Strona główna > NWO > Apokalipsa > Gra według reguł Antychrysta

Gra według reguł Antychrysta

Gra według reguł Antychrysta… Co tak naprawdę dzieje się na świecie (video).

a,1

Od Redakcji www.3rm.info

Międzynarodowy terroryzm jest straszakiem rządu światowego, który wykorzystuje go dla przekształcenia całego świata i podporządkowania całej ludzkości Antychrystowi z jego nowym, szatańskim, porządkiem światowym.

I jest ten fakt bardzo dobrze znany wszystkim rozsądnym i poczytalnym politykom świata, w tym także i prezydentowi Rosji. Dlatego udział w tym Antychrystowym „spektaklu” nie przyniesie Rosji i rosyjskiemu ludowi nic oprócz nieszczęść i cierpień.

a

Rosja zaangażowała się w wojnę syryjską pod pretekstem pogromu ISIS na jego terytorium ażeby nie mogło ono przyjść później z wojną do Rosji. Ale jak można rozgromić na obcym terytorium tych, którzy nie mają swojego terytorium i swojego państwa (Państwo Islamskie to, w istocie, fikcyjny twór) ?

To było słuszne, że faszystów zaczęto niszczyć na terytorium Niemiec/Europy ponieważ ci mieli regularną armię utworzoną według kryterium narodowego, terytorialnego, obywatelskiego, itd. A tutaj mamy pstrokatą zbieraninę motłochu bez swojego terytorium i narodowości. Zwolennicy, utworzonego przez rząd światowy, ISIS, które jest zakazane w Rosji, mieszkają wszędzie.

We wszystkich miastach USA, Europy, Afryki, Azji, Rosji…W każdym kraju, w każdym mieście, na każdej ulicy i, być może, w każdym domu.

Rosyjskie media donoszą, że w ISIS wojuje kilka tysięcy Rosjan, którzy powrócą so Rosji i, rzekomo, rozpętają wtedy wojnę w kraju. Ale przecież wyjechała walczyć absolutna mniejszość. Pozostali zwolennicy ISIS, a ich liczba stale rośnie dzięki zmasowanej robocie werbowników i propagandystów, znajdują się w Rosji (francuskie siły policyjne zidentyfikowały tożsamość 2 z 7 terrorystów, którzy przeprowadzili zamachy w Paryżu wieczorem 13 listopada. Jeden z nich okazał się być Francuzem). Jak można mówić o konieczności rozgromienia ISIS na jego terytorium? Przecież to nonsens!

Kiedy Rosja zaangażowała się w syryjską wojnę to, w rzeczywistości, rozpoczęła ją nie na obcym terytorium ale przeniosła ją na swoją ziemię. Tak jak to zrobiły kraje europejskie. A dowodem na to są (wczorajsze) zamachy terrorystyczne we Francji. A to dopiero początek!

Jest to początek światowych wstrząsów, zaburzeń i wojny na skalę globalną. Antychrystowi potrzebna jest wojna światowa po to żeby wepchnąć świat w chaos i panikę i on, z pomocą swoich pachołków, już ją rozpętał. I przywództwo rosyjskie, niestety, gra według ich reguł i wypełnia wszystkie ich warunki i żądania.

Panie Boże, zmiłuj się!

P.S. Kto uważnie obejrzy to video (patrz poniżej) to świetnie pojmie, że wprowadzając w kraju (Rosji – tłum.) system elektronicznej kontroli (INN – identyfikacyjny numer podatnika, SNILS – ubezpieczeniowy numer indywidualnego konta, UEK – uniwersalna karta elektroniczna) władza rosyjska, bezpośrednio pomaga Antychrystowi osiągnąć główny cel – zniewolenie każdego człowieka planety, w tym i Rosji.

I proszę zwrócić uwagę i na to, że w całkowicie różnych krajach świata, o różnych ustrojach politycznych, prowadzących zróżnicowaną politykę, o różnej kulturze, o różnych tradycjach, z różnymi religiami, toczy się jeden i ten sam proces – elektroniczna identyfikacja obywateli. Wszyscy tak lub inaczej pracują dla Antychrysta!

Dlatego ci, którzy mówią o tym, że przywódca rosyjski to nadchodzący car, że on może albo powinien nim zostać, to są ślepcy i obłąkańcy. A, w pierwszej kolejności, są to tak zwani prawosławni patrioci i nacjonaliści.

