Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Hollywood – żydomasoneria, polityka i macki Rothschildów

Hollywood – żydomasoneria, polityka i macki Rothschildów

Komentarz: Serdeczne podziękowania dla AdRo203 za udostępnienie poniższego fenomenalnego materiału na Forum Wolnej Polski – kliknij.

Wpływ żydomasonerii na Hollywood.

a

Od lat 30-tych XX wieku paramasońska organizacja żydowska B’nai B’rith tworzyła „loże zawodowe” w tych sektorach, w których była ona wystarczająco silnie zagnieżdżona lub w których chciała dopiero zaistnieć. Jednym z tych sektorów była kinematografia. W 1927 roku B’nai B’rith podpisało porozumienie z głównym związkiem zawodowym producentów i dystrybutorów amerykańskich filmów Motion Pictures Producers and Distributors of America. Wpływ na podpisanie tej umowy miał film „The King of Kings” opowiadający o życiu Jezusa. Ówczesny przewodniczący B’nai B’rith Alfred Cohen chciał, aby w filmie usunięto fragmenty sugerujące jakoby Żydzi odpowiadali za śmierć Chrystusa. Tak też się stało. Był to jeden z pierwszych znaczących filmów, nakręcony pod dyktando lobby żydowskiego.

Krótko po nakręceniu tegoż filmu B’nai B’rith utworzyło na podobieństwo organizacji masońskich własne „Braterstwo kina”, które zrzeszyło wszystkich braci z tej branży zawodowej, aktorów filmowych, producentów, dystrybutorów, scenarzystów i techników.

Znaleźli się tam m.in. Alfred Schwalberg, przewodniczący Paramount Picture, Barney Balaban, przewodniczący firmy Paramount czy Harry Goldberg z Warner Brothers. W latach 1925-1935 Braterstwo Kina było już tak silne, że Will Hays zwany „carem kina” zaprosił przewodniczącego B’nai B’rith Alfreda Cohena do studio produkcyjnego w Nowym Jorku, prosząc go żeby został jego doradcą od kinematografii w tym sensie, iż miał nadzorować czy wszystkie scenariusze filmowe są mniej lub bardziej zgodne z judaizmem.

Loża Braterstwo Kina w czasie II wojny światowej liczyła już ponad 1500 członków. W czasie wojny wywierała ona ogromny wpływ na amerykańską kinematografię.

Po wojnie duży wpływ na amerykańską kinematografię wywierał wyspecjalizowany oddział B’nai B’rith, Liga Antydefamacyjna.W latach 60-tych przewodniczącym Ligi na Stany Zjednoczone został Isadore Schary, hollywodzki scenarzysta i producent filmowy, nagrodzony zresztą Oscarem za film „Miasto chłopców”.

W 1982 roku ustanowiono Dore Schary Awards, nagrodę przyznawaną corocznie przez ADL za „poprawę stosunków międzyludzkich”.

W kwietniu 1978 roku ADL i B’nai B’rith przy okazji filmu „Holocaust” zajęła się rozprowadzaniem w amerykańskich szkołach ulotek propagandowych w liczbie 11 mln sztuk na temat tegoż filmu. Natomiast Amerykański Komitet Żydowski wspólnie z NBC rozpowszechniał „Przewodnik dla widza filmu Holocaust”.

Organizacja B’nai B’rith przyczyniła się także do stworzenia nowego nurtu w amerykańskiej kinematografii. Chodzi o filmy o różnorakich nazistach, faszystach, rasistach czy skinheadach (najlepiej oczywiście chrześcijan lub powiązanych z chrześcijaństwem), którzy to szaleją po USA i kierując się „uprzedzeniami” dokonują aktów przemocy wobec „innych” lub rozpowszechniają swoją ideologie. Przykłady takich filmów to m.in. „Into the Homeland”, „Skinheads”, „The Second Coming of Hate”, „Dead Bang” czy „Skinheads USA: Soldiers of the Race”.

Na podstawie E. Ratier „Tajemnice Zakonu Synów Przymierza” s. 30-31

Hollywood – polityka, biznes i macki Rothschildów

Sylvester Stallone – amerykański aktor pochodzenia żydowsko-włoskiego. Karierę rozpoczynał od występów w filmach erotycznych (czyt. pornograficznych)

Żyd Stallone i David Mayer de Rothschild
Żyd Stallone i David Mayer de Rothschild

Stallone znany jest zwłaszcza z dwóch ról: Johna Rambo, weterana wojny w Wietnamie oraz Rocky’ego Balboa, boksera. W jego filmach nie mogło rzecz jasna zabraknąć poprawnych politycznie wątków: III część Rambo – wojna w Afganistanie i bohaterski żołnierz ratujący swojego dowódcę z radzieckiego więzienia. Drugi film, również nagrany w okresie rządów Reagan-Gorbaczow, kiedy to podjęto decyzję o pokojowym rozmontowaniu ZSRR to „Rocky IV”. Dzielny amerykański bokser niższy o 20 cm od swojego radzieckiego rywala bije swojego naszpryclowanego sterydami przeciwnika w Moskwie przy apluazie radzieckiej publiczności i samego I sekretarza KPZR. Propaganda najwyższego szczebla.

Jak widać żeby uwiarygodnić sens działań rządu USA potrzeba było wykorzystać do tego kinematografię.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rocky_IV

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rambo_III

Inny mniej istotny polityczny wątek Stallone’a to film „Ucieczka do zwycięstwa” opowiadający o „dobrych” Niemcach, którzy podczas II wojny światowej bardzo dobrze traktują amerykańskich jeńców wojennych wśród, których jest Stallone.

Stallone z żoną i Ronaldem Reaganem
Stallone z żoną i Ronaldem Reaganem
Gala Przyjaciół Sił Obronnych Izraela - Schwarzenegger, Stallone, magnat medialny Haim Saban oraz Avi Lerner
Gala Przyjaciół Sił Obronnych Izraela – Schwarzenegger, Stallone, magnat medialny Haim Saban oraz Avi Lerner

Haim Saban – amerykański magnat medialny pochodzenia żydowskiego, do tego piosenkarz, biznesmen oraz filantrop. Jego majątek to około 3 mld dolarów. Saban jest zwolennikiem Partii Demokratycznej. Jego przyjacielem jest Bill Clinton, były prezydent USA. Saban w czasie kadencji Clintona wielokrotnie nocował w Białym Domu. Saban wpłacił około 10 mln dolarów na Fundacje Billa Clintona założoną w 2001 roku. W 2007 roku Saban wpłacił 14 mln $ na Soroka Medical Center w Izraelu.
Haim Saban jest także sponsorem amerykańsko-izraelskiego Komitetu Spraw Publicznych.

http://en.wikipedia.org/wiki/Haim_Saban

Avi Lerner – żydowski producent filmowy, uczestnik wojny sześciodniowej oraz wojny Jom Kippur. Producent wszystkich części „Niezniszczalnych” ze Stallone w roli głównej.

http://en.wikipedia.org/wiki/Avi_Lerner

http://www.blacktiemagazine.com/society_2014_november/Friends_of_the_Israel_Defense_Forces_Western_Region_Gala.htm

Holywood Raises Over $33 Million to Support Israel Defense Forces Soldiers

6 listopada 2014 roku Stallone brał udział w gali Przyjaciół Sił Obronnych Izraela, która odbyła się w hotelu Hilton w Beverly Hills w stanie Kalifornia. Na gali zebrano 33 mln dolarów, które zostaną przekazane na rzecz izraelskich sił zbrojnych. Najbardziej hojnym dawcą funduszy na tej gali był Larry Ellison, amerykański informatyk, biznesmen i filantrop pochodzenia żydowskiego, założyciel i prezes firmy produkującej oprogramowanie do obsługi baz danych, Oracle Corporation. Ellison był tajnym współpracownikiem CIA przy okazji projektu „Oracle”.

Ellison jest 3 z najbogatszych ludzi w Stanach Zjednoczonych. Jego majątek to około 27 mld dolarów. Właściciel wartego 200 mln $ statku „Sajonara” oraz właściciel hawajskiej wyspy Lanai.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Larry_Ellison

Ellison i Saban
Ellison i Saban
Żyd Ellison ze swoim przyjacielem Tonym Blairem
Żyd Ellison ze swoim przyjacielem Tonym Blairem

Haim i Cheryl Saban wspierają dziecięcy szpital w Los Angeles. Jednym z polityków zaproszonych na otwarcie centrum była senator Hillary Clinton.

Sabans give $40 million to CHLA for pediatric research

Hillary Clinton z małżeństwem Saban
Hillary Clinton z małżeństwem Saban
Clintonowie z Rothschildami: Lynn Forester oraz Sir Evelynem
Clintonowie z Rothschildami: Lynn Forester oraz Sir Evelynem

http://en.wikipedia.org/wiki/Lynn_Forester_de_Rothschild

Lynn Forester de Rothschild finansowała kampanie Hillary Clinton w 2008 roku.

Żyd Stallone z braćmi Kliczko
Żyd Stallone z braćmi Kliczko

Stallone i bracia Kliczko wyprodukują musical „Rocky”

http://www.rmfclassic.pl/informacje/Muzyka,10/Stallone-i-bracia-Kliczko-wyprodukuja-musical-Rocky,15853.html

Inny z tzw. hollywoodzkich twardzieli Arnold Schwarzenegger – z pochodzenia Austriak, syn austriackiego policjanta, dobrowolnego członka NSDAP.

"Terminator" z przedstawicielem Chabad Lubawicz
„Terminator” z przedstawicielem Chabad Lubawicz

Ojciec Arnolda, Gustav w 1939 roku został zwerbowany do Wehrmachtu. Służył w wojskowych jednostkach policyjnych w Polsce, Francji, Belgi, na Ukrainie, na Litwie i w Rosji.

http://en.wikipedia.org/wiki/Gustav_Schwarzenegger

Żona Schwarzeneggera, Maria Shriver ze swoim wujkiem, prezydentem USA Johnem F. Kennedym
Żona Schwarzeneggera, Maria Shriver ze swoim wujkiem, prezydentem USA Johnem F. Kennedym

Żydowska hucpa Schwarzeneggera

Schwarzenegger zaczynał karierę w USA od kulturystyki. Następnie został aktorem. Najbardziej znane filmy z nim to „Terminator”, „Predator”, „Conan Barbarzyńca” czy ostatnia seria filmów pt. „Niezniszczalni”.

W 1986 roku wziął ślub z Marią Shriver, siostrzenicą prezydenta Kennedy’ego.

24 września 2002, Schwarzenegger stoi z Warrenem Buffetem (z lewej) i Jacobem Rothschildem (z prawej) Zdjęcie zrobione przy rezydencji Rothschilda Waddesdon Manor w Wlk. Brytanii. http://www.gnosticliberationfront.com/arnold__buffett.htm
24 września 2002, Schwarzenegger stoi z Warrenem Buffetem (z lewej) i Jacobem Rothschildem (z prawej)
Zdjęcie zrobione przy rezydencji Rothschilda Waddesdon Manor w Wlk. Brytanii.
http://www.gnosticliberationfront.com/arnold__buffett.htm
Tak wygląda miejsce spotkań barona Rothschilda z "Terminatorem". Rok później Arnold został gubernatorem najbogatszego stanu USA, Kalifornii.
Tak wygląda miejsce spotkań barona Rothschilda z „Terminatorem”.
Rok później Arnold został gubernatorem najbogatszego stanu USA, Kalifornii.

Schwarzenegger karierę polityczną rozpoczął dopiero w latach 90-tych. Został doradcą ds. kultury fizycznej i sportu prezydenta George’a Busha seniora. W 2003 roku wybrano go gubernatorem stanu Kalifornia. Ze względu na swoje liberalne reformy w sferze gospodarki cieszył się dużym poparciem. Chciał wystartować w wyborach prezydenckich jednak potrzebna byłby do tego zmiana konstytucji, do której ostatecznie nie doszło.

Z Bushem seniorem, członkiem elitarnej masońskiej organizacji Skull & Bones.
Z Bushem seniorem, członkiem elitarnej masońskiej organizacji Skull & Bones.

Schwarzenegger ma 4 dzieci. Jednym z nich jest Patrick Schwarzenegger.

Młody "Terminator" ze swoją dziewczyną, znaną piosenkarką?? Miley Cyrus
Młody „Terminator” ze swoją dziewczyną, znaną piosenkarką?? Miley Cyrus

(Zobacz także: Miley Cyrus: historia satanizmu/Red. W-P)

Schwarzenegger przy Kapitolu
Schwarzenegger przy Kapitolu
Netanjahu Schwarzenegger i Rabbi Marvin Hier w 1997 roku przy "Muzeum Tolerancji"
Netanjahu Schwarzenegger i Rabbi Marvin Hier w 1997 roku przy „Muzeum Tolerancji”
Bill Clinton Netanjahu Schwarzenegger Haim Saban 15 listopad 2009 Saban Forum w Jerozolimie. Coroczne rozmowy na Saban Forum dotyczą polityki USA wobec krajów Bliskiego Wschodu oraz Izraela.
Bill Clinton Netanjahu Schwarzenegger Haim Saban 15 listopad 2009 Saban Forum w Jerozolimie.
Coroczne rozmowy na Saban Forum dotyczą polityki USA wobec krajów Bliskiego Wschodu oraz Izraela.
"Terminator" w samochodzie z prezydentem Rosji, Miedwiediewem pod jego rezydencją w 2010 roku.
„Terminator” w samochodzie z prezydentem Rosji, Miedwiediewem pod jego rezydencją w 2010 roku.

Arnold Schwarzenegger zachwycony Rosją oraz prezydentem Miedwiediewem.

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/304949,schwarzenegger-miedwiediew-to-wielki-wizjoner.html

Gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger jest zachwycony Rosją. Podczas poniedziałkowej wizyty wychwalał „nadzwyczajny potencjał” tworzonej pod Moskwą rosyjskiej Doliny Krzemowej. Nazwał też Rosję „kopalnią złota” dla zagranicznych inwestorów.

Schwarzenegger, który przywiózł do Rosji grupę czołowych biznesmenów branży informatycznej z Doliny Krzemowej (m.in. Google, Intel, Microsoft), spotkał się z prezydentem Rosji Dmitrijem Miedwiediewem.

Przyjmując gubernatora Kalifornii w podmoskiewskiej rezydencji w miejscowości Gorki, prezydent Miedwiediew wyraził nadzieję, że współpraca przyniesie owoce. Schwarzenegger nazwał Miedwiediewa „wielkim wizjonerem, „kimś, kto ma wielką wizję kierunku, który powinna obrać Rosja”.

Gubernator Kalifornii, dawna gwiazda Hollywood, został zaproszony do Rosji przez prezydenta Miedwiediewa, który w czerwcu odwiedził Dolinę Krzemową. Miedwiediew zainicjował tworzenie na jej wzór rosyjskiego centrum – ośrodka innowacyjności w podmoskiewskiej miejscowości Skołkowo, dokąd amerykańska delegacja została zaproszona.

Schwarzenegger powiedział, że bardzo go ekscytuje ponowny przyjazd do Moskwy, którą odwiedził, gdy grał rolę radzieckiego milicjanta w filmie „Czerwona Gorączka” („Red Heat”) z 1988 roku.

