Strona główna > Świat > Gwałt Europy powstrzymany: powstanie wolno-kopistycznych brygad

Gwałt Europy powstrzymany: powstanie wolno-kopistycznych brygad

Grecki mit wiąże nazwę Europy z zajściem w miłosnych przygodach patriarchalnego bóstwa, Zeusa. Mit mówi, że bożek miłości, Eros, zapalił Zeusa płomieniem pożądania dla szlachetnej kobiety imieniem Europa. Aby ją posiąść, nieśmiertelny Zeus przekształcił się w ogromnego białego byka i wyłonił się z morza w Tyrze w Fenicji, znanej obecnie jako Lebanon. Oczarowana jego spojrzeniem, Europa wspięła się na grzbiet byka na radosną przejażdżkę. Zeus przepłynął z nią na Kretę gdzie ujawnił swoją ludzką postać. Od tego czasu, z Europą jako królową, założył nową dynastię Kreteńskiej cywilizacji.

a

Nazwa Europa oznacza „o rozległej twarzy” w znaczeniu „daleko patrząca”, „dalekosiężna”. Dziwnie mit ten nazywany jest często „Gwałt Europy”, chociaż nie pojawia się w nim żaden akt seksualnej przemocy. Europa dosiadła byka dobrowolnie, nie była zmuszona do stosunku. Poprzez zgodę na zbożny związek (stosunek bożka i śmiertelniczki), założyła ona nową cywilizację. Kreteńska (Minojska) cywilizacja przetrwała przez długotrwały okres, 3600 lat wstecz czasów po Chrystusie. Mit o Europie może odzwierciedlać historyczne wydarzenia z około 1300 lat przed Chrystusem, kiedy Fenicja ponownie skolonizowała Kretę po zniszczeniu przez wulkaniczną eksplozję na Santorini, około 1640 roku przed Chrystusem, trzy i pół wieku wcześniej.

Chociaż starożytny mit nie opowiada właściwie przypadku gwałtu, Gwałt na Europie może być postrzegany jako mit w toku obecnie, jako narracja w czasie rzeczywistym jasno odzwierciedlona w obecnych wydarzeniach. Naszą intencją w tym eseju jest przenieść tą narrację na współczesne wyrażenie, jako odegrane w historycznych realiach i narysowane z tego konieczne wezwanie do działania.

Inwazja na Europę przez hordy „uchodźców” z Afryki, Bliskiego Wschodu i innych nieznanych części świata, postępuje w dzikim tempie w momencie kiedy piszemy te słowa. Rzewne historie napędzane w prowadzonych przez żydów liberalno-lewicowych mediach próbują wywrzeć współczucie z zakłopotanych Europejczyków, którzy są świadkami wymywania ich krajów przez ludzkie odpadki fala za falą. Niezliczone przypadki konfliktów rozpalają się w każdej godzinie każdego dnia, podczas gdy media pokazują Europejczyków witających najeźdźców z piosenką, bombonierkami i balonikami, łzawo wdzięczni za bycie zalewanymi i eliminowanymi przez obcych. Gdy szturm się nasila, jest niemożliwym nadążać za tym, co się dzieje w danym momencie. Jednakże, niektóre wydarzenia nie mogą być ukryte. Na przykład niemieckiego tłumu stojącego w deszczu buczącego na Angelę Merkel i zakrzykującego ją w czasie, kiedy gorąco prosi o to, aby z obrażania godności tak zwanych uchodźców uczynić przestępstwo karalne i kiedy żąda, aby jej wymagania zostały wzięte pod rozwagę, bez względu na koszt, jaki będzie musiał ponieść naród niemiecki.

a

Nie trzeba być Nostradamusem, aby wiedzieć, że w najbliższej przyszłości wyłonią się z tej katastrofy dwa rezultaty: Europejczycy powstaną w przemocy wobec najeźdźców i, w tym samym czasie, zwrócą się przeciwko politycznym możnowładcom, którzy ich zdradzili. Merkel wydaje się zawodzić emocjonalnie i fizycznie, być może ze względu na to, że została zaszantażowana w zagorzałe pro-imigracyjne stanowisko, którego teraz broni po zadeklarowaniu parę lat temu, że wielokulturowość w Europie zawiodła. Merkel jest przegotowaną kiełbaską. Wsadzić w nią widelec i przewrócić na drugą stronę. Ale inni politycy w całej Europie obecnie stają w obliczu ryzyka zostania wyciągniętymi na ulice i pobitymi, powieszonymi czy zastrzelonymi. W skrócie, zarówno najeźdźcy jak i ci, którzy wspierają motyw inwazji są obierani na cel brutalnych represji ze strony zwykłych ludzi. Takie mściwe działanie jest nieuniknione. Trzeba tylko popchnąć przyzwoitych ludzi odpowiednio daleko.

Wśród niezliczonych konfrontacji dzień w dzień pomiędzy Europejczykami a hordami najeźdźców, jeden rodzaj zajść wyróżnia się skandalicznym akcentem: gwałt. Przybywający „uchodźcy” są uzbrojonymi zwierzętami zmobilizowanymi do planu wojny, której nie są w stanie pojąć, ale są niezawodni w wykonaniu tego planu poprzez wykorzystanie ich seksualnych popędów. Wg niektórych raportów, niemalże siedemdziesiąt do osiemdziesięciu procent z przybywających hord to młodzi mężczyźni w wieku poborowym, zatem głównie w wieku gwałtownym. Z rozstrzygającego przewodnika islamu, „Poradnika podróżnego” rozdział 0.94 „Ci wymienieni powyżej są, każdy z nich, sprawnymi mężczyznami, którzy osiągnęli dojrzałość płciową”, stanowi kto kwalifikuje się do dżihadu. Turbo-doładowani testosteronem afrykańczycy i arabowie napływają do Europy z różnych lądów, gdzie islamistyczne pranie mózgów zwiększa brutalne seksualne żądze poprzez tłumienie naturalnych potrzeb i zabranianie swego rodzaju przyjaźni między płciami, które są typowe i uznane za zwyczajne na Zachodzie. Islamistyczne umniejszenie nie-muzułmańskim kobietom jako dziwkom, daje najeźdźcom całkowite przyzwolenie do prześladowania, molestowania i gwałcenia białych Europejskich kobiet, włączając dzieci płci żeńskiej. Kazania, broszury i reklamy w muzułmańskim świecie przekonują ich do posiadania seksualnych niewolnic z blond włosami, o wyborze niebiesko- lub zielonookich kobiet. „Kiedy dziecko czy kobieta są brani do niewoli, stają się niewolnikami tylko z powodu faktu zostania złapanymi i wcześniejsze małżeństwo kobiety zostaje anulowane” („Poradnik podróżnego” rozdział 0.913 ‚Cele Dżihadu’). I żeby było tu jasne, dosłowne tłumaczenie słowa islam to posłuszeństwo. Definicją słowa pokój w islamie jest całkowite posłuszeństwo.

W tym momencie, jesienią 2015, Europa zbiera siły przed roznoszącą na strzępy falą gwałtu, porównywalną z tą, która uderzyła w Skandynawię w ostatniej dekadzie. Pod wpływem wymuszonej masowej imigracji, gwałty w Szwecji wzrosły do astronomicznego poziomu, czyniąc z niej drugą w światowych statystykach po Lesoto w Południowej Afryce. Ostatnio, przypadek w sąsiadującej Finlandii podświetlił ten horror: pięciu somalijskich chłopaków w wieku 15-18 lat zgwałciło 15 letnią fińską dziewczynę na stacji metra poza granicami miasta Helsinki. Zajście zaskutkowało w postaci fali publicznych protestów, po tym jak początkowe doniesienia medialne i raport policyjny zamierzały ukrywać etniczną tożsamość gwałcicieli.

a

Nazwijmy tą dziewczynę Liv, pospolitym skandynawskim imieniem. Gwałt na Liv jest gwałtem na obecnej Europie. Białe kobiety o aryjsko-kaukaskiej etniczności „dalekosiężnej” Europy są żywymi przykładami Liv. Różnorodne kobiety Europy Północnej będą brane na cel. Jeśli gwałt na każdej z tych kobiet nie może zostać powstrzymany, co jest w stanie zapobiec niszczeniu Europy na naszych oczach, tu i teraz?

Wielokulturowość jest zgubnym kłamstwem z wielu względów, ale dwa z nich są szczególne. Po pierwsze, nie wzywa do współistnienia różnych kultur zdefiniowanych kolorem skóry i etnicznym zróżnicowaniem. Absolutnie nie. To fałszywe twierdzenie. W rzeczywistości, wzywa do zalewania i eliminowania białej kultury przez wymuszone narzucenie innych, nie-białych, nie-Europejskich etniczności. Wyobraźcie sobie paletę artysty, gdzie wszystkie nie-białe kolory mieszane są z pigmentem „tytanowej bieli” do momentu jego eliminacji: wielokolorowa paleta bez czystej bieli- tym jest wielokulturowość. Po drugie, argumentem za tym, że różnorodność jest wprowadzającym w błąd kłamstwem jest to, że odwraca uwagę od wielkiej różnorodności wśród białych ludzi. Różnorodność w aryjsko-nordycko-kaukaskim rasowym rodowodzie jest równa, a może nawet przewyższa pełne kolorowe spektrum nie-białych kolorów w palecie.

Liv nie jest tylko blondwłosą, niebieskooką białą dziewczyną. Ona reprezentuje wszystkie warianty białych Europejskich kobiet o aryjsko-nordycko-kaukaskim pochodzeniu, włączając niezliczenie liczne wariantów koloru oczu, koloru włosów, rysów twarzy i typów ciała. (Ten bogaty zbiór wyklucza żydowskie kobiety osadzone w europejskim życiu, ponieważ aszkenazyjsko-chazarscy żydzi nie są biali, tylko wmieszali się w biały barwnik rasowej palety, gdzie się kamuflują i ukrywają, dopasowując się do białych kiedy tylko pro-żydowskim celom to służy). Liv może być znaleziona na wszystkich kontynentach; gdziekolwiek Liv jest gwałcona, gwałcona jest również Europa. Jej gwałt ubezpiecza osłabianie i w końcu eliminację genetycznego rodowodu białej rasy. To jest instrument ludobójstwa.

Jak można zapobiec takiemu okropnemu kierunkowi wydarzeń? Wyobraźcie sobie spacerowanie po jakimś mieście i mijanie zniszczonego budynku, gdzie grupa Somalijczyków gwałci białą kobietę- dokładnie na waszych oczach. Jak można interweniować? Co byś zrobił lub co mógłbyś zrobić w takiej sytuacji?

a

Są dwa sposoby, i tylko dwa sposoby, gwarantujące zapobieżenie gwałtom czy jakiemukolwiek rodzajowi drapieżnej brutalności wśród ludzkiego rodzaju: zapobieganie czynowi i eliminacja tych, którzy ten czyn popełniają. Aby zapobiec gwałtowi Europy przed kontynuacją i trwale zakończyć przemoc wybuchającą z nie-białych najeźdźców skierowaną wobec wszystkich Europejczyków, oba środki muszą być zastosowane. Eliminacja wymaga albo usunięcia sprawców gwałtów poprzez wydalenie ich z Europejskich ziem, albo przez zabijanie ich na Europejskiej glebie. Odstraszanie wymaga pokazania im groźby, jaka może zostać przeprowadzona. Na przykład, witanie najeźdźców z plakatami mówiącymi: „Zgwałćcie nasze kobiety, a zostaniecie zabici!”.

Zapobieganie gwałtowi Europejskich kobiet przez afrykańczyków i arabów może być wymagane jako początkowa i niezbędna taktyka anty-wojenna. Wojna zawsze przynosi gwałt. Zakończenie gwałtów oznacza oparcie się i zakończenie wojny, koniec kropka. Wymuszona masowa imigracja jest wojną rasową narzucaną na Europejskie narody, gwałt zaś dobrze praktykowanym narzędziem ludobójstwa. Rozważcie usankcjonowane gwałty na niemieckich kobietach po zakończeniu II Wojny Światowej, część zamierzonego planu zdziesiątkowania Niemiec i narodu niemieckiego. Dzisiejsze wydarzenia są bliskie precedensowi ustanowionemu pod koniec II Wojny Światowej.

Ilya Ehrenburg (1891-1967) był płodnym żydowskim propagandzistą sowieckich komunistów. Hitler nazwał go „żydem stalinowskiego domu”. Jego anty-niemieckie ulotki były rozdawane w milionach egzemplarzy pod koniec wojny, kiedy bolszewicy zalali Europę. Ehrenburg szczególnie podżegał przemoc przeciwko niemieckim kobietom: „Zabijajcie! Zabijajcie! w niemieckiej rasie nie ma nic poza złem; ani jeden pośród żyjących, ani jeden pośród jeszcze nieurodzonych, jest niczym jak złem! Podążajcie wg zasad towarzysza Stalina. Zdepczcie faszystowską bestię raz na zawsze w jego legowisku! Używajcie siły i złamcie rasową dumę tych niemieckich kobiet. Bierzcie je jako wasz należny łup.”

a

Kobiety w wieku 8-80 lat były brane na cel i w wielu przypadkach wielokrotnie gwałcone, czasami gwałcone do śmierci. Masowo gwałcone kobiety niemieckie opowiadały o wielu przypadkach ich mężczyzn nie radzących sobie z ich ofiarą, czując ledwie odrazę dla swych złamanych kobiet. Wezwanie Ehrenburga do złamania ducha niemieckich kobiet dzieli ciemną analogię do islamistycznej indoktrynacji.

W tym samym historycznie momencie, roku 1944, żydowscy komuniści w USA sformułowali Plan Morgenthau, z jedynym celem całkowitego gospodarczego zniszczenia Niemiec i zniszczenia niemieckiego narodu. Niektórzy historycy uważają ten plan za zainspirowany wpływową książką Theodore Neumanna Kaufmana „Niemcy muszą zginąć!” wydaną przez niego samego w 1941 roku. Niewielu ludzi wie, że ta książka Kaufmana zawiera pierwsze wydrukowane wystąpienie terminu „ostatecznego rozwiązania” zastosowane przez żydów do niemieckiego narodu. Kaufman wezwał do całkowitej zagłady niemieckiej rasy przez wymuszoną sterylizację.

To nie przypadek, że dzisiejsze tsunami „uchodźców”, czy też ‚tsumigracja’, jest kierowane głównie przeciwko Niemcom, gdzie spodziewane jest przybycie ich 800 tysięcy w 2015 roku. Witając i przyjmując ich, Merkel wzywa otwarcie do kontynuacji Plamu Morgenthau i Kaufmana „ostatecznego rozwiązania” dla germańskiego rasowego rodowodu. Schemat jest klarowny: robienie wycieczek winy do Niemców, prowadzenie ekonomicznej walki i gwałcenie kobiet razem działają dla głównego planu. Zniszczenie Europy nie może być wykonane bez całkowitego unicestwienia starożytnego i geograficznie centralnego bastionu heroizmu jakim są Niemcy.

Dzisiaj Europa stoi w obliczu wojny, której Europejczycy nie wybrali. Wybrali ją polityczni możnowładcy i ideologowie, wybrali ją rzecznicy obcego porządku żydowskiej dominacji, nie zwykli ludzie, nie ci, którzy muszą ponosić konsekwencje tego wyboru i tego porządku. Ci, którzy twierdzą, że „kryzys uchodźczy” jest odrzutem tego, co Europejczycy zrobili innym narodom, mylą się. Europejskie rządy, nie masa narodów, prowadzą wojnę na Środkowym Wschodzie i w Afryce, powodując zalew uchodźców. Podkreślamy słowo rządy. USA prowadzą atak, walcząc wojnę zastępczą w celu osiągnięcia syjonistycznego koszmaru „Większego Izraela”. Nie amerykańskie kobiety czy mężczyźni, ale nielegalny i zdradziecki rząd.

a

Dodatkowo, duża część „uchodźców” to oportuniści, a nie ludzie uciekający ze stref wojny stworzonych przez amerykańsko-europejską agresję w służbie żydowskiej dominacji. Europejczyków nie można winić za to, co amerykańscy, brytyjscy i francuscy możnowładcy robią, aby posuwać naprzód syjonistyczny imperializm. To nie ich wina, ale ich odpowiedzialność stanąć twarzą w twarz z sytuacją, ręka w rękę i ocalić Europę.

Obrona Europy i oparty na wolności Europejski sposób życia są podstawowym i anty-wojennym wysiłkiem. Muszą być promowane i wprowadzane w życie jako takie; anty-wojenny ruch wzbudzony w celu zastosowania jednego rodzaju przemocy do pokonania innego jej rodzaju. Nie jest to ruch bez-przemocy, raczej kontr-przemocy, jako taki został zdefiniowany. Trzeba to powiedzieć, użycie przemocy jako homeopatycznego remedium, porównywalne do użycia wężowego jadu do stworzenia antidotum na ugryzienie węża. Kontr-przemoc nie jest nieetyczną opcją pośród innych; jest znakomita i konieczna. Bez-przemocowy opór i rewolucyjna zmiana wewnątrz systemu politycznego może pełnić rolę w rasowym samo-zachowaniu, ale obowiązkowe i zdecydowane działanie wykorzystuje wybiórczą przemoc w imię przetrwania. Wszystkie gatunki robią to samo dla samo-zachowania. Ludzkość nie jest wyjątkiem. To, że jesteśmy zwierzętami żyjącymi pośród nie-ludzkich gatunków jest faktem bezdyskusyjnym. To że jesteśmy rozsądnymi i odpowiedzialnymi zwierzętami, zdolnymi do ochrony naszych własnych band i grup , pozostaje do udowodnienia.

a

Strategicznym działaniem przeciwko wojnie z Europą obecnie staje się z definicji egzystencjalne, jedyną sytuacją w danym momencie. Wydalenie i użycie zabójczej siły, albo zastraszenia jej w celu odstraszenia, są koniecznymi i moralnie nieuniknionymi działaniami, które należy wykazać frontalnie przeciwko katastrofalnej sytuacji, której Europejczycy na siebie sami nie ściągnęli. Moralność w chrześcijańskim sensie nie ma tu nic do rzeczy, ale jeśli już, to przypomnijmy sobie, że Europa była całkowicie pogańska, tysiąclecia wcześniej zanim stała się Chrześcijańska. Konsekwentnie z pogańską moralnością, kodeksem honoru i odwagi, byłoby niemoralnym nie bronić rodzimych ziem i ludów Europy, nie pomścić gwałtu na choćby jednej Europejskiej dziewczynie.

Skoncentrować się na tym, co jest ważne, stanąć przed wyborem- w obliczu katastrofy Europa nie jest tylko kryzysem świadomości- indywidualną walką, aby stać się świadomym tego, co się dzieje, a następnie obudzić i ostrzec pozostałych. Bardziej zasadniczo, jest to kryzys sumienia. „Załapanie” tego i wzrost świadomości nie są wystarczające. To zbyt mało. Gdy już „załapiesz”, będziesz musiał dokonać wyboru, który pochodzi od tego, co widzisz i wiesz, że jest prawdziwe.

Kto podejmuje się dzisiaj tego wyboru, i jak? Kto zamierza podjąć środki anty-wojennego oporu i społecznej samoobrony w celu kontrataku wobec przemocy przelewającej się przez Europejskie ziemie? Władze nie mogą tego zrobić i w wielu przypadkach biorą współudział w napaści. Są sprzedawczykami wobec tych, którzy w pierwszej kolejności uknuli ten bałagan. Tylko grupy ochotnicze, samozwańcze straże obywatelskie zorganizowane w grupy działające poza prawem, mogą wyjść naprzeciw i pokonać ten kryzys. Doraźnie nazywajcie je wolno-kopistycznymi brygadami.

a

„Wolnokopista” jest terminem pochodzącym z ery rycerskiej europejskiego średniowiecza. Rycerz, który pozostał wolny i niezależny, swoimi umiejętnościami wojowniczymi w używaniu włóczni, miecza i walki wręcz, utrzymywał ‚wolną kopię’. Moralnie był zobligowany służyć żadnemu innemu autorytetowi jak tylko samemu sumieniu. Nie był zobowiązany służbie, lennictwu czy lojalności wobec jakiegokolwiek możnowładcy. Jeśli nie był samolubnym najemnikiem, taki rycerz nie odpowiadał przed żadnym ludzkim panem, ale był zobowiązany bohaterskiemu kodeksowi honoru i odwagi. Rycerze wolnokopiści byli znani głównie z chronienia kobiet przed gwałtami. Wiele bajek o średniowiecznych Europejskich wojownikach, włączając Pasrifala, opowiadają o takich incydentach. Bohaterski mężczyzna udowadnia swój honor, przede wszystkim, poprzez obronę kobiety przed seksualnym pogwałceniem przez męskich oprawców.

Odrodzenie tego kodeksu może być tym, co uratuje Europę w niedalekiej przyszłości. Ale gdzie są bohaterscy mężczyźni w Europie? Adolf Hitler został oskarżony o bycie mózgiem przedsięwzięcia ludobójstwa przeciwko żydom, promując niemiecki odpowiednik terminu „rasy panów”. Hilter raczej powołał herrenvolk. Odnajdziecie wiele wprowadzających w błąd definicji tego słowa, jak „rasa, która składa się z lepszych od innych i dopasowanych do rządzenia nad innymi”. Przez definicję wprost, jest to samo-ustanowiony status żydów, którzy stoją u początków ideologii „rasy panów”- konceptu, wg którego Lud Wybrany przeznaczony był do dominacji nad wszystkimi innymi narodami (gojami). Deklaracje żydów o byciu rasą panów z nadania Boga do dominacji i zniewolenia wszystkich nie-żydów są udowodnione przez obfite żydowskie pisma i wiele oświadczeń tych, którzy wymuszają tą ideologię.

Jednak jak Hitler planował, termin herrenvolk odnosi się do „bohaterskich ludzi”, którzy mogą być przykładem doskonałości dla innych, i którzy prowadzeni są przez doskonałość i wyniosłe osiągnięcie. Innymi słowy, ustanawiają wygórowany przykład lub moralne i twórcze osiągnięcie dla całej ludzkości. Tacy bohaterscy ludzie nie dominują przy użyciu siły czy samo-uprawnieniu na gruncie boskiego mandatu, ale mogą użyć siły wtedy, kiedy jest to wymagane.

a

Herren jest germańskim odpowiednikiem greckiego słowa hero [bohater- pol.], spokrewnionego z indoeuropejskim słowem vira, ‚bohaterski, odważny’. Przymiotem bohatera jest virya, ‚energia, entuzjazm’. Jest to przymiot dzielony jednakowo przez mężczyzn i kobiety, kiedy akceptują i odgrywają odpowiedzialność o użyciu przemocy w imię życia, wolności i zdrowego rozsądku. Baza vir- pojawia się w słowach virility [męskość], virginity [dziewictwo] i virago [silna, odważna kobieta], stąd obejmuje płeć męską i żeńską w zakresie bohaterskiej moralności. Jednakże, kiedy kobiety są gwałcone, mężczyźni stają w obliczu nadzwyczajnego przypadku odegrania ich bohaterskiego potencjału.

Gwałt na Liv i Europie jest wezwaniem do męstwa wśród Europejskich ludów. Jak długo jeszcze białe kobiety europejskiego pochodzenia będą musiały pytać „kto nas obroni”? Gdzie są mężczyźni, którzy mogą odpowiedzieć na to wezwanie i działać?

Źródło: http://renegadetribune.com/the-rape-of-europe-prevented-rise-of-the-freelance-brigades/

Tłum. Work Buy Consume Die

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *