Strona główna > NWO > Apokalipsa > GRECJA – KORYNT: Asprokampos: Ukrzyżowany Jezus płacze w Grecji (video)

GRECJA – KORYNT: Asprokampos: Ukrzyżowany Jezus płacze w Grecji (video)


Metropolita Dionizy, który odwiedził wioskę  Asprokampos w Koryncie i zwrócił się z apelem o pomoc:

— Zapraszam naukowców i  właściwych ekspertów, aby odwiedzili wioskę i zbadali, co się dzieje w Asprokampos w Koryncie. 

Jego Eminencja Metropolita Dionizy z Koryntu odwiedził wczoraj kościół św Mikołaja w Asprokampos w Koryncie, aby zobaczyć z bliska Pana Jezusa Ukrzyżowanego, „płaczącego”  w sanktuarium kościoła św Mikołaja.

Metropolita Dionizy, pod którego podlega Korynt — dziś po południu (wtorek, 17 luty)  w wywiadzie udzielonym  ANA-MPA  poinformował, 

— że  widział, jak z  Krucyfiksu spływa płyn (od dnia wyborów)  i nie można określić, co to jest.

Powiedział też, że Krzyż pochodzi  początku ubiegłego wieku, 

—  a w odniesieniu do płyny spływającego po Ciele Chrystusa Ukrzyżowanego, powiedział,

— że jest to bezwonna oleista i lepka ciecz

Metropolita Koryntu podkreślił, że zgodnie z procedurami — aż do zbadania zaistniałego zjawiska przez specjalistów — mieszkańcy wioski, z którymi przeprowadzono rozmowy, — mają zakaz dotykania Krzyża, jak również nie pozwala się nikomu zamaczania przedmiotów aż do analizy w laboratorium.

Przyznał , — że w rzeczywistości mieszkańcy pilnują sanktuarium  św Mikołaja i nie pozwalają nikomu zbliżyć się do Ukrzyżowanego.

Metropolita  Dionizy  powiedział,  że  poinformuje  Święty Synod i poprosi go o światło,  — gdyż mieszkańcy wsi —  mimo udzielonych im zapewnień  

— nie pozwalają na to, aby zbadać Krucyfiks, i zaprosić naukowców i odpowiednich ekspertów  do wioski, aby sami popatrzyli i zbadali, co się dzieje.

Co więcej, Jego Eminencja Metropolita. Dionizy wezwał do modlitwy i oświadczył, — że jego intencją nie jest reklamowanie zjawiska bez uprzedniego zbadania przez ekspertów, — zauważając przy tym, że w sprawach wiary wszyscy powinni być bardzo ostrożni.

a,33

Jednak Metropolita zastrzegający — „że jego intencją nie jest reklamowanie zjawiska bez uprzedniego zbadania przez ekspertów”

— udzielił wywiadu agencji prasowej w Atenach, — a wiadomość obiegła całą grecką prasę i cały grecki i grecko-prawosławny internet — a w tej chwili już cały świat!!!

Wierni mają rację, że nikogo z tzw. ekspertów nie chcą do Pana Jezusa dopuścić!!!

— Cuda  Boże  nie  potrzebowały  i  nie  potrzebują  świata, aby je zatwierdził — a tym bardziej, by stały się skarbonką dla hierarchii.

+++

emjot

Źródło: keeptalkinggreece.com
Corinth TV

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2015/02/21/grecja-korynt-asprokampos-ukrzyzowany-jezus-placze-w-grecji-video/

Data publikacji: 5.07.2015


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *