Strona główna > Świat > Herszt ISIL to agent Mosadu

Herszt ISIL to agent Mosadu

Simon Elliot aka al-Baghdadi, syn żydowskich rodziców, agent Mosadu – „VeteransToday”

a

Abu Bakr al-Baghdadi, tak zwany „kalif”, herszt ISIL (Państwo Islamskie Iraku i Lewantu) jest, według źródeł Edwarda Snowdena, agentem o nazwisku Elliot Shimon, specjalnie przeszkolonym oficerem operacyjnym Mosadu.

Simon Elliot (Elliot Shimon), tenże al-Baghdadi, urodził się z dwojga żydowskich rodziców i jest agentem Mosadu.

Przedstawiamy poniżej trzy tłumaczenia, które potwierdzają, że al-Baghdadi jest pełnoprawnym agentem Mosadu i że urodził się z żydowskiego ojca i z żydowskiej matki. Prawdziwe nazwisko Abu Bakra al-Baghdadi to „Simon Elliot”.

Tak zwany „Elliot” był zwerbowany przez izraelski wywiad Mosad i uczył się szpiegostwa i wojny psychologicznej przeciwko arabskim i islamskim społecznościom. Ta informacja była przypisywana Edwardowi Snowdenowi i opublikowana w gazetach i w internecie.

Szef „Państwa Islamskiego” Abu Bakr al-Baghdadi współpracował z tajnymi służbami Wielkiej Brytanii i USA z zadaniem utworzenia organizacji zdolnej do przyciągnięcia terrorystów-ekstremistów z całego świata.

Źródło: Radioajyal.com

Drugie źródło także potwierdziło tę informację: Egy-Press.

Na podstawie dokumentów fotograficznych irańskie media zdemaskowały prawdziwą tożsamość „emira ISIL”, przeszkolonego agenta syjonistycznego. Irański wywiad zdemaskował prawdziwą i pełną tożsamość „emira ISIL”, który znany jest jako Abu Bakr al-Baghdadi a jego prawdziwe nazwisko to Elliot Shimon.

Jest to agent Mosadu wypełniający ważne i tajne zadanie syjonistycznego wywiadu. Jego fikcyjne imię i nazwisko to Ibrahim ibn Awad bin Ibrahim al-Badri al-Aradui Husseini. Jego zadaniem jest przeniknięcie do wojskowego i cywilnego kierownictwa krajów określonych jako „zagrożenie Izraela”, w tym celu żeby je zniszczyć i tym samym ułatwić w przyszłości ich wchłonięcie przez państwo syjonistyczne na całym terytorium Bliskiego Wschodu w celu utworzenia Wielkiego Izraela. Oto jakie są granice syjonistycznego projektu Wielkiego Izraela albo „Eretz Israel”. Te fakty, ujawnione kilka dni temu, potwierdzają, że „kalif Rolex” wystawiony jest przez Izrael do siania chaosu w sąsiadujących, z syjonistycznym tworem, krajach.

Proszę zwrócić uwagę, że ISIL oświadczył kilka dni temu, że chce teraz zabrać się za „barbarzyńskich żydów”, mając na uwadze syjonistów oblegających Gazę. A tak naprawdę to napaść na ziemie Izraela pozwoli teraz Amerykanom i Izraelczykom wskazywać palcem na krwawych terrorystów i strzelać coraz szybciej i częściej ażeby „obronić państwo syjonistyczne”.

To jest projekt, prawdopodobnie przygotowany w ramach ciągle tej samej „arabskiej wiosny”, w celu destabilizacji Iraku, Sudanu, Tunisu, Egiptu, Libii, Syrii i Mali (między innymi). Cwanie!

Posłuchajcie jeszcze raz słów żyda Bernarda Henri Levi o tak zwanej „arabskiej wiośnie”, kiedy on mówi, że „arabska wiosna jest dobra dla Izraela” – La Vraie Verite

Poprzez zgromadzenie w jednym miejscu najbardziej wściekłych fanatyków z całego świata tworzy się całą „armię diabła”, bandę krwiożerczych morderców, bez miłosierdzia dla swoich ofiar, mordujących ze wzmożoną siłą i z zimną krwią a nagrania swoich bestialstw zamieszczających w internecie.

Od siebie: Od dawna wiadomo, że Mosad i CIA ściśle ze sobą wzajemnie współpracują, co więcej, te organizacje zostały utworzone prawie w tym samym czasie, z różnicą zaledwie kilku lat (CIA w 1947 a Mosad w 1951). Wiadomo także, że żydowski Hollywood znajduje się pod całkowitą kontrolą CIA (a przez to i Mosadu). I w odpowiednim momencie z ich rozkazu w żydowskim Hollywood realizowane są propagandowe i fałszywe filmiki.

Takie jak całe to przedstawienie z odcinaniem głów „dziennikarzom”, były one nakręcane w studiach filmowych żydowskiego Hollywood. Nigdzie w sieci nie znajdziecie całych filmików z odcinaniem głów dziennikarzom przez „bojówkarzy” ISIL, i wcale nie dlatego, że są tam drastyczne sceny przemocy a dlatego, że ich tam po prostu nie ma!

Poniżej na demotywatorze zobaczycie jak to w istocie wygląda. Jak zawsze bądźcie uważni i nie nabierajcie się na żydowską fałszywkę!

aa

Za: http://judastruth.livejournal.com/262537.html

Data publikacji: 12.01.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *