Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Gwałt a obrzezanie, zaskakująco wysoka zbieżność

Gwałt a obrzezanie, zaskakująco wysoka zbieżność

W XIV wieku, prawo żydowskie oficjalnie zakazało poligamii, która umożliwia bezwzględną  dominację nad kobietami. Islam pozostaje jedyną religią, jaka wytrwała w tej średniowiecznej praktyce. Dalej, okazuje się, że te „wymiany”, czyli dominacja nad kobietami sprzyja procederowi gwałtów. Obrzezanie również, ponieważ rodzice traktują dziecko jak przedmiot, który mogą sobie kształtować, aby jak im się tylko spodoba. Matki wciągane są w to barbarzyństwo w roli wspólników, a mężczyźni wykorzystują okazję, aby mścić się (?) na swych dzieciach.

a

Statystyki są nieubłagane i potwierdzają ten tok rozumowania.

Liczba zgłoszonych oficjalnie gwałtów w USA, gdzie większość mężczyzn jest obrzezana wynosi 2,1/ na 1000 w roku 2010,

http://www.bjs.gov/index.cfm?ty=pbdetail&iid=4594

co jest wskaźnikiem około 2 razy większym niż we Francji (szacunkowo 75 000 rocznie)

http://www.planetoscope.com/Criminalite/1497-nombre-de-viols-en-france.html

gdzie ten wskaźnik wynosi 1,14/ 1000.

Po uzyskaniu danych z zakazanych statystyk etnicznych, które „anty-rasiści” ukrywają przed nami, liczby mówią same za siebie, jaka jest rzeczywistość. Niektórzy potomkowie Wikingów nie certolą się z tym problemem w białych rękawiczkach. Prof. Ingfe Hofvander na  XI międzynarodowym sympozjum NOCIRC (Seattle, latem 2006 roku) przedstawił oficjalne dane, że w Norwegii 60% gwałtów zostało popełnionych przez 2% populacji, która jest obrzezana.

Statystyki policji potwierdzają bezbłędnie te fakty, w okresie od 2005 do 2010 roku, prawie wszystkie gwałty (83 z 86 – 96,5%) zostało popełnionych przez ludzi o wyglądzie „nie-Zachodnim”, a 90% ofiar to rodowite Norweżki.

Niektórzy zagorzali seksiści skorzystają z tego argumentu, aby zmusić kobiety swej rasy do zakrycia wszelkiej nagości. Podobne wydarzenia już mają miejsce w Szwecji, a prawo szariatu wydaje się przeniknąć skandynawskie obyczaje. Rasizmu nie da się zwalczać przez chowanie głowy w piasek lub zasłanianie czyjejś twarzy w obliczu etnicznych realiów. Zaprzeczanie tylko je wzmacnia.

To zjawisko występuje od lat w Kongo, sprawcami masowych zabójstw kobiet są obrzezani. Charakterystyczne jest, że przestępcy często dokonują mordu w obecności całej rodziny, jak podczas swego własnego aktu obrzezania!

Ten sam kraj posiada inny niechlubny rekord świata: 40 000 gwałtów rocznie.

Źródło: http://www.academia.edu/3086663/Rape_and_circumcision_a_high_correlation_updated_12.01.2014_

Tłum. Pluszowy Miś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *