Strona główna > Bez kategorii > Hitler; Sarkozy; Hollande; Tusk wspólna sprawa

Hitler; Sarkozy; Hollande; Tusk wspólna sprawa

Źródło: http://rafzen.wordpress.com/2013/02/21/hitler-sarkozy-hollande-tusk-wspolna-sprawa/

Data publikacji: 21.02.2013

af1

HITLER, SARKOZY; HOLLANDE; to polityka wzrostu gospodarczego za pomocą napadania na inne kraje. Wszyscy to żydzi.

Konkluzje i fakty to nie jest antysemityzm. Polityka poprzedników niczym nie różni się od polityki Francoise Hollande obecnego Prezydenta Francji. Jedyna różnica jest taka, że Sarkozy mordując Kadafiego, przypomnijmy, że w barbarzyński sposób obcięli mu stopy; resetował swoje osobiste długi wobec libijskiego dyktatora, który finansował jego kampanię polityczną pożyczając mu miliony euro.

We Francji polityka jest podobnie ustawiona jak w Polsce. Jak by społeczeństwo nie głosowało i tak wybiorą żyda. To smutne zwłaszcza dla Chrześcijan w tych krajach.

W wywiadzie udzielonym we wtorek francuskiej telewizji publicznej prezydent powiedział, że prognoza wzrostu gospodarczego na ten rok wyniesie 0,8 procent, gdy tymczasem Komisja Europejska jutro ma ogłosić planowany wzrost gospodarczy Francji na poziomie 0,0 – 0,1 procent.

Hollande wyprzedza informacje aby zmylić Francuzów. Kto tu w końcu kłamie ? Tak jak w Polsce czyli nikt ! Francji brakuje ok. 30 mld. euro bez których po prostu zbankrutuje. Polska zadeklarowała, że pożyczy tych pieniędzy Francji od środowisk żydowskich pod zastaw surowców naturalnych.

Znajduje to potwierdzenie w deklaracjach żydów którzy są zainteresowani kupnem Polski wraz z Polakami jako niewolników. Ktoś musi ich obsługiwać. W zamian Polska dostanie polityczne błogosławieństwo wejścia do strefy euro nawet nie spełniając warunków. To będzie sukces całej klasy politycznej z PiS-em na czele, który może już robić przygotowania do świętowania daty 13 grudnia Stanu Wojennego i Traktatu Lizbońskiego robiąc Polakom mętlik w głowach.

W realizacji tego planu zobowiązany jest żyd bez polskiego paszportu, który w tym celu zostanie Wicepremierem, a który jest ministrem finansów. Całe zamieszanie z transwestytą jako Marszałkiem Sejmu było tylko jednym z elementów gry na takiej samej zasadzie jak dymisja Pawlaka aby za pieniądze Polaków kupić Polskę z Polakami . Świetny cwancyk !

Polacy nigdy takiej polityki nie prowadzili, a jedynie pracowali uczciwie w swojej ukochanej Ojczyźnie !

Więcej tutaj:
http://www.gawronskipress.com/?p=42

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.