Strona główna > Świat > Grecja – Syriza i Tsipras na wsparciu Sorosa

Grecja – Syriza i Tsipras na wsparciu Sorosa

Miliarder i spekulant finansowy Soros finansuje Syrizę a Tsipras dostaje od niego porady.

Ekonomiczne i polityczne wojny prowadzone przez syjonistycznych miliarderów –  finansistów, takich jak George Soros (Schwartz), w żadnym wypadku nie ograniczają się do Grecji.

a6

Pogłoski, które nieustannie krążą, mówią o prawdopodobieństwie, że sami bankierzy, którzy wywołali grecki kryzys gospodarczy, finansują i wspomagają liberalną „antykapitalistyczną” partię Syriza.

Jest już teraz dowód na anty-grecką i anty-niemiecką współpracę, opublikowany w niemieckim magazynie „Wirtschaftswoche”: http://www.wiwo.de/politik/europa/portraet-rettungsplaene-fuer-den-euro/7751122-4.html

„The Institute For New Economic Thinking” (Instytut Nowego Myślenia Ekonomicznego), dobrze znana instytucja propagandowa George’a Sorosa, gościła Tsiprasa podczas jego wykładów w Stanach Zjednoczonych.

Podczas swoich wystąpień publicznych Tsipras siedział z przedstawicielami „The Institute For New Economic Thinking”, ktorzy opłacali jego podróże i organizowali mu publiczność w prestiżowych amerykańskich instytucjach akademickich (pomimo braku zainteresowania jego osobą w świecie).

Chodziło o podsycanie za granicą obaw w stosunku do partii „Złoty Świt” poprzez taktykę straszenia „nazistami” a także zaatakowanie Niemiec poprzez utrzymanie zadłużeniowego niewolnictwa Grecji z korzyścią dla nieludzkiego pasożytniczego wyzyskiwacza George’a Sorosa.

Aleksis Tsipras stosuje retorykę, która jest pusta i polega na mówieniu Grekom tego co chcą usłyszeć tak jak robiła to partia PASOK. Podczas kiedy Tsipras spotkał się z Eric Rubin’em z amerykańskiego Departamentu Stanu (znanego z pro-tureckiej polityki w obszarze Morza Śródziemnego) prawdopodobnie po to żeby zawrzeć porozumienie w sprawie nazwy Macedonia, to jednocześnie Syriza w Grecji opublikowała antyamerykańską polemikę dotyczącą sprawy gazu ziemnego na Krecie. Anty-kapitaliści dla Sorosa, antyamerykańscy dla Departamentu Stanu, to jest prawdziwa twarz Syrizy, kontrolowanej opozycji.

Patrz także: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zyd-cipras-i-zydomasonska-mafia-chca-zniszczyc-grecje-2015-02

Na podstawie: https://xaameriki.wordpress.com/2013/02/27/soros-yza-billionaire-currency-speculator-funding-and-advising-tsipras/

Data publikacji: 27.02.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *