Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Holokaustyczny dogmat judaizmu: fundament NWO. Ben Weintraub

Holokaustyczny dogmat judaizmu: fundament NWO. Ben Weintraub

Zobacz także: Jan Paweł II: Auschwitz to „Golgota współczesnego świata”

E-book od niezłomnej Oli Gordon. Serdeczne podziękowania dla Oli za kawał epickiej roboty! Prosimy o czytanie, kopiowanie i rozpowszechnianie książki. Redakcja W-P.

Od współczesnych historyków i autorytetów słyszymy:

Willis Carto, w Posłowiu do Najlepszego świadka  [Best Witness] Michaela Collinsa Pipera [1]:

Złe kłamstwo o wymiarach „holokaustu” to nie jest dla innych sprawa ‚tak albo nie’. Obejmuje najważniejsze sprawy stojące przed Amerykanami. . . Jeśli percepcji publicznej o „holokauście” nie da się zmienić od sztucznej i fałszywej do prawdy, to nic nie zatrzyma naszego upadku.

Ernst Zundel w Power – Biuletynie z 15.07.1995:

Problem polega na tym, że niemiecka oligarchia i żydowscy / syjonistyczni / marksistowscy aferzyści, którzy oszukali Niemców, Amerykanów i cały świat swoim planem holokaustycznego zdzierstwa, przetrwanie obu zależy od nieujawnienia tego oszukańczego, pasożytniczego biznesu. . . On stał się quazi-kryminalnym biznesem, jak ośmiornica, przemysłem z własnym lobby, promotorami, doradcami prawnymi, filią PR, a nawet egzekutorami. . . Oni stali się zagrożeniem publicznym i zagrożeniem dla wolności i konstytucyjnego rządu.

Dr Robert Brock, wydawca tej książki:

Ta książka twierdzi, tak jak ja, że muzea holokaustu wybudowane za pieniądze amerykańskich podatników są niekonstytucyjnym naruszeniem doktryny rozdziału kościoła od państwa, gdyż promują jedną religię nad innymi, i rzekome cierpienia jednego narodu nad innymi grupami etnicznymi, takimi jak milionów czarnych niewolników sprowadzonych z Afryki przez żydowskich promotorów handlu niewolnikami w Ameryce przed wojną domową.

Ta książka wykazuje, że liczba 6.000.000 jest symboliczno-magiczną liczbą o znaczeniu religijnym, i że holokaust jest częścią religijnego dogmatu judaizmu. Jak więc można tego nauczać w amerykańskich szkołach publicznych w przebraniu „historii”, skoro żadnej części dogmatu nie można kwestionować czy się spierać? Czy kwestionowanie siłowego nauczania o holokaustycznym dogmacie judaizmu można postawić przed sądem sprawiedliwości? Ta książka przecina węzeł gordyjski  holodogmatu, który wisiał wokół szyj niemieckiego i amerykańskiego narodu przez ostatnie 50 lat.

Cosmo Publishing Co. jest zainteresowany powszechną sprawiedliwością dla wszystkich, a nie tylko dla Wybranej mniejszości. Publikując w tę 50 rocznicę ataku [ang. D-Day], 50 lat takiego prania mózgu jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyła nowoczesna cywilizacja, Cosmo Publishers ma nadzieję, że dowiecie się o cierpieniach wszystkich narodów, które są zmuszane do życia w kłamstwie. Dołącz do nas w głoszeniu prawdy, kiedy jeszcze możemy to robić.

Kliknij i pobierz:

Holokaustyczny dogmat judaizmu: fundament NWO

a

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *