Strona główna > Świat > Hillary Clinton wykazuje klasyczne symptomy opętania

Hillary Clinton wykazuje klasyczne symptomy opętania

Najznamienitszy egzorcysta Rosyjskiej Cerkwii Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu uważa, że u Hillary Clinton widać „wyraźne symptomy” demonicznego opętania.

aaa1

Historycznie rzecz ujmując to Hillary Clinton ma najwyższe notowania „negatywne” ze wszystkich amerykańskich polityków. Według ostatniego sondażu gazety „The Wall Street Journal”, 55% Amerykanów odbiera ją negatywnie. Odsetek jej niechętnych wzrasta do 72% wśród białych mężczyzn. Jedynie 17% Amerykanów odbiera ją pozytywnie.

Właścicielem gazety „The Wall Street Journal” jest żyd Rupert Murdoch, który nie robi tajemnicy ze swojej sympatii dla Clinton i ze swojej nienawiści do Donalda Trumpa, tak więc te liczby mogą być dużo gorsze dla Clinton niż to „The Wall Street Journal” przyznaje. Reakcje respondentów przechodzą od stwierdzenia: „jest coś w niej co mi się nie podoba” do stwierdzenia, że „przyprawia mnie ona o ciarki”

a9

Zrzut z ostatniego video (patrz wyżej) na którym Clinton zachowuje się, hmm, demonicznie i przerażając dziennikarkę.

Filmiki video z Clinton, zachowującą się dziwnie, zyskują zaraźliwą popularność na YouTube. Takie chociażby jak to poniżej:

Albo to video na którym ona świętuje śmierć obalonego prezydenta Libii, Muammara Kaddafi’ego:

Istnienie demonów jest artykułem Wiary w Rosyjskiej Cerkwii Prawosławnej i opętania demoniczne są częstym tematem dyskusji. Egzorcyzmy są normalnym zjawiskiem. „Russia Insider” rozmawiał z czołowym egzorcystą, prosząc go o ocenę kilku filmików video z Hillary Clinton. Zgodził się pod warunkiem zachowania anonimowości ponieważ ujawnienie jego nazwiska wymagałoby uzyskania zezwolenia od władz cerkiewnych, co było mało prawdopodobne.

Według niego, niespożyta i szaleńcza energia Hillary Clinton ma „wyraźne symptomy” demonicznego opętania. Zwrócił on również uwagę na rezultaty jej działalności w rządzie i zacytował Biblię: „Po ich owocach ich poznacie”.

„Od bombardowania Jugosławii do mordów w Libii, Syrii i na Ukrainie, Clinton wydaje się odruchowo wspierać politykę prowadzącą do niepotrzebnych śmiertelnych ofiar i do cierpień. To jest także taki symptom”.

Jako przykład powszechnej akceptacji egzorcyzmów w Rosji zamieszczamy fragment wiadomości dotyczących zjawiska z połowy lat 2000-nych z czołowego rosyjskiego programu telewizyjnego „Post Scriptum”. Prowadzącym jest Alieksiej Puszkow, szanowany dziennikarz, który od tamtego czasu stał się wpływowym politykiem, obecnie stojący na czele ważnej Komisji Spraw Zagranicznych rosyjskiej Dumy Państwowej.

Za: http://tradcatknight.blogspot.com/2016/07/top-russian-church-exorcist-hillary.html#more

Data publikacji: 25.07.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *