Strona główna > Polska > Herod 2016 – ogłoszenie wyników plebiscytu

Herod 2016 – ogłoszenie wyników plebiscytu

Internauci uznali, że najbardziej na tytuł Heroda roku 2016 zasługuje Jarosław Kaczyński, który doprowadził do odrzucenia projektu „Stop aborcji”. Mordowanie dzieci niepełnosprawnych w państwowych szpitalach trwa nadal.

a02
Zdaniem głosujących, Jarosław Kaczyński bardziej zasłużył na ten tytuł niż dwie promotorki aborcji, Natalia Przybysz i Barbara Nowacka.
OD REDAKCJI TENETE TRADITIONES: Trzeba zawsze jasno i dobitnie powtarzać – PiS jest winny śmierci już ponad 1000 polskich dzieci zamordowanych przez ich ponad roczne rządy. Oni z tym nic nie zrobili mimo że mieli okazję. Gdyby byli naprawdę katolikami jak sami się mienią, to byłaby to ich pierwsza ustawa, wprowadzona w minutę po zaprzysiężeniu. I nie jako „zakaz aborcji” bo od każdego zakazu można by było wymyślić wyjątek, tylko jako prawne zrównanie życia ludzkiego od momentu poczęcia, zarówno przed jak i po narodzeniu. Wówczas karą za umyślne morderstwo powinna być kara śmierci! Jednak w obecnej sytuacji PiS a zwłaszcza Kaczyński ma polską krew na rękach! To nie jest polska władza!
 
Za Redakcja TENETE TRADITIONES
Michał Mikłaszewski, redaktor naczelny
Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2016/12/herod-2016-ogoszenie-wynikow-plebiscytu.html
Data publikacji: 31.12.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *