Strona główna > NWO > Apokalipsa > Gruzja – Obrzydliwa i bezbożna „msza” papieska – zebrało się całe heretyckie tałatajstwo !

Gruzja – Obrzydliwa i bezbożna „msza” papieska – zebrało się całe heretyckie tałatajstwo !

Arcyheretykowi wszystkich krajów i narodów, jezuicie Franciszkowi, przybyłemu na zaproszenie prawosławnego patriarchy Ilii (Eliasza), pozwolono odprawić „mszę” na stadionie. Pohańbienie i splugawienie Gruzji dokonało się. Nawiasem mówiąc to na tej „mszy” byli obecni również przedstawiciele prawosławia!!!

Na mszy byli obecni także heretyccy Ormianie i muzułmanie no i, zapewne, żydzi. Zebrał się cały bezbożny, antychrystusowy motłoch! A tak na marginesie to popatrzcie na kadr video (czas 2h 11 minut) jak do Franciszka podchodzi prawosławny kapłan i całuje arcyheretykowi rękę.

A dodatkowo na fotografii widnieją jacyś niezidentyfikowani „arcykapłani” w kolorowych „szatach”. Może gruzińscy?…Czy ktoś z czytelników jest w stanie ich zidentyfikować?

Ponadto tego arcyheretyka wpuszczono do patriarszej świątyni katedralnej Sweti Cchoweli w mieście Mccheta. W taki zatem sposób niezbicie dokonało się zaparcie Jezusa Chrystusa! Panie, zmiluj się nad nami!

Na fotografii, od lewej do prawej, – na papieskiej „mszy” są obecne „kapłanki” w fioletowych i czarnych „szatach” i przedstawiciele ormiańskiego, heretyckiego duchowieństwa (10:55).

a33

Na fotografii poniżej widoczni siedzący prawosławni (?) kolorowi gruzińscy arcykapłani (13:33).

a4

Na fotografii poniżej widoczni są przedstawiciele islamu.

a5

Na fotografii poniżej widać jak prawosławny duchowny wlaśnie zamierza pocałować rękę dłoń papieża (2:11:28).

a6

Za: http://3rm.info/main/64578-bogomerzkaya-papskaya-messa-sobralsya-ves-ereticheskiy-sbrod-video-foto.html

Data publikacji: 2.10.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *