Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Gwałtowny opór jest tym, czego chcą – Dr Henry Makow

Gwałtowny opór jest tym, czego chcą – Dr Henry Makow

Komunizm był faktem dokonany na Zachodzie już od dawna, teraz to „stworzenie” wychodzi z szafy. Jak na to reagujemy?

(W tym przemówieniu  Jamila Raquib pokazuje,że opór bez przemocy jest zarówno sztuką, jak i nauką. Jest bardziej skuteczny niż gwałtowny opór). 

Dr Henry Makow

Jeśli zdefiniujemy komunizm jako satanistyczny system bankierów, centralny monopol na wszystko, to komunizm był faktem dokonanym na Zachodzie już od jakiegoś czasu.
Kontrolują korporacje, rząd, media, uniwersytety, kościoły, wojsko i wymiar sprawiedliwości. Używają zorganizowanego żydostwa i masonerii. Jedyne, czego nie kontrolują, to Internet i to się zmienia. Robią to, ponieważ mają rządową kartę kredytową. Oni  kontrolują medium tworzenia walutowego kredytu. Kredyt jest siłą napędową społeczeństwa. Nasza krew życiowa jest zatruta. Jedynym sposobem leczenia jest stworzenie kredytu przez rząd. Najpotężniejsze siły w zachodnim społeczeństwie są zaangażowane w jego zniszczenie. Czy to nie oczywiste?
Jest wszędzie, gdzie patrzymy.
– inwazje imigrantów mające na celu pozbawienie praw obywatelskich pochodzenia europejskiego,
– fałszywe flagi, takie jak niedawny atak na dwa meczety w Nowej Zelandii, mające na celu dokonania rozbrojenia białych,
– krucjata dzieci przeciwko fałszywej „zmianie klimatu”, której celem jest ustanowienie Agendy 21.
– Demokratyczna Partia i media, które wymknęły się spod kontroli rozsądku i codziennie oświetlają społeczeństwo.
– Wielka Brytania nie jest w stanie usunąć kajdan UE.
– Absurdalny atak na płeć, małżeństwo i rodzinę przez normalizację dysfunkcji homoseksualnych.
– Atak na „biały przywilej” i dziedzictwo cywilizacji zachodniej.
– Normalizacja i promocja niegodziwości.
– Cenzura, oszczerstwa i zastraszanie konserwatystów.
– Liberałowie krzyczą rasizm, aprobując południowoafrykańskie morderstwa białych.
– Kontrola PC nad ekspresją kulturową. „Sztuka” nie jest już wolna. To albo psuje, albo jest agitpropem.
Lista jest nieskończona. Społeczeństwo zachodnie jest moralnie zbankrutowane. Uszkodzone od wewnątrz, złożył się jak tani namiot. Nie ma wystarczającej liczby dobrych ludzi gotowych wstać. Za mało ludzi zwraca uwagę, na zło i absurdy w dzisiejszym świecie
Opór w dzisiejszym czasie: francuskie „żółte kamizelki” buntują się na ulicach. Macron zakazuje tych protestów. Media kontrolowane przez komunistów tłumią tę wiadomość. Brexitowcy maszerują i obiecują działania, takie jak blokowanie głównych arterii. Niemcy protestują. Włochy, Węgry i Polska obaliły rządy globalistyczne i wprowadzają reformy. Trump próbuje zrobić to samo. Opór ten cieszy się patronatem syjonistycznym, który jest również kontrolowany przez bankierów. Ale musimy użyć tego, co możemy.
ODPORNOŚĆ  
Komunistyczna dywersja Ameryki jest pierwszym przypadkiem, gdy w pełni uzbrojona ludność została obalona. To dlatego, że ich umysły zostały przejęte jako pierwsze.
Podczas gdy było wiele morderstw (Andrew Breitbart, Seth Rich) i zabójstw (JFK), wypadków lotniczych (JFK Jr., Paul Wellstone) i masowych strzelanin (Paryż, Nicea, Orlando, Christchurch) nikt nie atakował komunistów. Bankierzy centralni, tacy jak Jacob Schiff i Norman Montagu, codziennie chodzili do pracy.
Film „Michael Collins”  przypomina, jak irlandzcy nacjonaliści pobili Iluminatów, ale dziś mężczyźni są do tego zbyt feminizowani. Potrzebują munduru, chorągiewki, pistoletu, emerytury i trochę bujd na temat służenia swojemu krajowi, zanim ryzykują życiem.
Gwałtowny opór nie zadziała. Po pierwsze, nie możemy wygrać. Tylko niewielki procent populacji jest świadomy tego problemu. Wróg od dziesięcioleci przygotowuje się do gwałtownego oporu poprzez masową inwigilację itp.
Gwałtowny opór jest tym, czego chcąDlatego organizują masowe strzelaniny i podsycają płomienie nienawiści. Chcą podkręcić ciepło. Chcą politycznego impasu i wojny rasowej. Chcą wymówki, by rozbroić ludność i ustanowić stan wojenny.
Nie gramy w ich grę. Staromodnie to zabrzmi, ale  musimy kochać, a nie nienawidzieć. Większość liberałów jest oszustami.
Ostatnią rzeczą, jakiej chcą iluminaci, jest to, abyśmy się wzajemnie kochali. Chodzi o dzielenie i podbijanieProponuję serwis randkowy, w którym liberałowie i konserwatyści mogą się spotykać i tworzyć związki. Moja żona jest liberalna. Oni są dobrymi ludźmi, są po prostu niedoinformowani i oszukani, ich mózgi są zmanipulowane.
Jak mówię powyżej, opór bez przemocy jest sztuką i nauką. Oto lista 198 metod walki bez użycia przemocy.    Które z nich uważasz za najbardziej skuteczne? (Co ciekawe, nie wspominają o rewolcie podatkowej).
Jak wynika z powyższego wykładu, opór bez użycia przemocy jest skuteczny. Zmiana poprzez wybory jest nadal możliwa. Spójrz na Brazylię. Spójrz na Ontario. Pomimo swojego syjonizmu, Trump dokonał pewnej różnicy, mamy mniej fałszywych flag w USA, a atak rządu na płeć złagodził.
Potrzebujemy ruchów –  ani syjonistycznych, ani komunistycznych – które promują prawo narodów do niezależności, wolności i demokracji. Aby zachować ich tożsamość narodową, religijną, rasową i płciową. Jestem za mniejszościami rasowymi lub rasowymi, ale nie za ich wykorzystaniem przez satanistów do pozbywania się większości. Nie są wrogiem. Politycy są.
Wzywam moich czytelników do badania i pisania na temat pokojowego oporu dla, to może wydawać się bardzo kłopotliwe, ale jesteśmy w sytuacji Żydów w nazistowskich Niemczech w 1932 roku. Ci Żydzi nie mogli uwierzyć, że są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Czy musimy czekać do 1942 roku?
Potrzebujemy młodych liderów, aby zrobić krok naprzód.
Źródło:  https://www.henrymakow.com/    (art. z dnia 18.03.2019)
Tłum. Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.