Strona główna > NWO > Apokalipsa > W Grecji wojna przeciwko prawosławnym intensyfikuje się

W Grecji wojna przeciwko prawosławnym intensyfikuje się

DECHRYSTIANIZACJA !!! W Grecji wojna przeciwko wyznawcom prawosławia intensyfikuje się. W Grecji zostanie wprowadzona odpowiedzialność karna za obrazę sodomitów !!! W Grecji za dyskryminację sodomitów, którzy zawarli „małżeństwo homoseksualne” będzie wprowadzona odpowiedzialność karna. Projekt ustawy skrytykował metropolita Ftiotis, Mikołaj, z Greckiej Cerkwi Prawosławnej, donosi www.agionoros.ru powołując się na www.romfea.gr.

a000

Z ostrą krytyką nowego projektu ustawy wystąpił metropolita Fiotis, Mikołaj: „Tego rodzaju zniszczenie fundamentów, smród i zboczenia, zniszczą nasze społeczeństwo. Czyż życie społeczne buduje się na rozpuście, rozwiązłości i wyuzdaniu oraz na nienaturalnych zachowaniach? Cerkiew podejmie się przekazania informacji do ludzi”.

W tych warunkach, według słów władyki (biskupa – tłum.) „powinniśmy trzymać się Tradycji. Będziemy mówić prawdę o tym co to jest prawdziwe małżeństwo. A wolne współżycie i związki homoseksualne to co to takiego? To wszystko przyszło z Europy, której władcy i ustawodawcy znajdują się w, wiadomo jakim, stanie moralnym”.

W ramach projektu ustawy „o ochronie praw mniejszości”, projektu, który ma na celu powstrzymanie w Grecji stałych procesów sądowych i sankcji ze strony Unii Europejskiej, planuje się prawnie chronić „małżeństwa homoseksualne”. W ramach całego zestawu innowacji planuje się zrównanie „wolnego współżycia” z małżeństwem. Także ludzie, którzy rozpoczęli „wolne współżycie” (w tym i pary homoseksualne) będą mieli zagwarantowane wszystkie prawa pracownicze a także prawa do świadczeń rodzinnych i innych ulg.

Ci, którzy będą dyskryminować ludzi na podstawie wyznania religijnego albo preferencji seksualnych będą podlegali karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 3 lat i karze grzywny od 1 tysiąca euro do 5 tysięcy euro.

Jak poinformował Związek Prawosławnych Dziennikarzy, arcybiskup Greckiej Cerkwi Prawosławnej, Hieronim, oświadczył, że Grecja kroczy drogą dehellenizacji i dechrystianizacji.

Za: http://3rm.info/main/65239-dehristinizaciya-voyna-protiv-pravoslavnyh-usilivaetsya-v-grecii-vvedut-ugolovnuyu-otvetstvennost-za-oskorblenie-geev.html

Publikacja 16.11.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *