Strona główna > NWO > Holokaustiaństwo

Holokaustiaństwo

Cierpliwości, drodzy przyjaciele, Prawda może wymagać czasu

Żeby obalić pustą sprawę, prawdziwą myślo-zbrodnię.

Śp. Robert Faurisson

Wielu katolików wydaje się uważać, że „holokaust” nie ma nic wspólnego z religią. Mylą się. Poniżej dwa (lekko zredagowane) akapity pięknego hołdu złożonego nieżyjącemu prof. Robertowi Faurisson przez Jérôme Bourbon, odważnego redaktora wspaniałego paryskiego tygodnika Rivarol:

Prof. Robert Faurisson swoimi badaniami i słynną 60-wyrazową frazą zagroził nie tylko fundamentowi ideologicznemu porządku świata wychodzącemu z II wojny światowej ale również zakwestionował religię, czy kontr-religię, „holokaustiaństwo”. Jest to prawdziwa religia wymagająca szacunku i posłuszeństwa. Jej fałszywy bóg żąda hołdu uwielbienia, ciągłego palenia przed nią kadzideł, płomienia zapalonego jak w Yad Vashem składania kwiatów i płaczu idącego do Nieba, jak podczas pielgrzymek i procesji do Auschwitz i innych miejsc, kiedy ludzie muszą bić się w piersi, wykrzykując „nigdy więcej”.

„Holokaustiaństwo”, nauczane od szkoły podstawowej do końca życia, w TV, kinie i każdej formie rozrywki, faktycznie małpuje wszystkie cechy katolickiej religii. Ma swoich męczenników (Sześć Milionów), swoich świętych (Elie Wiesel, Anne Frank), swoje cuda (ocaleni z „holokaustu”), swoich stygmatyków (wytatuowanych więźniów obozów), swoje pielgrzymki (do Auschwitz, etc.), swoje świątynie i katedry (muzea i pomniki  „holokaustu” ), swoje dziesięciny dla osiągnięcia wybaczenia (nigdy nie kończące się wypłaty odszkodowań dla Izraela i ocalonych z „holokaustu”), swoje relikwie (zęby włosy, buty itd. więźniów obozów), swoje żywoty świętych (książki Elie Wiesela, Anne Frank, etc.), swoje komory do tortur (komory gazowe), swoją Ewangelię (wyrok powojennego trybunału wojskowego w Norymberdze), swoich arcykapłanów i papieży (Simon Wiesenthal), swoją Inkwizycję (anty-rewizjonistyczne cywilne sądy karne), swoje prawa przeciwko bluźnierstwu (ostro zakazująca każdego kwestionowania „holokaustu”)l, swoje Święte Miasto (nowoczesna Jerozolima), swoich kaznodziejów i strażników (wszystkich instruktorów i współpracowników w polityce, mediach, religii, związkach zawodowych, sporcie i gospodarce), swoje wspólnoty religijne (Światowy Kongres Żydów, B’nai B’rith, AIPAC, etc., etc.), swoje Piekło (dla wszystkich nacjonalistów – z wyjątkiem Izraelczyków! – wszystkich rewizjonistów, wszystkich wierzących w bogobójstwo i w Nowy Testament zastępujący Stary, itd.) i swoich wiernych (niemal cała ludzkość).

Ale „holokaustiaństwo” nie tylko małpuje chrześcijaństwo, wywraca go też na lewo: zamiast miłości – nienawiść, zamiast prawdy – kłamstwa, zamiast wybaczenia – talmudyczna zemsta, zamiast szacunku dla starszych – polowanie na starych strażników obozowych, zamiast ducha ubóstwa – pogoń za wypłatami odszkodowań, zamiast pokory – pęd do dominacji, zamiast dzielenia się – pogoń za zyskami osobistymi, zamiast miłosierdzia – szantaż, zamiast szacunku dla innych – linczowanie, zamiast spokoju i dyskrecji – rozgłos i hałaśliwe oskarżenia w mediach, zamiast bezgranicznej sprawiedliwości Bożej –  bezczelna niesprawiedliwość zdobywców ustawiających się jako sędziowie podbitych, i tak dalej i tak dalej.

Poniżej sonet dla uhonorowania tego co zrobił prof. Faurisson żeby zrzucić tę małpę z pleców ludzkości:

„Prawda jest potężna, i zwycięży” oni powiedzieli.

„Oh, nie! Odpowiedział jeden naród, „Prawdę my tworzymy –

„My jesteśmy Rasą Panów, szefem wszystkich ludzi,

Nasza prawda jest tym co gorsi muszą przyjąć!”

I w ten sposób pojawiła się mitologia

Z tego jak ten naród przerobił dwie wojny światowe.

Na słabe umysły narzucają komory gazowe

By sfałszować boga wielbionego przez wszystkich.

Ale słaby Francuz walczył z rasistowskimi kłamstwami –

„Pokażcie nam jedną taką prawdziwą komorę – jedną!”

Ale nie było żadnych zdjęć do pokazania. Z okrzykami

Wściekłości, rasiści wiedzieli że Prawda wygrała.

W Boga, profesorze, nie wierzyłeś,

Ale On cię użył, żebyś ulżył wszystkim narodom.

Kyrie eleison.

J E Bp Richard Williamson – 2.02.2019

Tłum. Ola Gordon

Holocaustianity

https://stmarcelinitiative.com/eleison-comments/?lang=en

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.