Strona główna > Świat > Hiszpański biskup zwraca uwagę na spisek w celu depopulacji ludności Ziemi

Hiszpański biskup zwraca uwagę na spisek w celu depopulacji ludności Ziemi

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/hiszpanski-biskup-zwraca-uwage-spisek-w-celu-depopulacji-ludnosci-ziemi

Data publikacji: 21.04.2013

zame1

 

Biskup Juan Antonio Reig Pla, pełniący ważną funkcję w hiszpańskim episkopacie wypowiedział się publicznie na temat depopulacji ludności na Ziemi. Zagadnienie to jest rugowane z mediów, dlatego trzeba docenić odwagę hierarchy.

 

Jako wykonawców tajnego planu zmniejszenia populacji wskazał uniwersytety, partie polityczne, związki zawodowe, ONZ, UNESCO a także niektóre duże międzynarodowe organizacje pozarządowe. Według niego istnieje pewien rodzaj sojuszu tych organizacji, które współpracują ze sobą już od jakiegoś czasu i realizują jakaś agendę. Depopulacja według niego odbywa się poprzez promowanie postaw społecznych, które mają na celu zmniejszenie ilości urodzeń. Jako przykład podał on aborcję, którą nazwał barbarzyństwem.

 

Biskup wskazał konkretne ustawy w Hiszpanii, które zostały tak skonstruowane, że ich obowiązywanie jest wymierzone przeciwko życiu i rodzinie. Juan Antonio Reig Pla nie wini za to jednak hiszpańskiego rządu wskazując, że wykonuje on tylko zadania zlecone na wyższym poziomie. Jako konstruktorów tego nowego ładu wskazał ONZ i Unię Europejską.

 

Również Polska wyludnia się w zastraszającym tempie. Młodzi ludzie rzadko decydują się na posiadanie dzieci, a gdy już do tego dojdzie to jeśli są zwykłymi Polakami pracującymi na etatach każde następne dziecko w rodzinie pogłębia tylko jej biedę. Depopulacja, na którą zwraca uwagę hiszpański biskup trwa w najlepsze a otumanione narody europejskie obudzą się z przysłowiową ręką w nocniku, gdy zaczną już bankrutować legalne piramidy finansowe zwane eufemistycznie systemami emerytalnymi.

 

Opór wydaje się być obecnie bezcelowy i pozostaje emigracja wewnętrzna lub rzeczywista i to poza Unię Europejską, która coraz bardziej przypomina III Rzeszę. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie zajdzie to aż tak daleko, iż będzie się w mocy prawa zabijać ludzi starszych i chorych, jako stanowiących kłopot dla państwa. Niemożliwe? Dajmy szanse rządzącym nami nowożytnym komunistom, to specjaliści od ludobójstwa lepsi od Nazistów, więc jeszcze nie raz nas mogą zaskoczyć.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.