Strona główna > Świat > Hijrah to emigracyjny dżihad. Lavone Darnel

Hijrah to emigracyjny dżihad. Lavone Darnel

Zbyt mało rozumiemy muzułmanów opuszczających swój kraj. Co to jest HIJRAH? Obama jest dobrze wykształcony w muzułmańskiej religii, skoro studiował ją mieszkając w Indonezji. On nie chce by ten email rozszedł się po Ameryce, bo chce byśmy byli całkowitymi ignorantami w tym co się dzieje z ruchem ISIL. Teraz to całe zamieszanie robi sens. Smutne, i to nie wróży nam nic dobrego.

a

Czym jest Hijrah? Hijrah jest wtedy kiedy masowe na wielką skalę migracje stają się inwazjami. To co ma miejsce w częściach Europy w tej chwili, faktycznie wygląda na hijrah, jak nazywa to Koran. To NIE skończy się dobrze, bo polityka liberalnych socjalistycznych liderów w Europie i Ameryce nie chcą zachować ich ziem wolnymi.

Dlaczego? Nie mogłem tego pojąć, dlaczego inne kraje arabskie (Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty, Oman itd.) nie przyjmowały uchodźców, więc zacząłem grzebać. HIJRAH to JIHAD przez emigrację. Oznacza przenoszenie się do nowego  kraju żeby przynieść tam islam, i w islamie uznawany jest za czyn święty i szanowany.”I każdy kto emigruje dla sprawy Allaha znajdzie na ziemi wiele miejsc i dobrobyt, i każdy kto opuści dom jako emigrant dla Allaha jako Jego Posłaniec, a potem pokona go śmierć, jego nagroda już staje się obowiązkiem Allaha”. Sura 4:100.

Więc jeśli muzułmanin umiera w procesie imigracji do innego kraju, to jest zasadniczo to samo jakby był zamachowcem-samobójcą, jego nagroda jest automatyczna. To tłumaczy wielki zapał by podjąć tak niebezpieczną wyprawę. Mahomet i jego wyznawcy emigrowali z Mekki do Yathrib / Medyny w 622 AD. To tam stał się przywódcą wojskowym, mimo że jeszcze nie miał wykształcenia. To tam powstały wszystkie nakazy dokonywania aktów przemocy przeciwko niewierzącym. Należy zauważyć, że islamski kalendarz oznacza to jako początek islamu.

Ten obecny masowy hijrah ogłoszono w styczniu, i kraje muzułmańskie zwróciły nań dużą uwagę. Zwolennik (albo członek) ISIS ściągnął dokument po arabsku, który zachęcał muzułmanów do wyjazdu do Libii z powodu bliskości do Europy i z uwagi na ważną wartość taktyczną nielegalnych sieci imigracyjnych w celu ułatwienia infiltracji europejskich miast.

a

a

a

a

http://boltonbnp.blogspot.com/2016/08/germany-give-me-money-i-am-man-so-i.html
http://boltonbnp.blogspot.com/2016/08/germany-give-me-money-i-am-man-so-i.html

Libia ma długie wybrzeże i patrzy na najbardziej południowe kraje zachodniej Europy, do których można łatwo dotrzeć nawet prymitywną łódką.

W lutym opublikowane we Włoszech przechwycone rozmowy telefoniczne mówiły, że ISIS grozi wysłaniem 500.000 migrantów jako „broń psychologiczną” przeciwko Europie. Włoski Minister Spraw Wewnętrznych, Angelino Alfano, powiedział wtedy: „Jeśli bojownicy z kalifatu pojawią się szybciej niż decyzje wspólnoty międzynarodowej, to jak będziemy mogli zgasić pożar w Libii i zatrzymać migrację? Ryzykujemy bezprecedensowym eksodusem”.

Również w lutym turecka służba wywiadowcza ostrzegła policję, że do 3.000 wyszkolonych dżihadystów chcą dostać się do Turcji z Syrii i Iraku, a później podróżować przez Bułgarię i Węgry do zachodniej Europy, a następnie do reszty Europy. Brzmi znajomo?

W maju doradca libijskiego rządu ostrzegł, że działacze Państwa Islamskiego „są szmuglowani do Europy w imigranckich łódkach”. ISIS robi zyski na handlu przemycania ludzi, zmuszając właścicieli łodzi do oddawania swoich zysków albo zostaną zabici. Niektórzy działa-cze z ISIS już schronili się w bezpiecznych domach na południu Europy.

Liczące 17-25 mężczyzn grupy z Palestyny i Syrii przedostają się do Bułgarii, i stąd do reszty UE. Były podwójny agent z al.-kaidy powiedział BBC, że znał dwóch egipskich braci, którzy z Libii dotarli do Włoch w towarzystwie dwóch mężczyzn, którzy byli bardzo religijni i płynnie mówili po francusku i włosku.

Jeszcze raz obejrzyj filmy o „uchodźcach”. Ilu z tych „uchodźców” jest w wieku 17-25 – poborowym? Jeśli to cię nie przekona, to już wiemy, że terroryści przychodzą z falami uchodźców: tydzień temu aresztowano 5 mężczyzn którzy próbowali przejść przez granicę macedońsko-bułgarską z propagandą Islamskiego Państwa, ze szczególnymi dżihady- stycznymi modlitwami i filmami pokazującymi dekapitacje w telefonach. Udawali uchodźców.

Nigel Farage, lider UKIP, ostrzegł: „Obawiam się, że mamy do czynienia z bezpośrednim zagrożeniem dla naszej cywilizacji, jeśli wpuścimy do Europy dużą liczbę ludzi z tego rozdartego wojną regionu”.

Inne kraje muzułmańskie „nie przyjmują” tych „uchodźców”, bo to jest hijrah do Europy. To nie jest żaden kryzys humanitarny. To jest cel przekształcenia Europy, przeciążenia podatkami jej gospodarek, zniszczenie najbogatszych krajów, zmiana demografii, i, oczywiście, kultury.

A nasz rząd chce zacząć wpuszczać ich do naszego Kraju?

Film: Muzułmanie są naszymi naturalnymi sojusznikami – rabin Pinchet Goldschmidt:

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *