Strona główna > Świat > Henry Kissinger doradcą Trumpa ds. polityki zagranicznej

Henry Kissinger doradcą Trumpa ds. polityki zagranicznej

Jak podaje onet.pl:

„Były sekretarz stanu USA Henry Kissinger będzie doradzał nowemu prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi w sprawach polityki zagranicznej i ma m.in. opracować plan ustabilizowania sytuacji na Ukrainie – poinformował dziś niemiecki dziennik „Bild”. Na nominację Kissingera pozytywnie zareagował Kreml. Rzecznik Władimira Putina stwierdził, że jest to „jeden z najmądrzejszych polityków”.”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-henry-kissinger-doradca-trumpa-ds-polityki-zagranicznej/mny59pf

aa

Kissinger jest znanym syjonistą.

Poniżej jest informacja w języku angielskim o preferencjach seksualnych Kissingera. Ponoć jest on homoseksualnym pedofilem:

Ciekaw jestem co powiedzą na to fani pana Chojeckiego zwolennika Trumpa…Kłóciliście się na tym blogu broniąc Chojeckiego, a teraz sami widzicie kim jest Trump i broniący go Chojecki.

Co na to powie charyzmatyczny portal chnews.pl gloryfikujący osobę Trumpa pozornego chrześcijanina?…….

Teraz widzicie jak to wszyscy pastorzy mówią o Bogu, ale znaczna część z nich jest wilkami w owczych skórach.

Henry Kissinger powiedział, za 10 lat nie będzie Izraela. Było to w 2012 roku.

Nowym Izraelem (nową Chazarią) będą więc z pewnością tereny zachodniej Ukrainy, a być może (jak nie będziemy czujni) i wschodniej Polski. Cała wschodnia Polska jest już bowiem od dawna przygotowana pod przyszłe nowe zasiedlenia:

  • przemysłu po prawej stronie Wisły nie ma żadnego;
  • rolnictwo indywidualne – prawie zupełnie zniszczone („nie ma już rolników, teraz sąproducenci”);
  • tereny wyludnione przez zmasowane deportacje ekonomiczne ludzi młodych, aktywnych, kreatywnych, żądnych wiedzy, wykształconych – deportacje na skutek celowo stworzonych tej grupie ponad dwadzieścia lat temu w Polsce specjalnych warunków ekonomicznych…

Zachodnia Ukraina ma więc bardzo dużą szansę stać się wkrótce Nową Chazarią, Nowym Izraelem, a jej zachodni sąsiedzi (czyli Polska) – przejąć funkcję sąsiedzką obecnej Palestyny, na tych samych co Palestyna warunkach…

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/henry-kissinger/

Wynika z tego, że niegdysiejsi Mongołowie, Żydzi, którzy Żydami nie są rządzą światem:

aaa

Jeśli istotnie Polska i zachodnia Ukraina ma byc nowym Izraelem to faktycznie ma sens katolickie „proroctwo” mówiące o iskrze wychodzącej z Polski.

Bez względu na realizację owego planu Henry Kissinger jest jednym z największych przeciwników Boga na ziemi. Fakty:

„Znany polityk, członek szwajcarskiego parlamentu wezwał w oficjalnym liście najwyższe władze Szwajcarii do aresztowania Henry Kissingera za udział w zbrodniach wojennych, w trakcie gdy będzie brał udziału w spotkaniu Grupy Bilderberg rozpoczynającym się 10-6-2011 w szwajcarskiej St. Moritz, w hotelu Suvretta. Dominique Baettig jest posłem Kantonu Jury z ramienia Partii Szwajcarów, największej partii Zgromadzenia Narodowego, szwajcarskiego odpowiednika Sejmu. W swym liście do Kanclerza Federalnego i Kantonalnego domaga się respektowania i wykonania międzynarodowych nakazów aresztowania wydanych przez sądy i sędziów wielu krajów. W tym liście oprócz byłego Sekretarza Stanu USA wymienia się Georga Busha i Mikołaja Sarkozy, ale wiadomo, że ani były prezydent USA ani obecny Francji nie pojawią się w Szwajcarii. Henry Kissinger, Sekretarz Stanu i Doradca Bezpieczeństwa Narodowego w administracji Nixona i Forda, jest oskarżany o współudział w przestępstwach wojennych w Indochinach, Bangladeszu, Chile, na Cyprze i Wschodnim Timorze. Wielu aktywistów od lat próbuje  doprowadzić tego polityka przed sąd w oparciu o prawa zawarte w Konwencji Genewskiej. W książce The Trial of Henry Kissinger, jej autor Christopher Hitchens udokumentował osobistą odpowiedzialność Kissingera za kampanię bombardowań, których skutkiem były tysiące ofiar cywilnych,  jak i wykazał, że podpisał on zgodę na użycie „Czynnika Pomarańczowego” (Agent Orange), śmiertelnej trucizny chemicznej.”

https://prokapitalizm.pl/tag/henry-kissinger

W poniższym anglojęzycznym linku jest tego więcej.

‘Great American villain’ Henry Kissinger faces citizen’s arrest inside a Senate hearing room

Niestety owe informacje martwią ponieważ Kissing jest oskarżony przez Pink Code o zbrodnie wojenne:

W imieniu mieszkańców Chile

W imieniu mieszkańców Wietnamu

W imieniu narodu Timoru Wschodniego

W imieniu mieszkańców Kambodży

W imieniu mieszkańców Laosu

‘Great American villain’ Henry Kissinger faces citizen’s arrest inside a Senate hearing room

To oznacza, że może dojść do wielkiego przelewu krwi na świecie.

Za: http://detektywprawdy.pl/2016/12/27/pobudka-dla-fanow-trumpa-henry-kissinger-doradca-trumpa-ds-polityki-zagranicznej/

Data publikacji: 27.12.2016

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *