Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Hitler nie chciał wojny z Anglią

Hitler nie chciał wojny z Anglią

Hitler był aktywnym agentem Rotszylda. Powszechnie wiadomo, że Rothschildowie prowadzili na smyczy zarówno Wielką Brytanię, jak i ZSRR i nie ma możliwości, by Anglia pozwoliła Niemcom podbić Rosję. Hitlera prawdziwą misją było prowadzenie Niemiec do zniszczenia.

Dr Henry Makow

Hitler nie chciał wojny światowej i nie miał ochoty walczyć z Anglią, według wygłoszonego przez dziennikarza Louisa Kilzera, autora Churchilla’s Deception (Simon & Schuster, 1994).

Hitler uważał, że przyszłość zachodniej cywilizacji zależy od współpracy Niemiec i jej aryjskich kuzynów: Anglii i Stanów Zjednoczonych. Jego żądania terytorialne ograniczały się do komunistycznej Rosji, którą uważał za prymat żydowskich ambicji świata. Był zdecydowany uniknąć wojny na dwóch frontach.

„Cud w Dunkierce” był niezwykłą uwerturą do Anglii. Zwykle nie kojarzymy Hitlera z taką wspaniałomyślnością. W maju 1940 r. Brytyjczycy byli bliscy klęski. Angielska armia została uwięziona w Dunkierce. Zamiast wziąć jeńców, Hitler zatrzymał swoich generałów na trzy dni, pozwalając na ucieczke 330 000 mężczyzn.

„Krew każdego Anglika jest zbyt cenna, by ją przelać” – powiedział Hitler. „Nasze dwie osoby należą do siebie rasowo i tradycyją, to jest i zawsze było moim celem, nawet jeśli nasi generałowie nie są w stanie tego pojąć”. (Kilzer, str. 213)

To nie jest próba oczyszczenia Hitlera. Jego ideologia aryjskiej supremacji rasowej i jego zniewolenie / eksterminacja „gorszych ras” (głównie Żydów i Słowian) są dla mnie obrzydliwe. (Czy muszę to mówić?) Moi dziadkowie zostali zamordowani przez nazistów. Wierzę, że ludzie mogą być dumni ze swojej rasy lub narodowości, nie starając się dominować nad innymi.

Powinniśmy jednak zrozumieć, że nasz pogląd na Hitlera jest pod wpływem propagandy. Alianci byli również winni okrucieństw i zbrodni wojennych. Co więcej, Hitler został stworzony, zmanipulowany i zniszczony przez tę samą klikę illuminatów, która dzisiaj rządzi światem.

„DECYZJA CHURCHILLA”

Według dobrze udokumentowanej książki Kilzera, Hitler starał się przekonać Anglików do zawarcia pokoju. W zamian był gotowy na wycofanie się z Europy Zachodniej i z dużej części Polski.

Kilzer opisuje, w jaki sposób brytyjska inteligencja (ramię Iluminatów) wykorzystała rasistowską ideologię Hitlera, aby skierować swoją energię przeciwko Rosji i uwięzić go w wojnie na dwóch frontach. Przekonali go, że duża pro-nazistowska (antykomunistyczna) „Partia Pokoju” została przygotowana na to, by usunąć „Churchilla” z „ciepłego życia”.

Partia ta składała się z Duke of Windsor (byłego króla Edwarda VIII) i uspakajających elit, znanych jako „Cliveden Set”. Naziści mieli długotrwałe więzi społeczne z tą grupą i zawierzyli się w nich. Hitler najwyraźniej przeoczył fakt, że po abdykacji Windsor pojechał do zamku Rothschilda w Austrii.

Rudolph Hess, zastępca przywódcy nazistowskich Niemiec, był w kontakcie z grupą Clivedena i poleciał do Anglii 10 maja 1941 r., Aby wynegocjować pokój. Według Kilzera, Hess miał błogosławieństwa Hitlera.

