Strona główna > Świat > Holobajka: Babcia Jareda Kushnera o wykopanym łyżkami tunelu długości około 304 m

Holobajka: Babcia Jareda Kushnera o wykopanym łyżkami tunelu długości około 304 m

Babcia Jareda Kushnera [zięcia prezydenta Trumpa], Rae Kushner, twierdzi, że pomagała w kopaniu  tunelu o długości 1.000 stóp /304.8 m z getta posługując się kawałkami drewna i łyżkami. Uciekinierzy ukrywali wykopaną ziemię pod łóżkami, zabili gadułę który wystawiał na ryzyko ich plany. Kiedy wszyscy już uciekli, naziści wrzucili do tunelu bomby.

W video pod linkiem mówi, że w kopaniu uczestniczyło 70 chłopaków, miał 60 cm szerokości, wykopanie go zabrało im 3 miesiące. W sumie uciekło ok. 250 Żydów.

Najdłuższy tunel wykopany podczas II wojny światowej kiedykolwiek odkryty ma tylko połowę  długości tunelu p. Kushner:

https://www.thefirstnews.com/article/the-greater-escape-longest-wwii-escape-tunnel-found-along-with-dozens-of-trinkets-7992?fbclid=IwAR3nsln3wukwJR_vmUQotXUqJefXFVO8uvqVEmO79Bj44YaKxJJYsuaEwcQ

https://www.bitchute.com/video/5zjxAP7SnWXR/

Tłum. Ola Gordon

http://www.renegadetribune.com/holohoax-tales-jared-kushners-grandma-digs-1000-ft-escape-tunnel-with-spoons/

2 thoughts on “Holobajka: Babcia Jareda Kushnera o wykopanym łyżkami tunelu długości około 304 m

  1. OOOOOOOOO!!!!!! Alez to najczystsza prawda co mowi babcie Kushnera z jednym malym – innym niz mowi babcie -szczegolem bo ziemie trzymaly pod poduszkiem i po kieszeniach i oczywista ze kopaly tego tunel recznie z tym ze lyzkami 3 tonowemi od koparek marki Warynskie Ciezko jem szlo bo essesmany kcioly dac jem koparkie ale une sze uparly i powiedzialy ze inaczy nie uciekno jak se same recznie nie wykopio

  2. Żydzi są najlepszymi bajkopisarzami,dlaczego się ich czepiacie.Dużo kasy na tych bajkach zarabiają.Dziesiątkami lat opowiadają wyuczoną bajkę a później łupią tych co uwierzyli i zaczyna się dojenie.Muszę przyznać że są cierpliwi.Sztuką jest nie narobić się i zarobić poświęcając nawet swoich pobratymców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.