Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Hollywood – Syjonwood – fabryka żydowskich snów

Hollywood – Syjonwood – fabryka żydowskich snów

Hollywood jest największą wytwórnią filmową na świecie, znaną także jako “fabryka snów”. Przez ponad wiek swojego istnienia wytwórnia ta wyprodukowała wiele interesujących i mądrych filmów, jeszcze więcej czysto komercyjnych oraz najwięcej propagandowych.

a300

Filmy mądre i o głębokim przesłaniu to te które zostały oparte na literaturze europejskiej lub japońskiej oraz te które zostały bezczelnie ściągnięte z filmów nakręconych dawniej w Europie lub Japonii i następnie oprawione w amerykańską subkulturę. Hollywood specjalizuje się także w filmach komercyjnych przepełnionych ekstremalną brutalnością i efektami specjalnymi bez większego sensu, morału i bez najmniejszej próby przekazania choćby podstawowych wartości. W swoim artykule zamierzam się jednak skoncentrować na filmach propagandowych z przestrzeni ostatnich parudziesięciu lat i z przykrością stwierdzam że Hollywood to machina propagandowa służąca swym żydowskim okupantom.

Na korzyść Nowego Porządku Świata każdy film jest produktem mającym na celu spełniać podstawowe elementy obecnego reżimu, takie jak: poprawność polityczna, promocja homoseksualizmu, promocja mieszanych związków, budowanie “Białej winy”, pokazywanie żydów w świetle ofiar i promowanie żydowskiej kultury, brak szacunku do życia ludzkiego, konsumpcyjny i deprawujący styl życia oraz niekończące się ratowanie świata przez Amerykę i promocja Izraela. Hollywood jest narzędziem mającym na celu pranie umysłów pod kątem skrajnie lewicowej, syjonistycznej propagandy, tak aby ludzie chłonęli to co bezwartościowe i mogli poczuć że wszyscy żyjemy w Ameryce i musimy się zachowywać i myśleć w taki sposób jaki Hollywood nam sugeruje. Propaganda ta w zasadzie nigdy się nie kończy i nie omija nawet kina historycznego oraz filmów dla dzieci; i miejscami jest ona szokująca. Po bliższemu przyjrzeniu się tej sprawie uważam że powinniśmy podchodzić do Hollywood z ogromnym dystansem i powinniśmy chronić nasze dzieci przed trucizną jaka wydobywa się z filmowych laboratoriów propagandowej machiny Syjonwood.

Żydowska dominacja amerykańskich mediów, polityki i finansów jest oczywista i była wiele razy udukomentowana w cytatach izraelskich polityków oraz żydowskich dziennikarzy w Ameryce, którzy w swej nieskończonej arogancji nie zadawali już sobie nawet trudu aby siedzieć cicho.

„Chcę wam coś powiedzieć bardzo jasno: nie martwcie się o to że Ameryka naciska Izrael. My żydzi kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą”.

Ariel Sharon; premier Izraela w latach 2001 – 2006 (cytat z dnia 3/10/2011 w odpowiedzi na naciski prezydenta Izraela Szymona Peresa aby ten uszanował amerykańskie prośby o wstrzymanie ognia przeciwko Palestynie).

a301

Z uwagi na naturę koszernej demokracji strona www.zioncrimefactory.org (fabryka syjonistycznych zbrodni) została usunięta z internetu.
 

Żydzi jednak kontrolują Hollywood

Wedle ogólnie dostępnej bajki powiedzenie że „Żydzi kontrolują Hollywood” jest wynikiem antysemityzmu, które narodziło się w latach 20-tych XX wieku i wyszło z ust Henry’ego Forda, właściciela gazety The Dearborn Independent, który prosto od serca mówił prawdę o żydach. Ford pisał prawdę o ich złodziejstwie, wyzysku Amerykanów i pasożytniczym trybie życia, które pięknie ujął w cztero-częściowym artykule pt. „Międzynarodowy żyd”. Według Forda to żydzi kontrolowali Hollywood, natomiast według żydów którzy trzymają w ręku medialne narzędzie dające im także moc polityczną jest to wynik „antysemityzmu”. Akurat z tym w pewien sposób zgadzam się dlatego że samo słowo „antysemityzm” jest narzędziem zarabiającym fortunę.

Żydowska neo-faszystowska organizacja ADL stworzona w 1913 roku przez żydów dla żydów (w tłumaczeniu „Liga Przeciwko Zniesławieniom”) uważa że slogan: „Żydzi kontrolują Hollywood” jest bardzo obraźliwy, szkodliwy, fałszywy i niewłaściwy w stosunku do żydów. Abe Foxman (żydowski szef ADL) był też zdania że wszyscy aktorzy, producenci i reżyserzy Hollywood są przede wszystkim Amerykanami którzy w profesjonalny sposób zapewniają ludziom rozrywkę bez żydowskiej konspiracji, która jest im zarzucana i że Hollywood w żadnym razie nie jest zdominowane przez żydów. Abe Foxman, który jest syjonistycznym agentem w Hollywood, zapomniał jednak pokazać bardzo długą listę żydowskich aktorów, reżyserów i właścicieli wytwórni fimowych, którzy tak samo jak on są żydami oddanymi ideologii syjonizmu.
No cóż, powiedzmy że wierzymy temu żydowi ale na wszelki wypadek aby nie być gołosłownym przygotowałem listę na której zamierzam przedstawić tylko kilka nazwisk na najwyższych szczeblach władzy, kariery i sławy.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/syjonwood-fabryka-zydowskich-snow

Data publikacji: 8.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.