Strona główna > Rosja > Grecja – Groźny znak i ostrzeżenie Boże…

Grecja – Groźny znak i ostrzeżenie Boże…

W Atenach z kopuły cerkwi p.w. Świętej Ireny spadł krzyż !

19 lipca 2019 roku o godzinie 14:15 w Atenach miało miejsce trzęsienie ziemi podczas którego z kopuły cerkwi p.w. świętej Ireny spadł krzyż – donosi o tym zdarzeniu grecka agencja informacyjna «Romfea».
Według danych innej greckiej gazety «Newsbeast», trzęsienie ziemi w Atenach spowodowało serię podziemnych wstrząsów wtórnych w rezultacie których doznały uszkodzeń także budynki ateńskiego ratusza i ateńskiej prokuratury i sądu pierwszej instancji.
Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy w Chrystusie bracia i siostry ! To jest niepokojący znak dla Greckiej Cerkwi Prawosławnej i dla nas wszystkich. Jest to ostrzeżenie Boże dla Greków o niedopuszczalności uznania przez nich bezbożnych rozłamowców ukraińskich z „Prawosławnej Cerkwi Ukrainy”, które to uznanie może w najbliższym czasie mieć miejsce. O tej sprawie już pisaliśmy, patrzcie poniżej.

ФОТО. Храм святой Ирины

Publikacja z dnia 16 lipca 2019 roku
CERKIEW GRECKA NA GRANICY UPADKU…
Komisje synodalne doszły do wniosku o konieczności uznania bezbożnych rozłamowców z „Prawosławnej Cerkwi Ukrainy”.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy w Chrystusie bracia i siostry ! Schizma w Powszechnej Cerkwi Prawosławnej coraz bardziej się poszerza i pogłębia się. Duchowna hierarchia Greckiej Cerkwi Prawosławnej w celu usatysfakcjonowania fałszywego, schizmatyckiego „patriarchy” Bartłomieja, gotowa jest uznać autokefalię bezbożnego zboru „Prawosławnej Cerkwi Ukrainy”. Obyś pokarał ich Panie !
Komisje synodalne oficjalnej Greckiej Cerkwi Prawosławnej doszły do wniosku o konieczności uznania autokefalii „Prawosławnej Cerkwi Ukrainy”, dnia 15 lipca b.r. donosi o tym fakcie  ВВС Україна powołując się na swoje źródła informacyjne.
Według informacji BBC, dwie komisje synodalne Greckiej Cerkwi Prawosławnej, które zostały upoważnione do zbadania tej kwestii, doszły do wniosku o konieczności uznania „Prawosławnej Cerkwi Ukrainy”. Na październik jest zaplanowany Arcypasterski Sobór Greckiej Cerkwi Prawosławnej, który podejmie ostateczną decyzję.
Jak wcześniej informowano, w dniach 10-11 czerwca zwierzchnik „Prawosławnej Cerkwi Ukrainy”, Epifaniusz, spotkał się w Konstantynopolu z głową Greckiej Cerkwi Prawosławnej, Hieronimem, i podarował mu panagię.

Publikacja z dnia 3 lipca 2019 roku
APOSTAZJA NA ŚW. GÓRZE ATHOS…MATKĘ BOŻĄ WYPĘDZAJĄ ZE ŚWIĘTEJ GÓRY ATHOS. Wszystkie monastery Athosu upadły i zdradzają Chrystusa.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Tę informację podajemy nie dlatego ażeby ukazać zaćmienie rozumu schizmatyków i tych mnichów Athosu, którzy zaakceptowali z nimi jedność i braterstwo. To i tak jest oczywiste. Publikujemy tę informację w celu pokazania podwójnych standardów tych mnichów z Athosu i tych monasterów Athosu, które akurat występuję zdecydowanie przeciwko legalizacji ukraińskich schizmatyków.
Na fotografii: fałszywy Bartłomiej błogosławi schizmatyka Epifaniusza Dumienko. Wygląda na to, że oni potępiają legalizację schizmatyków „Prawosławnej Cerkwi Ukrainy”, nie wpuszczają ich na terytorium swoich monasterów i nawet, co więcej, nie przyjmują na nocleg wszystkich pielgrzymów przyjeżdżających z Ukrainy, w liczbie których zdecydowana większość należy do kanonicznej Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, a jednocześnie oni nie sprzeciwiają się podporządkowaniu i jedności ze swoim fałszywym Bartłomiejem, który osobiście i z naruszeniem wszystkich cerkiewnych kanonów i prawideł, stworzył i zalegalizował tę że  właśnie schizmę i rozłam.
Jaka to jest w takim razie zasadniczość w kwestiach duchowych, kiedy głównego winowajcę cerkiewnego rozłamu i zamętu stawia się na honorowym miejscu, a wszystkich tych, których on zwiódł na pokuszenie i doprowadza do zguby, przepędza się z monasterów ?! To jest przewrotność i zdrada Chrystusa !
 
W ten sposób, na Świętej Górze Athos WSZYSTKIE monastery: i te, które przyjęły rozłamowców z „Prawosławnej Cerkwi Ukrainy”, i te, które nie zaakceptowały ich i potępiły ich, wyparli się Chrystusa i zdradziły Go ! Wszystkie monastery kontynuują łączność i obcowanie z rozwalającym cerkiewną jedność Powszechnej Cerkwi, fałszywym patriarchą-żydomasonem Bartłomiejem. I to jest właśnie najprawdziwsza powszechna katastrofa duchowa. Bartłomiej jest GŁÓWNYM SCHIZMATYKIEM I HERETYKIEM.
Monastery Athosu, mnisi Athosu, którzy się w nich znajdujecie, wy swoją apostazją sami wyganiacie ze Świętej Góry Athos Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Przeczystą Matkę, Bogarodzicę Maryję ! Dlatego, jak przepowiedziano to w proroctwach, Ona odejdzie od was (z ikoną Wratarnica), a Athos, w ostatecznym rezultacie będzie pochłonięty przez morskie odmęty. Otrzymaliście już ostrzeżenie dwa tygodnie temu: GROŹNY ZNAK… Z iwierskiego monasteru na Athos’ie wykradziono klejnoty z ikony „Wratarnica” Kto ma rozum niech rozumie !

Kapłan moskiewskiej cerkwi p.w. Złożenia Szat Bogarodzicy w Lieonowie, Roman Koliesnikow, podczas pielgrzymki na Św. Górę Athos spotkał grupę przedstawicieli „Prawosławnej Cerkwi Ukrainy”, której członkowie, według niego, wykrzykiwali nacjonalistyczne hasła na świętym miejscu.
Za: https://3rm.info/main/76395-trevozhnyj-znak-i-znamenie-bozhee-preduprezhdenie-jelladskoj-cerkvi-o-nedopustimosti-priznanija-raskolnikov-v-afinah-s-cerkvi-svjatoj-iriny-upal-krest-foto.html
Data publikacji: 20.07.2019
Nadesłał Borys

One thought on “Grecja – Groźny znak i ostrzeżenie Boże…

  1. Tylko człowiek nie znajacy Pisma Swietego moze sie na to nabrac. Wy widzicie krzyz, a dla ludzi wierzacych jest to tylko kawalek metalu, a nie zaden symbol czy jaka kolwiek wartosc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.