Strona główna > NWO > Apokalipsa > Grecki archimandryta Nektariusz – odmawiam głosować na ” tak „

Grecki archimandryta Nektariusz – odmawiam głosować na ” tak „

Starzec Nektariusz (Mulatsiosis): Europa prowadzi nas do Antychrysta i jeżeli powiemy „tak” to przyjdzie Bestia.

a4

Ateny 4 lipca 2015

Archimandryta Nektariusz (Mulatsiosis) zwrócił się do Greków w związku z nadchodzącym referendum na którym naród powinien odpowiedzieć na pytanie: „Czy powinniśmy przyjąć porozumienie przedłożone przez Komisję Europejską, Europejski Bank Centralny i Międzynarodowy Fundusz Walutowy dnia 25 czerwca 2015 roku” – pisze Romfea:

„Dla mnie kryterium wyboru „nie” jest absolutnie nie świeckie, ja nie myślę materialistycznie. Nas zniszczą całkowicie tak jak wtedy kiedy Niemcy to zrobili kiedy powiedzieliśmy im „nie”, spalili całą Grecję i pozabijali Greków. Absolutnie pewne jest to, że „nie” przyniesie nam gospodarczą katastrofę ale dla mnie wybór „nie” leży wyłącznie w sferze duchowej”.

„Jeżeli powiemy „tak” to wtedy przyjdzie Bestia ponieważ my ją wezwiemy składając podpis i oddając swój głos”

„Europa prowadzi nas do Antychrysta i jeżeli powiemy „tak” to wtedy nadejdzie Bestia ponieważ my ją zawezwiemy składając podpis i oddając na nią swój głos. Dlatego ja odmawiam powiedzieć „tak” dlatego, że w tym wypadku powiedziałbym „tak” nadejściu Antychrysta. Jako duchowny i jako igumen (odpowiednik przeora – tłum.) zajmuję się tym problemem od 1983 roku. Nie powiem „tak” nawet jeżeli umrę z głodu. Ale ja swoim głosem nie zawezwę Bestii Apokalipsy. Niechaj będę głodować, niechaj umrę, ale jako męczennik Chrystusa”.

Przetłumaczył z języka greckiego Konstantin Norkin.

Za: http://www.pravoslavie.ru/news/80433.htm

Data publikacji: 4.07.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *