Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Histeria Koronawirusa – Logiczna Analiza Danych

Histeria Koronawirusa – Logiczna Analiza Danych

Nagłówek gazety z 14 grudnia 2017: „Każdego roku na choroby oddechowe związane z sezonową grypą umiera do 650 tysięcy osób.” Bardzo ciekawe. W 2017 roku uważano za normalne, że na grypę może umrzeć 650 tysięcy osób rocznie. Przyszedł rok 2020 i pojawił się Korona Wirus, w ciągu 2,5 miesięcy na całym świecie zmarło 6650 osób.

Wyobraźcie sobie, że z 7,7 miliarda ludzi na całym świecie na koronawirusa zmarło 6650 osób. Jakoś te liczby nie układają się w głowie… Na zwykłą grypę w ciągu 2 miesięcy umiera średnio ponad 100 tysięcy osób. I nikt nigdzie nie ogłasza kwarantanny ale gdy na koronawirusa umiera 6650 osób Chiny i Włochy zamykają się na kwarantannę. O co chodzi w ogóle?

Porównajcie liczby:

Zwykła grypa – 100 tysięcy osób i nikt nigdy kwarantanny nie ogłaszał.

Zmarło 6650 osób na koronawirusa na całym świecie i kraje są zamykane na kwarantanne. W USA wykupili cały papier toaletowy, a świtowi liderzy witają się łokciami.

Wszystko to przypomina jakiś absurdalny show. Wszystkich straszą śmiertelnym wirusem, niektórzy nazywają go nawet sekretną bronią biologiczną – wirusem bojowym ale to jakiś dziwny „bojowy wirus”. Całą swoją potęgą przeszedł przez terytorium Chin i w całych Chinach „bojowy wirus” zabił 3200 osób. Skuteczność tej „broni biologicznej” jest porażająca, w całych Chinach śmiertelność wyniosła <0,001 procenta !!!

W porównaniu z koronawirusem zwykły alkohol wygląda jak superbroń: W 2016 roku w wyniku nadużycia alkoholu w Chinach zginęło 59 000 kobiet i 650 000 mężczyzn. Nie rozumiem tej histerii w światowych mass mediach na temat koronawirusa.

Mówi się, że w Chinach koronawirus był powstrzymany przez srogą kwarantanne ale nieprawda, większość Chińskich miast nie była zamykana na kwarantannę. Podsumowując, na terenach objętych kwarantanną – 3 tysiące zgonów, a na terenach bez kwarantanny – 200 zgonów.

Popatrzcie na ciekawą tabelę. Zawiera ilość zmarłych per dzień, dane z dnia 11.03.2020r.:

gruźlica – 3014 osoby

wirusowe zapalenie wątroby – 2430 osoby

zapalenie płuc – 2216 osoby

AIDS – 2110 osoby

malaria – 2002 osoby

Nareszcie dochodzimy do najbardziej „groźnego” i rozreklamowanego w 2020 roku koronawirusa… 11 marca zmarły 62 osoby. Na gruźlice zmarły 3014 osoby a nikt granic nie zamykał !!!

11 marca 2020 roku zmarły na świecie 62 osoby na koronawirusa i z tego powodu w Moskwie zamykane są szkoły oraz wprowadzono zakaz zbierania się ludzi powyżej 50 osób.

Nie wiem, po co sieją paniczne nastroje na całym świecie? Lepiej żeby sprawdzali przyjezdnych chorujących na gruźlice, która zabija tysiące ludzi każdego dnia. Popatrzcie na tą tabelę i zdecydujcie sami co to jest koronawirus? Czy jest to specjalnie wyprodukowany „bojowy wirus” czy zwykły „makaronowirus”, taki sam jak „ptasi” i „świński”, którymi nas straszyli w 2009 roku?

Film z napisami PL

One thought on “Histeria Koronawirusa – Logiczna Analiza Danych

  1. Jak ktos ma uklad odpornosciowy sprawny jak jurand wracajacy ze szczytna to go
    wykonczy nawet wirus wirtualny, na odleglosc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.