Strona główna > Świat > Ukraina > Grabież Ukrainy czyli kraj do wyprzedaży

Grabież Ukrainy czyli kraj do wyprzedaży

Ukraina rozsprzeda swoje państwowe zakłady przemysłowe Zachodowi. Ukraina planuje sprzedać na pniu swoje państwowe zakłady przemysłowe wybranym przez siebie zachodnim inwestorom. Takie oświadczenie złożył szef Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego i Handlu, importowany litewski żyd, Ajwaras Abromavicius.

a15

Taką decyzję, przyjęty do kijowskiego reżimu chazarskiego, litewski żyd Abromavicius wyjaśnił „przejrzystością” zachodnich inwestorów strategicznych. Abromavicius podkreślił, że zachodni inwestorzy zainteresowani są nabyciem obiektów infrastrukturalnych i aktywów rolnych, to znaczy słynnych ukraińskich czarnoziemów.

Jak żydy z Międzynarodowego Funduszu Walutowego złupią Ukrainę
Jak żydy z Międzynarodowego Funduszu Walutowego złupią Ukrainę

Ministerstwo Rozwoju Gospodarczego i Handlu Ukrainy w połowie kwietnia zamierza wnieść do Rady Ministrów, pod dyskusję, listę przedsiębiorstw, które przygotowane są do prywatyzacji w najbliższym czasie a także wprowadzić zmiany do procedury organizacji wyprzedaży aktywów.

Po dokonaniu przeglądu tej listy przez Radę Ministrów, będzie ona przekazana do parlamentu, zauważył Ajwaras Abromavicius. Przypomnijmy, że na początku marca b.r. prezydent Ukrainy Walcman (Poroszenko) powiedział, że wszystkie państwowe przedsiębiorstwa Ukrainy powinny zostać sprywatyzowane.

SUPLEMENT – ŻYCIORYS SYJONISTYCZNEGO AGENTA – na podstawie Wikipedia

Judeosataniści: Schwartz (Soros) i jego pupilek Abramavicius
Judeosataniści: Schwartz (Soros) i jego pupilek Abromavicius

Aivaras Abromavičius, ukr. Айварас Абромавічус (ur. 1976 w Wilnie) – litewski finansista, minister rozwoju gospodarczego i handlu Ukrainy od 2014 roku.

Aivaras Abromavičius urodził się w 1976 roku[1] w Wilnie. W 1988 roku z litewską młodzieżową drużyną republikańską zdobył mistrzostwo ZSRR w koszykówce wśród dzieci. Studiował w International Business Concordia International University w Estonii, gdzie uzyskał licencjat, oraz w Concordia University w stanie Wisconsin. Na trzecim roku studiów jako pierwszy nie-Estończyk podjął pracę w banku Hansabank. W 1999 roku przeniósł się do Szwecji, a po sześciu latach zamieszkał w Moskwie. Od grudnia 2002 roku pracował w firmie East Capital, zarządzającej aktywami[2]. 2 grudnia 2014 roku przyjął obywatelstwo ukraińskie i objął funkcję ministra rozwoju gospodarczego i handlu z ramienia Bloku Petra Poroszenki[1].

Izraelu! Ukraina jest z tobą!
Izraelu! Ukraina jest z tobą!

Na podstawie: http://3rm.info/main/55990-ukraina-rasprodast-svoi-gosudarstvennye-kompanii-zapadu.html

Data publikacji: 31.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.