Strona główna > Świat > Żydówka Hillary Rodham Clinton – dzieciobójstwa i zboczenia

Żydówka Hillary Rodham Clinton – dzieciobójstwa i zboczenia


Żydówka Hillary Rodham Clinton, towarzyszka życia byłego prezydenta USA, Billa Clintona, nie warta byłaby, najprawdopodobniej, pisania o niej. Nie jest ona jakimś znaczącym człowiekiem, jest typem pozbawionej wszelkich zasad pragmatyczki, a to, że jest ona dzisiaj osobą na czele amerykańskiej Partii Demokratycznej, świadczy jedynie o tym jak nisko stoczyła się polityczna elita pierwszej gospodarki świata.

aaa

Ważne jest to, że program kandydatki na stanowisko prezydenta z ramienia rządzącej Ameryką Partii Demokratycznej, którą jest Clinton, to jest, na dzień dzisiejszy, nie tyle jej osobisty program co program samej Partii Demokratycznej. A dokładniej, tych sił politycznych, które stoją za tą partią, finansują ją i promują.

Do madame Clinton nie pasuje wizerunek ideowego, i z zasadami, człowieka. Jest ona zimną karierowiczką. Gdyby dzisiaj przywódczyni amerykańskiej Partii Demokratycznej było korzystniej, i bardziej prestiżowo, publicznie być faszystką albo komunistką to ona by, bez wątpienia, deklarowała swoje przywiązanie do tych poglądów i głosiłaby je z brawurową perfekcją.

Ale Clinton głosi, i to głosi przez wiele kolejnych lat, coraz bardziej otwarcie i agresywnie, inny zestaw ideologicznych klisz. Promuje, w szczególności, mieszanie ras, interesy wszystkich mniejszości, dzieciobójstwa (aborcje) i sodomię (homoseksualizm). Co ciekawe, to pierwszy i trzeci punkt, łączą ją z radykalnymi komunistami.

Ale za to z faszyzmem, co prawda to prawda, w ogóle nic ją nie łączy. Właśnie z tego punktu widzenia, z punktu widzenia ideologii i psychologii zakulisowego, amerykańskiego „gabinetu cieni”, trzeba rozpatrywać przemówienie Hillary Clinton na konferencji „Promocja kobiet” w Kopenhadze. Sens tego wystąpienia to wojujący feminizm, propaganda rewolucji w systemie stosunków pomiędzy mężczyznami a kobietami, dążenie do przełamania barier, które hamują kobiety i dziewczęta w całym świecie ponieważ…”równość płci, włącznie z seksualną, powinna być kluczowym priorytetem”.

Kluczowym priorytetem…Pięćdziesiąt lat temu amerykańscy wyborcy pobiliby pałkami takiego kandydata na stanowisko prezydenta. Dzisiaj niemała ich część zamierza na tego kandydata głosować. Może i Donald Trump to aktor. Ale jego rola konserwatysty i obrońcy fundamentów, przynajmniej moralnie, jest akceptowalna. Wręcz przeciwnie co do roli Clinton, która jest obrzydliwa. A przecież nie rolę dobiera się dla aktora ale aktora dla roli.

Clinton aktywnie wspiera dzieciobójstwa (tzw. aborcje) na żądanie przez cały okres trwania ciąży, otwarcie wzywa do zniszczenia fundamentów chrześcijańskiej moralności w naszym społeczeństwie. 

OZNACZA TO, ŻE PRACUJE NA RZECZ ANTYCHRYSTA!

Nagłaśnia swoją rolę. Ale powinniśmy pamiętać, że ona jednakże nie przekazuje swoich własnych konceptów , jakiejś podstarzałej amerykańskiej feministki, która nigdy nie zaznała szczęścia w życiu osobistym. 

ONA NAGŁAŚNIA I PRZEKAZUJE NAM TO CO CHCĄ POWIEDZIEĆ NAM RÓŻNE ROCKEFELLERY I BRONFMANY, WŁAŚCICIELE ŻYCIA AMERYKI, KTÓRZY PRAGNĄ PRZEBUDOWAĆ ŚWIAT NA SWÓJ SZATAŃSKI SPOSÓB. NEW WORLD ORDER.

aaaa

SUPLEMENT

Hillary Clinton to lesbijka, która także dokonała w swoim „życiu” kilkakrotnych aktów dzieciobójstwa, tak zwanej „aborcji”.

„The American Mirror” przeprowadza wywiad z Sally Miller na temat jej trzymiesięcznych stosunków seksualnych z Billem „Rozporkiem” Clintonem, co miało miejsce w 1983 roku. Sprawa, jak to w Ameryce, typowo ekskrementalna.

a1

Patrz „Hillary has jewish roots”  http://www.cbsnews.com/news/hillary-has-jewish-roots/

Na podstawie: http://ronsslav.com/roman-kornev-hilari-klinton-aborty-i-izvrashhenchestvo/

Publikacja 14.o6.2016

Tłumaczenie Tamara


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *