Strona główna > NWO > Apokalipsa > W Grecji otwierają Świętą Górę Athos dla kobiet…

W Grecji otwierają Świętą Górę Athos dla kobiet…

Wierzących Greków wzburzyła nowa ustawa o zmianie płci…

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Kto mógł wcześniej pomyśleć i przypuścić, że w taki sposób będą spełniać się proroctwa o zniesieniu awatonu, tzn. o zakazie odwiedzin Świętej Góry Atos przez kobiety?

Prawnie ziemia Świętej Góry Athos należy do dwudziestu monasterów a mnisi mają prawo do ograniczenia prawa wjazdu na Świętą Górę dla tych, których nie będą chcieli tu widzieć. Artykuł 186 Statutu Świętej Góry Athos (TRAGOS) głosi co następuje: „Stosownie do starożytnego zwyczaju zabrania się każdej żeńskiej istocie wstępować na półwysep Świętej Góry”. Złamanie zakazu może skutkować rokiem pozbawienia wolności.

Ale wraz z tym oficjalnym zezwoleniem na zmianę płci, kobiety uzyskają możliwość wjazdu na Świętą Górę Athos ponieważ będą miały w wykazane paszportach, że są mężczyznami i imię będą posiadały męskie.

————————————————————————————————————————–

Grecki parlament w pierwszym czytaniu przyjął ustawę o swobodnej zmianie płci, co głęboko wzburzyło społecznych i cerkiewnych działaczy Grecji a także licznych wyznawców prawosławia. O tym fakcie donosi gazeta internetowa www.agionoros.ru.

a41

Metropolita etolijski Kosma zwrócił się do greckich parlamentarzystów ze słowami: „Wy wprowadzacie projekt ustawy, który odrzuca Stwórcę, Trójjedynego Boga i rzuca na Niego bluźnierstwo. Nowa ustawa jest w sprzeczności z naturą, czyni zamach na psychosomatyczną tożsamość człowieka, pielęgnuje rozpustę, rozwiązłość, wyuzdanie i ma za zadanie przeszkodzenie człowiekowi na jego drodze ku uświęceniu się i przebóstwieniu.

Drżą kości naszych świętych i bohaterów! Płacze wielki wyzwoliciel Grecji, święty, równy apostołom Kosma Etolijski i inni nasi święci. Oczekujemy, że wzniesiecie swój głos przeciwko tej ustawie. Ludzie poszukują wzorca do naśladowania, greckich wodzów, którzy uratują Ojczyznę i naród.”

Deputowany Kostas Katsikis powiedział, że „nowa ustawa jest zagrożeniem dla ewatonu Świętej Góry Athos, od starożytności ustanowionego zakazu odwiedzania Góry Athos przez kobiety.”

Za: http://3rm.info/main/69138-v-grecii-otkryvayut-afon-dlya-zhenschin-veruyuschih-grekov-vozmutil-novyy-zakon-o-smene-pola.html

Data publikacji: 3.10.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *