Strona główna > NWO > Apokalipsa > Greccy mnisi : głosujcie na ” nie „

Greccy mnisi : głosujcie na ” nie „

Mnisi ze Świętej Góry Athos wezwali Grecję do głosowania przeciwko ultimatum Komisji Europejskiej.

a22

Starzec Alipiusz, mnisi Epifaniusz i Habakuk, mieszkający w ascetycznej osiedlinie Capsali, skierowali przesłanie do narodu greckiego.

W przesłaniu zawarte jest wezwanie do tego, żeby odpowiedzieć „nie” na pytanie przedłożone w referendum 5 lipca, informuje AgioNoros.

Pytanie brzmi: „Czy powinniśmy przyjąć projekt porozumienia przedłożonego przez Komisję Europejską, Europejski Bank Centralny i Międzynarodowy Fundusz Walutowy w dniu 25 czerwca 2015 roku?”.

Mnisi z Athos podkreślają, że Grecja „przeżywa historyczny moment. Jest to przełomowa chwila dla kraju, dla narodu, dla naszej duchowej tożsamości”.

Mnisi nazywają zwolenników przyjęcia ultimatum przedłożonego Grecji przez europejskich wierzycieli, „najemnikami”, „instrumentami wrogów”, którzy próbują zasiać strach w duszach słabych i bojaźliwych: „tym samym próbują oni osiągnąć dla siebie cenne zwycięstwo, zdradę naszej duszy i godności za garść zdradzieckich, judaszowych srebrników. Ale nie samym chlebem człowiek żyje. Wybór nie polega na prostym wyborze pomiędzy drachmą a euro, Unią Europejską a niezależną drogą rozwoju kraju, on jest znacznie bardziej głęboki.

Przez lata członkostwa członkostwa Grecji w Unii Europejskiej uległo zmianie około 80% jej praw (to samo dokonało się w innych krajach Unii Europejskiej)”.

„Wszystkie te prawa, które już zostały przyjęte i które wkrótce nadejdą, mają na celu nie tylko utratę suwerenności i rozsprzedaż Grecji ale i całkowite zniszczenie wolnej i nieugiętej duszy prawosławnej” – pisze się także w przesłaniu.

Autorzy przesłania wzywają ludzi żeby ruszyli do walki „nie o emerytury i pensje ale o odrodzenie i przebudzenie ze śmiertelnego letargu antychrześcijańskiego Zachodu”. Przesłanie kończy się słowami z Pisma Świętego: „Jeżeli Bóg z nami któż przeciwko nam?”.

Za: http://rusvesna.su/news/1436014768

Data publikacji: 4.07.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *