Strona główna > NWO > Haski trybunał izoluje Vojislava Šešelja od świata

Haski trybunał izoluje Vojislava Šešelja od świata


Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości w Hadze nie ustaje w próbach złamania twórcy Serbskiej Partii Radykalnej, profesora Vojislava Šešelja. Zastępca sekretarza haskiego trybunału, Kate Mackintosh, poinformowała w czwartek Šešelja, że zostało mu cofnięte pozwolenie na wszelkie widzenia, także prywatne i rodzinne. Zastrzegła, że widzenia będą możliwe jeśli Šešelj zgodzi się, aby przy każdym był obecny przedstawiciel trybunału, który będzie mógł rejestrować każde wypowiedziane słowo. Warto nadmienić, że Mackintosh jest prawniczką, specjalizującą się w prawach człowieka (sic!).

szesz1Profesor Vojislav Šešelj nie wyraził zgody na takie warunki widzeń, ponieważ są one dla niego dyskryminujące, jeśli porównać do nich “swobody” innych więźniów tzw. trybunału sprawiedliwości. Pozostali więźniowie trybunału cieszą się regularnymi, nie niepokojonymi wizytami nie tylko rodziny i przyjaciół, ale i wszystkich innych osób, które zapragną takiego spotkania.

Sekretariat haskiego trybunału zabronił przed miesiącem Šešeljowi części kontaktów z doradcami prawnymi i adwokatami. Serbska Partia Radykalna (Srpska Radikalna Stranka) domaga się od trybunału zaprzestania uwłaczających i dyskryminujących praktyk wobec profesora, a także traktowania na równi z innymi więźniami. Z kolei od organów władzy w Serbii SRS domaga się, aby te w końcu zaczęły brać w obronę Šešelja jako obywatela Serbii.

na podstawie: srpskinacionalisti.com

Za: http://www.autonom.pl/?p=6466

Data publikacji: 21.03.2013


One thought on “Haski trybunał izoluje Vojislava Šešelja od świata

  1. ten trybunal sprawiedliwosci to komorka NWO by wyelimonowac ludzi , ktorzy Stoja w drodze syjonistom, ZAMORDOWALI Miloszewicza a jego kraj obrzucili bombami z uranem i w samym srodku utworzyli zbrodnicze panstwo kosowo handlujace zywym towarem i narkotykami pod egida syjonistow. Te wszystkie zbrodnicze organizacje doprowadzaja ludzi na calym swiecie do zycia w nedzy i niewolnictwie WHO ,TS w Hadze wszystko co ma w nazwie ,, SWIATOWY-A ,, to mordercze psychopatyczne organizacje w najwyzszym stopniu kryminalne dzialajace na szkode ludzi. Jak udaloby im sie zawladnac Rosja to pozamiatane nie ma wiecej sily na swiecie , ktora stoi przeciw tym mordercom a ludzie sa tak oglupiali i zdemoralizowani, ze nawet nie ma o czym mowic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *