Strona główna > NWO > Apokalipsa > Grecja stała się dziedzińcem diabła

Grecja stała się dziedzińcem diabła

Grecja stała się dziedzińcem diabła, mówi ihumen athoskiego monasteru Dochiariou.

a77

Ihumen athoskiego monateru Dochiariou archimandryta Georgios (Zumis) uważa, że wkrótce muzułmanów w Grecji będzie więcej niż chrześcijan.

Tekst został opublikowany na stronie „Russkije Afiny”. Autor przekładu „Agionoros”, przytacza opis uchodźców dokonany przez archimandrytę: „wyposażeni w najnowocześniejsze telefony komórkowe, obcisłe spodnie, chustę i papieros”. Georgios nie życzy sobie widzieć takich „przybyszy” w swoim kraju.

Od niepamiętnych czasów Bóg rozdzielił ludy i dał każdemu swoją ziemię. Ja nie pojadę do nich do ich kraju ażeby wojować z nimi ale nie życzę sobie widzieć ich w swojej ojczyźnie. To nie jest szowinizm. Przecież islamiści nienawidzą naszej Wiary, nienawidzą Krzyża, Chrystusa i Bogurodzicy„.

Starzec poddał krytyce duchownych, którzy zdejmują krzyże podczas zbliżania się do namiotów uchodźców, a także władze greckie: „Wkrótce oni przesiedlą się do dużych hoteli i domów odebranych przez banki nieszczęśliwym Grekom. Ci, którzy nami rządzą, i którzy ściągnęli tutaj tylu imigrantów, nie życzą sobie spojrzenia na bezdomnych i nieszczęśliwych obywateli Grecji?”.

Georgios uważa, że islamizm i papizm łączą się ażeby zniszczyć Grecję: „Naszych przodków oni palili i wyrzynali, a czy myślicie, że nas potraktują lepiej? Za to, że przyjęliśmy ich w naszym kraju? Grecja stała się dziedzińcem diabła, każdy bezbożnik i antychryst znajduje schronienie w kraju męczenników i świętych. Niestety, wszystko zmierza ku temu, że będziemy przyjmować Eucharystię w postaci macy trzymając w rękach Koran„.

Za: http://3rm.info/main/66687-greciya-stala-dvorom-dyavola-igumen-afonskogo-monastyrya-dohiar.html

Data publikacji: 17.03.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *