Strona główna > Bez kategorii > Grupa Bilderberg dopracowuje szczegóły koncepcji podatku węglowego

Grupa Bilderberg dopracowuje szczegóły koncepcji podatku węglowego

Źródło: http://www.prisonplanet.com/bilderberg-puts-finishing-touches-to-carbon-tax-agenda.html

31/05/2012

World Bank planował stać się agencją pobierania podatku od emisji dwutlenku węgla

autor: Paul Joseph Watson, Prison Planet.com, tłum. Icek-kłamca oświęcimski

Robert Zoellick

Jak mówią źródła wewnętrzne – Bilderberg Group planuje nadać ostateczny kształt koncepcji światowego podatku węglowego, jaka już znajduje się w pełnym rozkwicie pod pozorem zagrożenia, jakie niesie za sobą emisja co2 dla gatunków zagrożonych, aby usunąć powodowane przez człowieka światowe ocieplenie klimatu, a co stać się ma głównym narzędziem skutecznego przeprowadzenia przez elitę rewolucji post-industrialnej.

Źródło informacyjne Alexa Jonesa z kręgów Bilderberg ujawniło, że ci utajnieni kabaliści nadal planują użycie Banku Światowego w roli agencji pobierania podatku od emisji co2.  Jednym z uczestników tegorocznej pogawędki w Chantilly, Virginia, jest szef Banku Światowego, Robert Zoellick, który znajduje się na oficjalnej liście.

Uczestnikami obecnego spotkania Bilderbergów jest wielu przedstawicieli ruchu na rzecz ochrony środowiska po to, aby przepchnąć ten plan, w tym Fred Krupp, przewodniczący Environmental Defense Fund, czegoś, co generuje dochody w imię walki ze zmianami klimatycznymi i jest ściśle powiązane z niektórymi największymi korporacjami na planecie, jak  McDonald’s i FedEx. Tym działaniom wtórują raporty ONZ wzywające do podobnych zmian, opracowania, jakie jak mantra powszechnie obciążają winą za zmiany klimatyczne aktywność ludzką i które zostały rozpropagowane w celu centralizacji władzy, szczególnie z użyciem pretekstu zagrożonych gatunków oraz przeludnienia planety.

Atak z zastosowaniem podatku węglowego na skalę światową jest już w fazie realizacji w wielu krajach, np. w Australii, biznes może zostać skazany na grzywnę do 1,1 mln $ za samą krytykę podatku węglowego, co ma stać się obowiązującym prawem z dniem 1 lipca b.r.

W międzyczasie podatek węglowy wprowadzony w Europie na początku roku nakłada na linie lotnicze opłaty za emisje od wszystkich przelotów nad kontynentem, koszty które ostatecznie i tak spadną na konsumentów tych usług.

Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, Agenda 21 jest centralnym składnikiem konferencji Bilderbergów, odbywającej się w tym roku z udziałem premier stanu Alberta i krzykacza w sprawie globalnego ocieplenia, Alison Redford, aby omówić problemy tzw. „wyzwań ekologicznych”.

Agenda 21 jest projektem ONZ, narzucającym swoim członkom inkorporację do prawa wewnętrznego zasad polityki „umiarkowanego rozwoju”, która ledwie skrywa kamuflaż dla reaktywacji neofeudalizmu i służy wyłącznie obniżeniu standardów i jakości życia.

Jako część tego projektu przewrotu, nasze źródło donosi, że Bilderbergowie zawzięcie forsują uchwalenie przez Narody Zjednoczone Traktatu w sprawie mórz, jaki oddałby kontrolę nad wszystkimi oceanami w ręce światowego organu i zmuszałby statki do wnoszenia opłat taryfowych wprost do kasy ONZ.

Prawdziwym motywem, jaki znajduje się za propagowaniem ideologii społeczeństwa epoki post-industrialnej, a jaki bezwzględnie forsują Bilderbergowie, jest ograniczanie ludzkiej swobody przemieszczania się, co ostatnio wyszło na jaw podczas konferencji w Londynie pod nazwą ‘Planet Under Pressure’, gdzie krzykacze w sprawie zmian klimatu zaprezentowali swój wzorzec osiedli ludzkich, a więc zagęszczenie miast po to, aby reszta planety mogła być podporządkowana matce naturze.

Proces ten już ma miejsce w Kalifornii, gdzie obowiązują prawa w sprawie minimalizowania używania samochodu i emisji dwutlenku węgla, a które w efekcie doprowadziły do polityki, jaka nakazuje budowę 30 domów na jednym akrze ziemi.

To bardzo przypomina koszmarną ideę ‘Planned-Opolis’, jaką propagowano na zeszłorocznym spotkaniu organizacji Forum for the Future, w jakiej ludzka aktywność będzie ściśle kontrolowana przez dyktaturę technokratyczną w imię ocalenia planety, np. zakazane będzie używanie samochodów do prywatnego użytku i będą one dostępne tylko członkom elity.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.