Strona główna > NWO > Apokalipsa > Grecja z Athosem pwstała przeciwko elektronicznej karcie obywatela

Grecja z Athosem pwstała przeciwko elektronicznej karcie obywatela

„Osoba przekształcana jest w jeden z numerów systemu”. Tysiące ludzi zgromadziło się w centrum Aten na demonstracji przeciwko elektronicznej „karcie obywatela”, donosi z greckiej stolicy korespondent AgionOros.ru.

a111

Duchowni, działacze kultury i naukowcy wystąpili przeciwko planom rządu „ujarzmienia wolności ludzkiej osoby przez wprowadzenie totalnego systemu elektronicznej kontroli Greków”.

W demonstracji wzięli udział mnisi ze Świętej Góry Athos i z szeregu greckich monasterów, duchowni i świeccy. Po demonstracji odbył się pochód pod parlament grecki. Wcześniej przeciwko planom wprowadzenia „karty obywatela” protestowała Święta Góra Athos.

16 marca 2015 roku Święty Kinot Świętej Góry Athos skierował list otwarty do ministra pełnomocnego ds. reformy zarządzania, Georgiosa Katrugalosa.

W opinii Zarządu Świętej Góry Athos wprowadzony przez rząd „pod pretekstem walki z biurokracją i kryzysem, nowy elektroniczny dowód tożsamości będzie zagrażał nienaruszalności danych osobistych i pociągnie za sobą „naruszenie praw osobistych i wolności”.

„Bardzo prosimy was o wzięcie pod uwagę, że elektroniczna karta obywatela niweluje poziom osobowości obywatela przekształcając go w jeden z numerów w ramach systemu państwowego zarządzania. Tym samym będzie naruszona nadana przez Boga wolność osoby ludzkiej” – zwrócili się do ministra przedstawiciele wszystkich monasterów Świętej Góry Athos. Świętogórcy wezwali rząd do zrezygnowania z wprowadzenia nowych dowodów tożsamości.

Fotografie pochodzą z portalu Romfea.

a

aa

aaa

aaaa

aaaaa

aaaaaa

Za: http://3rm.info/main/61424-greciya-s-afonom-vstali-protiv-vvedeniya-elektronnoy-karty-grazhdanina-foto.html

Publikacja 9.02.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *