Strona główna > Polska > Grzegorz Braun: Aktualny układ władzy doszedł do granicy zdrady narodowej

Grzegorz Braun: Aktualny układ władzy doszedł do granicy zdrady narodowej

Grzegorz Braun 1 czerwca b.r. był gościem w radiu WNET, na antenie publicysta i kandydat na prezydenta w  wyborach prezydenckich powiedział kilka zdań, które zaważyły na odwołaniu przez TVP zaplanowanego programy z jego osobą.

Grzegorz Braun postawił tezę o zakulisowym porozumieniu Amerykańskiego mocarstwa z Rosyjskim w celu wyeliminowania Chin lub ograniczenia roli Chińskiego mocarstwa w nowym ładzie światowym, przy czym dla naszego kraju rola dobrego policjanta przypadła Ameryce, a rola złego policjanta Rosji.

Warto w tym miejscy przytoczyć komentarz Grzegorza Brauna po tajnym spotkaniu Henrego Kissingera z Putinem na Kremlu w marcu:

„A tymczasem przecież na innych odcinkach frontu najwyraźniej obowiązują jakieś zupełnie inne mądrości.Ledwie parę tygodni minęło wszak od moskiewskiej wizyty Henry Kissingera, który spotkawszy się z Włodzimierzem Putinem deklarował, że Rosja nie jest przeciwnikiem Stanów Zjednoczonych, a współtwórcą światowej architektury bezpieczeństwa. „Rosja nie jest zagrożeniem dla USA, ale kluczowym elementem globalnej równowagi” – stwierdził autorytatywnie Kissinger – „Zachód potrzebuje Rosji”.”

Cały wywiad z marca b.r. w artykule:

12243515_10153728210622456_8259981388846886134_n

 Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *