Grafika

Zrodlo: http://www.facebook.com

Rafal Jedrasik

W myśl politycznej idei, bandycki neokolonializm topi część nas we krwi, w dobie internetu na oczach całej światowej społeczności – a ta odwraca głowę i milczy, naiwnie wierząc korporacyjnej propagandzie..

Hordy terrorystów z całego Środkowego Wschodu które napływają do Syrii, a które dziennik telewizyjny nazywa „wolną armią syryjską” (FSA) oraz „powstańcami”, działają ramie w ramię z al Kajdą. I to wszystko popiera polski rząd, za namową innych…

Jednym z obecnie dowodzących brygadami FSA jest Mahdi al-Harati, który dowodził również Libijską Islamską Grupą Bojową (LIGB). LIGB jest oficjalnie wyszczególniona  przez ONZ jako organizacja terrorystyczna stowarzyszona z al-Kajdą, na mocy rezolucji nr 1267 (1999) i 1989 (2011). Również Departament Stanu USA oraz brytyjski Home Office nazywają LIBG organizacją terrorystyczną.

Kolejny dowodzący Libijską Grupą, Abdul Hakim Belhaj, w październiku 2011 przebywał na granicy syryjsko-tureckiej, obiecując bandytom broń i wsparcie w ludziach. Już w tym samym miesiącu około 600 ekstremistów LIGB zasiliło szeregi FSA. Libijska Islamska Grupa Bojowa jest największym radykalnym ugrupowaniem bojowym w Libii, a powiązania z al-Kajdą są szeroko znane i pisze o nich nawet wikipedia. Zdjęcie opublikowane przez francuską agencję AFP ukazuje obserwatorów ONZ w towarzystwie bojowników, wśród których niektórzy noszą czarne mundury z flagą al-Kajdy, ponownie podkreślając fakt, że NATO najmuje bandytów w dążeniu do obalenia reżimu prezydenta Baszara Al-Assada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.