Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Historia o ekspertach AIDS na MH17 – OSZUSTWO!

Historia o ekspertach AIDS na MH17 – OSZUSTWO!

19 lipca 2014

a

Jak podejrzewałem, po przeczytaniu w australijskim dzienniku, że na pokładzie MH17 było 100 wybitnych badaczy AIDS, historia była oszustwem. Jak się okazało, oficjalnymi liniami obsługującymi konferencję są [official airline serving the conference] Emirates Airlines, które oferują duże zniżki podróżującym na tę konferencję, i są wymienione jako oficjalny przewoźnik uczestników konferencji. To lokuje 100 zmarłych mikrobiologów na POKŁADZIE JEDNEGO SAMOLOTU MALEZYJSKICH LINII LOTNICZYCH, którzy w rzeczywistości wylecieli wcześniej, w kategorii OSZUSTW.

John napisał: Przewidujące zaprogramowanie dla MH17 – „Problem” [The Strain]

Słynny Guillermo del Toro z Hollywood wyreżyserował i napisał premierę sezonu „Problem”, który emitowano 13 lipca na FX (sieć Foxa), ledwie 4 dni przed MH17. W tym epizodzie pasażerski samolot BOEINGa przylatuje na JFK z Europy, wszyscy na pokładzie martwi, pozbawieni krwi i już w stanie rozkładu.

[zob. http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Strain]

Mój komentarz: Dokładnie tak jak ciała na rozbitym „mh17”. Zobaczcie także to: dokładnie prawdziwy scenariusz 11 IX pokazał Fox [ released by FOX/link klikalny w źródle] 6 miesięcy przed 11 IX, przewidujące zaprogramowanie również miało miejsce przy innych okazjach, więc to mnie w ogóle nie zaskakuje.

[. . .]

MH17 leci dalej zgodnie z rozkładem, pomimo „zestrzelenia”.

Dzisiaj przyszło coś nowego, co znowu zmusza mnie do postawienia OGROMNEGO pytania: dlaczego MH17 leci jakby nic się nie stało po zestrzeleniu, skoro lot 370 zniknął, lot 370 nie pojawił się przez TYGODNIE? Odpowiedź jest oczywista, że zestrzelony samolot był faktycznie lotem 370. Potwierdzają to rozkładające się ciała, i OGROMNA porcja dodatkowej informacji przyszła dzisiaj, która jest kolejnym DOWODEM WINY – Tobia napisał:

„Zastanawiasz się co to za sprawa ze zdjęciem, które jakiś Holender rzekomo zrobił w Schiphol przed odlotem, mówiąc: „Tak wygląda samolot w przypadku gdyby zaginął” (albo coś w tym rodaju)? Można wyraźnie zobaczyć część numeru seryjnego na klapie przedniego podwozia: RC, co powinno stanowić część numeru 9MMRC, klona samolotu MH17, który według flightradar24 wyleciał do Kuala Lumpur 11-go, i od tego dnia nie było żadnego lotu”.

a

Moja odpowiedź: Samolot użyty w zestrzeleniu to NIE MH17, i to wszystko to ustawka. Błędy takie jak te robią grupy psyops, które zapominają uwzględnić wszystkie inne możliwe czynniki zmienne.

Napisała do mnie pewna kobieta o tym, że przyjaciel jej przyjaciela był w tym samolocie, a teraz zaginął. I ja w to nie wierzę. Jeśli dowódcy wojskowi powiedzieli, że ciała były w rozkładzie w momencie katastrofy, to oznacza, że od dni były martwe przed tym zestrzeleniem, i żaden jej przyjaciel nie był w tym samolocie. Mówi się, że martwi nie opowiadają bajek, ale w tym przypadku, kiedy rozkładają się po 3 godzinach od odlotu, to wtedy to twierdzenie jest przejęzyczeniem, gafą. Nie chciałbym by wyglądało to okrutnie, ale tak jak Glenn Beck, który wyrzucił do kosza raport Philipa Wooda, teraz Philip Wood nie żyje. Wróg nas wszystkich tkwi w mediach głównego nurtu.

[zob. http://beforeitsnews.com/international/2014/04/mh370-disinformation-passenger-philip-woods-diego-garcia-phototext-debunked-2480432.html]

Ogłoszono, że ponieważ rebelianci dotarli na miejsce katastrofy pierwsi, NIEMOŻLIWE JEST DOKONANIE ANALIZY TEJ KATASTROFY.

Jak wygodne. Powiem wam dlaczego nie da się wykonać żadnej analizy. Dlatego, że Ukraina jest pod całkowitą kontrolą syjonistów, i oni nie chcą by poznano odpowiedzi. Te odpowiedzi dadzą nam numery seryjne na wszystkich częściach samolotu. Lot 370 to był absolutnie nowy samolot, nie miał nawet 2 lat. I niemożliwe byłoby pozbycie się go. Możesz to sprawdzić i ukraść aluminium i poddać go recyklingowi, i nikt cię nie złapie, ale co zrobisz z podwoziem, pompami hydraulicznymi, pompami paliwa, silnikami czy wszystkim innym? Niemożliwe byłoby pozbycie się tych części, bo każda z nich zostałaby odnaleziona przez numer seryjny, i wszystkie numery seryjne przypisane są samolotowi z którego pochodzą. Jedynym sposobem na porzucenie lotu 370 byłoby w strefie wojennej, w całkowicie kontrolowanym kraju-marionetce, w którym można obwiniać okoliczności za niemożliwość przeprowadzenia właściwego śledztwa. Myślę, że możesz go również wrzucić do morza, ale są przecież satelity, ROSYJSKIE SATELITY, które mogłyby cię nakryć kiedy to robisz.

Źródło: http://jimstonefreelance.com/

Tłum z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.