„Nie sądziłem wówczas, że wrócę tu jako gubernator” – powiedział. „To prawdziwa przyjemność być tu znów i spotkać się z prezydentem” – zaznaczył Schwarzenegger.

51 Konferencja Bezpieczeństwa w Monachium, Schwarzenegger z merem Kijowa Witalijem Kliczko
51 Konferencja Bezpieczeństwa w Monachium, Schwarzenegger z merem Kijowa Witalijem Kliczko

Michael Douglas – amerykański aktor pochodzenia żydowskiego. Syn Kirka Douglasa a właściwie Issura Danielowicza Demskiego, syna rosyjskich żydów przybyłych do USA z Homla w carskiej Rosji.

Douglas z synem i rabinem w Izraelu
Douglas z synem i rabinem w Izraelu
Issur Danielowicz Demski z żoną i prezydentem Carterem w Gabinecie Owalnym Białego Domu
Issur Danielowicz Demski z żoną i prezydentem Carterem w Gabinecie Owalnym Białego Domu
Kirk Douglas z Reaganem
Kirk Douglas z Reaganem

Kirk Douglas w latach 70-tych i 80-tych angażował się w sprawy polityki USA. W 1980 roku wyjechał do Egiptu, aby rozmawiać z prezydentem tego kraju Anwarem Sadatem o polityce wobec Izraela.

Douglas był całe życie zwolennikiem Partii Demokratycznej.

Michael oraz Kirk Douglasowie są spokrewnieni z żoną Daniela Olbrychskiego, Krystyną Demską-Olbrychską. Michael i Krystyna Olbrychską mają wspólnego prapradziadka. Nic więc dziwnego, że znany ze swoich antypolskich wypowiedzi polonofob Olbrychski dostał angaż w filmie, w którym Douglas będzie grał rolę prezydenta USA.

http://www.fakt.pl/zona-Daniela-Olbrychskiego-to-kuzynka-Michela-Douglasa-Krystyna-Demska-Olbrychska-jest-spokrewniona-z-gwiazdorem-Hollywood-Kirkiem-Douglasem,artykuly,202373,1.html

Douglas jest zwolennikiem rozbrojenia nuklearnego całego świata.

Douglas jest członkiem zarządu funduszu Ploughshares założonego przez Sally Lilienthal, amerykańską aktywistke praw człowieka pochodzenia żydowskiego.

Żyd Douglas jest także zwolennikiem rozbrojenia Amerykanów z broni palnej. Został nim po zabójstwie Johna Lennona. Na konferencji ONZ w 2006 roku poruszał problem nielegalnego handlu bronią.

Przyjacielem oraz partnerem w biznesie Żyda Douglasa jest żydowski finansista George Soros. Po rozstaniu z żoną Douglas zamieszkał w rezydencji Sorosa w Nowym Jorku.

http://www.azcentral.com/thingstodo/celebrities/free/20130916michael-douglas-living-with-magnate-new-york.html

Douglas uważa się za żyda reformowanego. Jego syn uczestniczył w obrzędzie bar micwa. Podczas takiej uroczystości chłopiec żydowski staje się pełnoletni wobec prawa. Douglas wybrał się z tej okazji z synem do Jerozolimy.

Douglas w Jerozolimie czerwiec 2014
Douglas w Jerozolimie czerwiec 2014

Douglas przekazał milion dolarów, które otrzymał od fundacji Genesis Prize na działania mające na celu podniesienie świadomości na temat integracji i różnorodności żydowskiego życia i znalezienia innowacyjnych rozwiązań żydowskich problemów wspólnotowych oraz globalnych.

http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Douglas

Miliarder Bloomberg i Douglas na gali wręczania nagrody Genesis Prize
Miliarder Bloomberg i Douglas na gali wręczania nagrody Genesis Prize

http://www.latimes.com/entertainment/movies/la-et-mn-genesis-prize-michael-douglas-20150115-story.html

Prezesem i współzałożycielem Genesis Prize Foundation jest Stan Polovets.

http://en.wikipedia.org/wiki/Stan_Polovets

Polovets jest rosyjsko-amerykańskim biznesmenem pochodzenia żydowskiego, który kontrolował poprzez konsorcjum TNK-BP w latach 2002-2013 20% produkcji rosyjskiej ropy naftowej. 21 marca 2013 roku konsorcjum TNK-BP przejął rosyjski państwowy koncern Rosnieft.

Polovets jest dyrektorem głównym w radzie nadzorczej L1 Energy, spółki podlegającej pod konsorcjum Alfa Group, największą prywatną grupę inwestycyjną w Rosji zajmującą się eksploatacją ropy naftowej i gazu ziemnego, bankowością, ubezpieczeniami, handlem detalicznym, komunikacją czy wodociągami. Wartość L1 Energy jest szacowana na 10 mld $.

http://en.wikipedia.org/wiki/TNK-BP

http://en.wikipedia.org/wiki/Alfa_Group

Bloomberg Douglas Polovets
Bloomberg Douglas Polovets
Żydowska rodzina Douglasów
Żydowska rodzina Douglasów

Steven Seagal – amerykański aktor pochodzenia żydowsko-irlandzkiego. Mistrz wschodnich sztuk walki. Pod koniec lat 60-tych wyjechał do Japonii, gdzie był dziennikarzem oraz nauczycielem języka angielskiego. Później założył jako pierwszy biały człowiek w Japonii szkołę aikido. W latach 70-tych prawdopodobnie był agentem CIA w Ameryce Południowej.

Żyd Seagal i szef Republiki Czeczeni Ramzan Kadyrow
Żyd Seagal i szef Republiki Czeczeni Ramzan Kadyrow

Seagal jest wielkim zwolennikiem polityki Władimira Putina. Uważa go za jednego z największych przywódców światowych i tutaj cytat: „chciałby uważać go za brata”. Seagal chciałby w przyszłości przyjąć rosyjskie obywatelstwo.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/seagal-zachwyca-sie-putinem-to-jeden-z-najwiekszych-przywodcow,413453.html

Seagal i koszulka z podobizną Putina podczas koncertu na Krymie
Seagal i koszulka z podobizną Putina podczas koncertu na Krymie
Żyd Seagal z Putinem
Żyd Seagal z Putinem

http://www.fakt.pl/Putin-sciagnal-do-Rosji-Stevena-Seagala,artykuly,204082,1.html

Seagal promuje w Rosji sport oraz kulturę fizyczną

Seagal z urzędnikami Kremla. Trzeci od lewej to Dmirtij Rogozin
Seagal z urzędnikami Kremla. Trzeci od lewej to Dmirtij Rogozin

Seagal jako aktor najbardziej znany jest z filmów: „Nico”, „Liberator”, „Wygrać ze śmiercią” czy „Na zabójczej ziemi”.
W 2003 roku kręcił w Polsce film „Poza zasięgiem”.

http://ee24.com/news/montenegro/steven-seagal-became-the-owner-of-property-in-montenegro/

Steven Seagal kupił luksusowy apartament w czarnogórskim kurorcie turystycznym Budva.

http://balkanistyka.org/czarnogora-rozpoczela-sie-ostatnia-faza-budowy-willi-dukljanski-vrtovi/

Inwestorem projektu apartamentów w Budwie jest Neil Emilfarb.

Kompleks w Budwie, w którym swój apartament kupił Seagal otworzył uroczystym przecięciem wstęgi Richard Lugar, amerykański senator.

R. Lugar Henry Kissinger John Kerry Joe Biden
R. Lugar Henry Kissinger John Kerry Joe Biden
Luksusowe apartamenty w Budwie. Jeden z nich należy do Seagala
Luksusowe apartamenty w Budwie. Jeden z nich należy do Seagala

Zaledwie 6 km od apartamentu Żyda Seagala swoją luksusową rezydencje buduje inny przyjaciel Władimira Putina, Oleg Deripaska. Deripaska jest właścicielem korporacji Rusal, największego producenta aluminium na świecie. Jednym z partnerów biznesowych Deripaski w Rusal jest Nathaniel Rothschild.

http://ee24.com/news/montenegro/deripaska-is-building-a-residence-in-montenegro-for-50m/

Apartament Seagala i rezydencje Deripaski wybudowała ta sama firma. Firma Stratex należąca do Emilfarba.

40-te urodziny Rothschilda w Porto Montenegro, kilkanaście km od rezydencji Deripaski. Od lewej P. Munk, Deripaska, N. Rothschild, Król Molotlegi i Hannah Rothschild.
40-te urodziny Rothschilda w Porto Montenegro, kilkanaście km od rezydencji Deripaski. Od lewej P. Munk, Deripaska, N. Rothschild, Król Molotlegi i Hannah Rothschild.
Putin i Deripaska
Putin i Deripaska

Paris Hilton – amerykańska celebrytka, aktorka, modelka oraz projektantka mody. Znana z kręcenia filmów pornograficznych ze swoim udziałem.

Jej pradziadek Conrad Hilton założył sieć hoteli Hilton czym doprowadził do powstania rodzinnej fortuny. Dziadek Paris, Barron Hilton ma majątek oszacowany na około 2,5 mld dolarów.

Siostra Paris, Nicky również jest aktorką, modelką oraz projektantką mody.

Nicky i Paris Hilton
Nicky i Paris Hilton

Narzeczonym przyszłej dziedziczki fortuny Hiltonów Nicky Hilton jest James Rothschild.

a
Nicky z narzeczonym Rothschildem

http://www.lifeandstylemag.com/posts/nicky-hilton-and-james-rothschild-announce-wedding-date-53825

10 lipca 2015 roku Nicky weźmie ślub z Rothschildem w podlondyńskiej mieścinie. Dokładne miejsce nie zostało jeszcze ustalone.

Natalie Portman – Natalie Hershlag – amerykańska aktorka pochodzenia żydowskiego urodzona w Jerozolimie.
Dziadek Natalie był polskim Żydem pochodzącym z Rzeszowa natomiast prababka ze strony ojca pochodziła z Rumuni i była w czasie II wojny światowej brytyjskim szpiegiem.

Mąż Natalie nazywa się Benjamin Millepied i jest francuskim tancerzem pochodzenia żydowskiego.

Portman była przez pewien czas dziewczyną Nathaniela Rothschilda.

Natalie Portman dates billionaire Nat Rothschild

Portman z Nathanielem Rothschildem
Portman z Nathanielem Rothschildem
Portman z Jacobem Rothschildem, ojcem Nathaniela oraz Henrym Kissingerem na Harvard University
Portman z Jacobem Rothschildem, ojcem Nathaniela oraz Henrym Kissingerem na Harvard University

Natalie Portman jest działaczką na rzecz praw zwierząt. Od ósmego roku życia jest wegetarianką. Jest także działaczką ruchu OneVoice Movement dążącego do pokojowego zakończenia konfliktu między Izraelem a Palestyną.

http://en.wikipedia.org/wiki/Natalie_Portman

Portman działa na rzecz walki z ubóstwem. Jest zwolenniczką Parti Demokratycznej. W 2004 roku w wyborach prezydenckich wspierała kandydaturę senatora Johna Kerry’ego. W 2008 roku wsparła kandydaturę Baracka Obamy.

Podpisała się pod petycją o wsparcie dla małżeństw pederastów wysłaną do Obamy w 2011 roku.

Natalie Portman z żydowskimi aktorami: M. Kunis, Vincent Cassel (Francuz), D. Aronosfky, Winona Ryder (Horowitz)
Natalie Portman z żydowskimi aktorami: M. Kunis, Vincent Cassel (Francuz), D. Aronosfky, Winona Ryder (Horowitz)

Sacha Gervasi – brytyjski dziennikarz, scenarzysta i reżyser. Współpracował przy produkcji wielu hollywodzkich hitów.
Jego ojciec był ekonomistą i doradcą prezydenta Johna F. Kennedy’ego w sprawach jugosławiańskich. Sean Gervasi był także wykładowcą ekonomi na Oksfordzie.

Wujek Sachy, Tom Gervasi był ekspertem ds. wywiadu.

Sacha Gervasi w 2010 roku wziął ślub z Jessicą de Rothschild.

Sacha Gervasi i Jessica de Rothschild
Sacha Gervasi i Jessica de Rothschild

Jessica de Rothschild jest córką Sira Evelyna de Rothschild i Lynn Forester de Rothschild.

Beverly Hills 2011 Kate Middleton, Kristin Gore (córka Al Gora), Reese Witherspoon oraz Jessica de Rothschild
Beverly Hills 2011 Kate Middleton, Kristin Gore (córka Al Gora), Reese Witherspoon oraz Jessica de Rothschild
Sir Evelyn de Rothschild z córką Jessicą
Sir Evelyn de Rothschild z córką Jessicą

Kevin Spacey – amerykański aktor.

a

Spacey w Centrum Społeczności Żydowskiej w Londynie

http://www.camdennewjournal.com/news/2013/nov/kevin-spacey-tells-theatres-not-just-be-somewhere-posh-people-go-7pm

Kevin Spacey najbardziej znany jest z filmów: „Siedem”, „Czas zabijania” oraz „Życie za życie”.

Film „Życie za życie” ma ewidentny podtekst polityczny. Jest on wyrafinowaną socjotechniczną manipulacją mającą na celu przekonać widza, że kara śmierci dla morderców jest czymś złym i może doprowadzić do skazania na śmierć osobę niewinną.
„Czas zabijania” z kolei pokazuje walkę białego adwokata z „rasistowskim” wymiarem sprawiedliwości w USA. Prześladowany przez Ku-Klux-Klan młody biały adwokat wybrania czarnoskórego morderce, który wziął odwet na oprawcach swojej córki.
Film „Siedem” również o wyraźnym podtekście politycznym, pokazuje fanatyka religijnego (oczywiście chrześcijanina), który zabija 7 osób. Każda z tych osób popełniła jeden z siedmiu grzechów głównych.

Kevin Spacey z Davidem Mayerem de Rothschild oraz Elle Macpherson na gali szwajcarskiej firmy zegarków IWC
Kevin Spacey z Davidem Mayerem de Rothschild oraz Elle Macpherson na gali szwajcarskiej firmy zegarków IWC
Elle Macpherson Tim Jefferies David de Rothschild oraz były tenisista Boris Becker
Elle Macpherson Tim Jefferies David de Rothschild oraz były tenisista Boris Becker

Kevin Spacey jest demokratą. Jego przyjaciółmi są Bill i Hillary Clintonowie. Spacey w 2006 roku wsparł demokratycznych kandydatów kwotą 42 tys $.

http://en.wikipedia.org/wiki/Kevin_Spacey

a

Hillary Clinton i Lynn de Rothschild
Hillary Clinton i Lynn de Rothschild
Hillary Clinton Bill Clinton i Kevin Spacey
Hillary Clinton Bill Clinton i Kevin Spacey
Spacey Tony Blair i Bill Clinton na konferencji brytyjskiej Partii Pracy
Spacey Tony Blair i Bill Clinton na konferencji brytyjskiej Partii Pracy
Spacey i Jude Law na proteście przeciwko polityce Łukaszenki
Spacey i Jude Law na proteście przeciwko polityce Łukaszenki
Gala filmowa w Nowym Jorku, Spacey z pederastą Cummingiem
Gala filmowa w Nowym Jorku, Spacey z pederastą Cummingiem

Autor: AdRo203

Patrz także:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/miesniak-schwarzenegger-takze-oczekuje-zydowskiego-moshiacha-2014-11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.