Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Historia z Chazarami to fałszywka? Dr D. Duke

Historia z Chazarami to fałszywka? Dr D. Duke


Ciekawy wywiad z dr Davidem Duke’m nt masonerii oraz teorii chazarskiej. W kwestii chazarskiej dostarczyliśmy wiele materiałów, w tym badania genetyczne wobec których NIE MOŻNA PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE. Są to jednak sprawy trzecioplanowe, bowiem bez względu na pochodzenie współczesnych dzieci diabła (jak żydowskich faryzeuszy nazwał Jezus Chrystus), międzynarodowe żydostwo przypomina bardziej zorganizowaną i satanistyczną grupę przestępczą o charakterze globalnym, a nie naród, w powszechnym tego słowa znaczeniu i definicji.

Żydzi chińscy

a

Żydzi etiopscy

a

Diabelski eksperyment genetyczny:

Koczownik chazarski
Koczownik chazarski

Badania genetyczne nad współczesnym żydostwem dostępne pod linkiem:

Brakujące ogniwo pochodzenia żydostwa europejskiego: konkurencja hipotezy „nadreńskiej” i „chazarskiej”

Wnioski badań genetycznych nad żydostwem:

Wnioski

Porównaliśmy dwa modele genetyczne w sprawie pochodzenia żydów europejskich ukazane w postaci chazarsko-europejsko-bliskowschodnim modelu oraz w modelu zakładającym tylko pochodzenie z Bliskiego Wschodu.

Współczesne narody posłużyły jako surogaty względem starożytnych chazarów oraz judejczyków, a ich związek z żydostwem europejskim został sprawdzony na podstawie obszernego materiału użytego w badaniach genetycznych.

Nasze odkrycia wspierają hipotezę chazarską wskazującą na głównie kaukaskie pochodzenie wraz z domieszką południowo-europejską, bliskowschodnią oraz ze wschodniej Europy. Pozostaje to w zgodności z najnowszymi badaniami oraz tradycją ustną i pisaną.

Stwierdzamy, że genom żydów europejskich jest mozaiką starych populacji, w skład której wchodzą zjudeizowani chazarzy, żydzi greko-romańscy oraz mezopotamscy, a także judejczycy oraz to, że struktura ludnościowa została ukształtowana na Kaukazie oraz nad brzegami Wołgi, przy czym korzenie sięgają do Kaanan i brzegów Jordanu.

******************

Goje z masonerii wykonują rozkazy żydowskich ekstremistów.Historia z Chazarami to fałszywka-D. Duke

https://www.youtube.com/watch?v=4mvfRFGM3TE

P.S. Suplement:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *