczasz Niemcy, ostatnia stacja po prawej) ma za zadanie pracę misyjną

Znani shoaiści

Poniższa lista znanych shoaistów nie rości sobie pretensji do bycia źródłem wyczerpującym:

Helmut Kohl

Angela Merkel

Barack Obama

Wolfgang Thierse

Christian Wulff

Geert Wilders

Claudia Roth

Heretycy

300px-Den_Holaust_hat_es_nie_gegeben
“‘Nigdy nie było holocau$tu’. Wciąż wielu tak twierdzi. W ciągu następnych 20 lat, może ich być więcej. Dlatego wspomóż nas finansowo na pomnik zamordowanych żydów w Europie”.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych religii, shoaizm ma również za zadanie usunąć  sprawę rozdziału państwa i religii. W niektórych państwach, jak na przykład w RFN, to połączenie państwa z shoaizmem jest tak ścisłe, że ​​heretycy, czyli ci, którzy oddają się wyznawaniu innych poglądów niż jego dogmaty, są rygorystycznie poddawani działaniu prawa karnego. Ponadto heretycy, którzy sami siebie nazywają Rewizjonistami, są ścigani przez shoaistów jako ludzie wątpiący w holocau$t i zamykani do więzień przy różnych okazjach na kilka lat. Dzieła heretyckie znajdują się na indeksie ksiąg zakazanych, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się herezji albo są niezwłocznie wyszukiwane i niszczone.

Poza tym, nikomu nie wolno pisać nic podobnie heretyckiego, co piszą Rewizjoniści, bowiem co tylko powoduje zaprzeczanie holocau$tu, od razu sprawia wszczęcie postępowania anty-heretyckiego, wystarczy po prostu wyrazić wątpliwość, a shoaiści uznają ten postępek za ewidentny fakt przeczenia szanownej świętości holokau$tu. Nawet zwykły przejaw sympatii dla Revisionisten lub prac rewizjonistycznych wystarczy, aby stracić przychylność władzy.

Cytaty:

Papież Benedykt powinien zdecydowanie oświadczyć, że negowanie holocau$tu jest herezją”.

– Menachem Z. Rosensaft , ✡ agitator z INCJS w Huffington Post, 2009. [3]

holocau$t to jest coś zupełnie innego. To pojedyncze wydarzenie. To nie jest po prostu jeden z wielu przykładów ludobójstwa, lecz prawie udany zamach na życie dzieci wybranych przez Boga, a tym samym, zamach na samego Boga„.

– Abraham Foxman , ✡ lider żydowskiej organizacji suprematystów ADL of B’nai B’rith na temat religii holocau$tu, 1994. [4]

Auschwitz jest jak coś najświętszego wśród wszystkich świętości. Przez lata przygotowywałem się, aby tam pójść, bo pójść tam głupio, zupełnie nieprzygotowanym, to jest świętokradztwo, to tak, jakby ktoś wchodził  w najświętsze miejce i miał to gdzieś”.

– Robert Jan van Pelt , rzekomy historyk.

Na początku był holocau$t. Dlatego musimy zacząć od nowa. Musimy stworzyć nowy talmud i skompilować nowe midrashim, tak samo, jak wtedy, gdy było Hurban, zniszczenie Drugiej Świątyni. Zrobiliśmy to w celu oznaczenia nowego początku: do tej pory żyliśmy w określony sposób; od tego czasu nic już nie może być takie samo„.

– Elie Wiesel , ✡ arcykapłan holocau$tianizmu, 1967.

Odnośniki:

  1.  the religion of the American Jews., Norman Podhoretz, zit n. Norman Finkelstein, The Holocaust Industry
  2.  Claude Lanzmann in Les Temps modernes, Paris, Dec. 1993, page 132f
  3.  The Vatican’s Response to Holocaust Denial Must Be Holocaust EducationHuffington Post. (Jewish) Retrieved on 11 March 2012.
  4.  The ADL: More about the „monitors”International Campaign for Real History. Retrieved on 11 March 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 84 = 88