Strona główna > NWO > Apokalipsa > Grecja – Prawosławni wierni zatrwożeni legalizacją mikrochipów RFID

Grecja – Prawosławni wierni zatrwożeni legalizacją mikrochipów RFID

Prawosławni chrześcijanie Grecji są zatrwożeni legalizacją mikrochipów. Prowadzona jest inwigilacja za pomocą mikrochipów RFID.

a1

W Grecji została ujawniona legalna firma, która w dążeniu do przyciągnięcia klientów, próbuje przekonać ich o wygodzie i korzyściach płynących z używania technologii RFID (Radio Frequency IDentification) promując je jako sposób śledzenia personelu.

W ofercie firmy, rekomendującej wykorzystanie metek RFID w celu śledzenia i obserwacji miejsca przebywania towaru, mówi się, że dzięki ich wymiarom i wygodzie odczytu informacji te metki można umieszczać w sposób tajny i niezauważalny.

Jednakże firma oferuje pomoc w śledzeniu nie tylko towarów. Ta właśnie technologia promowana jest także i dla śledzenia personelu, tak ażeby kierownictwo wiedziało gdzie znajdują się w danej chwili pracownicy.

„Przy pomocy systemu RFID menedżerowie mogą zorientować się, w czasie rzeczywistym, gdzie znajdują się ich pracownicy. Wprowadzenie systemu RFID na poziomie pracowniczym, pozwala uzyskiwać wiarygodne i zautomatyzowane raporty na temat personelu, racjonalniej reglamentować zasoby ludzkie i zapewniać wyższy stopień bezpieczeństwa” – informuje się w tej firmie.

Technologia RFID jest wykorzystywana do tworzenia kart bankowych a także przy produkcji mnóstwa towarów i dostarczania usług konsumenckich. Historia z firmą proponującą wykorzystywanie metek RFID do śledzenia ludzi wywołała wielki rezonans w Grecji. Kontrola społeczeństwa na poziomie globalnym jest celem do którego dąży rządząca elita, która skrywa się za realizacją planu „nowego porządku świata”, jak to go po raz pierwszy publicznie określił George Bush – senior, kiedy był jeszcze prezydentem USA, pisze się w notatce (greckiego portalu prawosławnego Romfea).

Tworzy się różne oszukańcze metody w tym celu ażeby, nic nie podejrzewający, obywatele wpadli w ich pułapkę. W tym celu ideologowie „nowego porządku świata” dają obywatelom możliwość uwierzenia, że wszczepienie pod skórę maleńkich mikrochipów elektronicznych jest skuteczne i korzystne.

Niestety, już są wprowadzane technologie służące temu celowi. Rejestrują one wszystkie dane osobowe i informacje o działalności ludzi korzystających z różych urządzeń elektronicznych i akcesoriów.

Wśród nich znajduje się i rozwijająca się technologia, która została stworzona przez wojskowych Wielkiej Brytanii i już stała się znana pod skrótem RFID. Chociaż ta technologia jest znana dzięki zastosowaniu jej w kartach bankowych to mało kto podejrzewa, że możliwe jest, że nosimy mikrochipy RFID na sobie nic o tym nie wiedząc.

Umieszczone w metce odzieży, bielizny, zamaskowane jako logo znanych firm albo w rodzaju niezauważalnego mikrochipa osadzonego w wątku tkaniny, mikrochipy RFID mogą być (już są) naszym koszmarem, pisze (grecki portal prawosławny) Romfea.

Praktycznie rzecz biorąc to nie będzie można pozbyć się ich ponieważ technologia RFID może być wykorzystywana poza określonym kształtem, przy czym rozmiary elektronicznego układu nie pozwalają go zauważyć gołym okiem co czyni go, w szczególności, łatwym do zastosowania.

Metki RFID mogą mieć postać zwykłych metek odzieżowych na których, po prostu, będzie widniała jakaś spirala albo bezkształtna figura, mogą być w postaci stempla albo obrazka albo mogą być wbudowane w zamek błyskawiczny, itd.

Nowoczesne urządzenia mobilne, elektroniczne akcesoria, bransolety, odzież i obuwie znanych marek, są wygodną „skrytką” dla tych podstępnych technologii.

Wiele można mówić na ten mroczny temat, który, być może, już w najbliższej przyszłości będzie przeszkodą dla istnienia elementarnego prawa do wolności. RFID promuje się pod pretekstem oszczędności czasu i obniżenia kosztów produkcji.

Za: http://3rm.info/main/61950-pravoslavnye-grecii-obespokoeny-legalizaciey-chipov-vedetsya-slezhka-cherez-rfid-metki.html

Publikacja: 15.03.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.