Przypadkowo to była najgorsza noc Blitzu. Potem nastąpił długi zastój w nalotach nazistowskich i brytyjskich. Wygląda na to, że naziści sądzili, że mają porozumienie z Brytyjczykami i zwrócili ich uwagę na inwazję Rosji w następnym miesiącu (22 czerwca 1941r).

Hitler nie zrozumiał, że elita anglo-amerykańska była (i nadal jest) blisko związana z finansami międzynarodowymi (np. Rothschildowie). Anglo-amerykański imperializm jest w rzeczywistości frontem dla rodzin posiadających Bank of England i Federal Reserve. Te żydowskie i nieżydowskie rodziny połączone są pieniędzmi, małżeństwem i kultem Lucyfera (np. Masonerią). Zarówno Roosevelt, jak i Churchill byli ich pierścieniami. (Wszyscy nasi „przywódcy” nimi są.)

W 1776 roku Meyer Rothschild sfinansował Illuminatów, masońskie tajne stowarzyszenie, które z kolei zrodziło wielkie rewolucje nowożytnej epoki, w tym rewolucję bolszewicką w 1917 roku. Ostatecznym celem jest ustanowienie światowej dyktatury bankierskiej, która jest dziś na zaawansowanym etapie.

W latach trzydziestych ich celem było wywołanie wojny na dwóch frontach, która położyłaby kres wielkim państwom narodowym (Anglia, Niemcy i Rosja). Podobnie jak wszystkie wojny, celem było zabicie milionów ludzi, traumatyzowanie ludzkości, zwiększenie długu publicznego i prywatnego zysku oraz sprawienie, by „rząd światowy” (przyszłe ONZ) wydawał się niezbędny dla „pokoju”.

Brytyjska polityka apoteozy w latach trzydziestych prawdopodobnie miała na celu popieranie ekspansjonistycznych tendencji Hitlera i sprowokowanie wojny. Douglas Reed, korespondent (Londynu) Times w Berlinie, został po raz pierwszy ostro skrytykowany, gdy jego gazeta stłumiła ostrzeżenia o zagrożeniu Hitlera.

Dlaczego elita finansowa chce także zniszczyć Rosję, którą stworzyli?

Zapis odpowiedzi w przesłuchaniu NKWD z 1938 r. przez CG Rakowsky’ego (Chaim Rakeover) dostarcza odpowiedzi. Rakowski był bliskim przyjacielem Trockiego i byłego ZSRR w Paryżu.

Agent Rothschilda, Leon Trocki, miał zająć Lenina, ale zachorował w krytycznym momencie. Stalin był w stanie przejąć władzę i odwrócić Rosję od kontroli Rothschilda.

Aby kontrolować Stalina, międzynarodowe finansowe elity zostały zmuszone do zbudowania Hitlera i partii nazistowskiej. Rakowski potwierdza, że ​​żydowscy finansiści popierają nazistów, chociaż Hitler nie był tego świadomy.

„Ambasador Warburg przedstawił się pod fałszywym nazwiskiem, a Hitler nawet nie odgadł jego rasy … on także skłamał o przedstawicielstwie, którego był … Naszym celem było sprowokować wojnę, a Hitler był stworzony do wojny … [Naziści] otrzymali … miliony dolarów wysłanych na nią z Wall Street i miliony marek od niemieckich finansistów za pośrednictwem Schachtu, zapewniających utrzymanie SA i SS, a także finansowanie wyborów … „

Na nieszczęście dla bankierów Hitler również okazał się trudny do rozwiązania. Zaczął drukować własne pieniądze!

„Zajął się przywilejem wytwarzania pieniędzy, a nie tylko fizycznych pieniędzy, ale także finansowych, przejmował nietkniętą machinę fałszerstwa i wykorzystywał ją dla dobra państwa … Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie, co by stworzył gdyby zainfekował szereg innych państw i doprowadził do powstania okresu autarchii [bezwzględna reguła, zastępującą tą od bankierów] .Jeśli możesz, to wyobraź sobie jej kontrrewolucyjne funkcje … „

Hitler stał się większym zagrożeniem niż Stalin, który nie wtrącał się w pieniądze. Brytyjczycy nie zamierzali zawrzeć pokoju z Hitlerem, ponieważ powstrzymał rakietę bankierów. Ponadto iluminaci chcieli przedłużonej wojny, ruiny Europy i ekspansji ZSRR.

TAJEMNICE HITLERA

Książka „Finansowe początki narodowego socjalizmu” (1933 r.) Autorstwa Sydneya Warburga, dostarcza jeszcze jednego spojrzenia na to, w jaki sposób klika iluminatorów wspierało Hitlera. Ta 70-stronicowa broszura została zniesiona na wiele lat, ale została ponownie wydana w 1983 roku jako „Hitler’s Secret Backers”.

„Warburg” opisuje spotkanie w lipcu 1929 r. Z „Carterem”, prezydentem JP Morgan’s, prezesami Federal Reserve Banks, „młodym Rockefellerem” i „Gleanem z Royal Dutch”. To wszystko jest zdominowane przez Rothschilda.

Ustalono, że Warburg, który mówił po niemiecku, powinien udać się do Niemiec i zapytać Hitlera, ile pieniędzy potrzebuje, aby obalić państwo. Jedynym zastrzeżeniem było to, że Hitler przyjmuje „agresywną politykę zagraniczną”.

„Warburg” opisuje pięć spotkań z Hitlerem w latach 1929-1933. Pierwsze odbyło się w piwnej piwnicy, a Hitler obliczył swoje potrzeby na odwrocie papierowego talerza. Przekazano około 25 milionów dolarów. Było to niezwykle ważne w głębokiej depresji, ponieważ naziści zapewnili żywność i schronienie wielu swoim zwolennikom.

Hitlerowi nie podano przyczyny tego wsparcia, a on nie zapytał. Dwukrotnie zastanawiał się głośno, czy „Warburg” był sam Żydem, ale odrzucił ten pomysł, zanim „Warburg” mógł odpowiedzieć.

Nie ma „Sydney Warburg”, ale wewnętrzne dowody sugerują, że autorem może być James P. Warburg, syn założyciela Rezerwy Federalnej Paula Warburga. Żona generała Ludendorffa zeznała podczas procesów norymberskich, że James P. Warburg był kanałem, przez który 34 miliony dolarów zostały przeniesione z Wall Street do nazistów.

 

WNIOSEK

„Kto kontroluje przeszłość, kontroluje przyszłość: kto kontroluje teraźniejszość, kontroluje przeszłość”. George Orwell

Zwycięzcy zapisują historię. Nasz pogląd na Hitlera i II wojnę światową jest w dużej mierze poglądem żydowskim.

Paradoksalnie Hitler został stworzony i zmanipulowany przez bankierów, z którymi się przeciwstawił. Przegrał wojnę, ponieważ nie doceniał ich szerszej agendy. Naiwnie nie rozpoznał, że kontrolowali Anglię i Stany Zjednoczone. To tak, jakby nie wierzył we własną propagandę.

Zaślepiony rasistowskim zapałem popełnił fatalny błąd (z jego punktu widzenia), nie neutralizując Anglii, przejmującej bliskowschodnie pola naftowe. Zrobił kolejny fatalny błąd, nie obiecując wyzwolić Rosjan z ucisku. Hitlerowska brutalność przekształciła Słowian w niestrudzonych wojowników. Ale dla jego obłąkanej rasistowskiej ideologii i wynikającego z niej barbarzyństwa Hitler mógł zrobić coś dobrego. Wielu Niemców, a nawet niektórzy niemieccy Żydzi wspierali go. Zamiast tego był kolejnym pionkiem w diabolicznej grze Illuminatów.

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 13.01.2019)

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/02/13/hitler-nie-chcial-wojny-z-anglia/

http://chomikuj.pl/Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.