Nie może car rosyjski pomagać wrogowi Boga i wrogowi Rusi! A przecież Rosja jest na czele całej planety we wprowadzaniu wszystkich elektronicznych systemów identyfikacji, rejestracji, ewidencji i kontroli obywateli. Wszystkie te dane przekazywane są przez przywództwo Rosji, ponad granicami, do informatycznych centrów rządu światowego, to znaczy Antychrysta.

Oby Pan Bóg to powstrzymał!

OTO CO SIĘ DZIEJE I KU CZEMU TO WSZYSTKO PROWADZI!

Włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

O STOSUNKU DO ROSYJSKIEJ WŁADZY I DO WŁADIMIRA PUTINA – Święta Góra Athos – maj 2015 – Rozmawiają na ten temat ojciec Rafaił i redaktor naczelny www.3rm.info Alieksiej Dobyczin.

Włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Aaron Russo – Ostateczny Cel NWO (The Ultimate Goal) – dołączone do niniejszego materiału przez Red. W-P.

——————————————————————————————————

Prezydent wezwał świat aby zjednoczył się w walce z terroryzmem.

Prezydent Rosji wysłał telegram z kondolencjami do swojego francuskiego kolegi, Francois Hollande, w związku z licznymi ofiarami w wyniku serii zamachów terrorystycznych w Paryżu. O tym fakcie doniosła dzisiaj służba prasowa Kremla.

a1

„Ta tragedia stała się kolejnym dowodem na barbarzyńską istotę terroryzmu, który rzuca wyzwanie ludzkiej cywilizacji. To jasne, że dla skutecznej walki z tym złem musi nastąpić realne połączenie wysiłków całej społeczności międzynarodowej” – napisał prezydent w telegramie.

„Chciałbym potwierdzić gotowość strony rosyjskiej do najściślejszej współpracy z francuskimi partnerami w dochodzeniu dotyczącym dokonanej w Paryżu zbrodni. Liczę, że jej zleceniodawcy i wykonawcy poniosą zasłużoną karę” – dodał prezydent.

Wieczorem w piątek 13 listopada w Paryżu miała miejsce seria zamachów terrorystycznych w rezultacie których zginęło ponad 150 ludzi. Islamiści przeprowadzili rzeź w sali koncertowej, eksplodowali bomby na stadionie piłkarskim, strzelali go gości kilku restauracji.

12 listopada „Państwo Islamskie” (ISIS – grupa zabroniona w Rosji) opublikowało video z groźbami pod adresem Rosji, obiecując serię zamachów terrorystycznych i „morze krwi”. Specsłużby obiecały przebadać video.

SYSTEM OBRONY ANTYTERRORYSTYCZNEJ W PODWYŻSZONEJ GOTOWOŚCI

Po zamachach terrorystycznych w Paryżu system obrony terrorystycznej w Rosji został podniesiony do poziomu wyższej gotowości, przekazuje agencja TASS, powołując się na informację z Narodowego Komitetu Antyterrorystycznego.

„Kompetentne organy maszego państwa podejmują odpowiednie kroki w celu zapewnienia obronności antyterrorystycznej i bezpieczeństwa obywateli. W świetle nowych zagrożeń wszystkie składowe systemu zapewnienia bezpieczeństwa zostały podniesione do poziomu wyższej gotowości” – poinformowano w Narodowym Komitecie Antyterrorystycznym.

a20

Narodowy Komitet Antyterrorystyczny nie precyzuje jakie podjęto kroki. Wcześniej telewizja „LifeNews”, powołując się na źródła w MSW, informowała, że ochrona imprez masowych i zawodów sportowych będzie wzmocniona, dzielnicowi będą patrolować podległy im teren co 30 minut.

Jak przypomina gazeta „Wiedomosti”, w Moskwie wzmocniony reżim pracy policji został wprowadzony jeszcze w ubiegłym tygodniu, po katastrofie w Egipcie liniowego samolotu pasażerskiego A-321 z Rosjanami na pokładzie.

Informator gazety ze służb specjalnych poinformormował, że obecnie organy siłowe analizują sytuację w związku z zamachami w Paryżu i określają jakie podjąć uzupełniające środki bezpieczeństwa w stosunku do imprez masowych.

„Komitet wzywa wszystkich obywateli Federacji Rosyjskiej do wykazania się wielką odpowiedzialnością i czujnością w obliczu nowych wyzwań i zagrożeń ze strony międzynarodowych organizacji terrorystycznych…Zwartość państwa i obywateli to jedyny sposób odpowiedniego stawienia czoła zagrożeniom terrorystycznym” – mówi się w informacji.

W Narodowym Komitecie Antyterrorystycznym wyrażono także „głębokie wyrazy ubolewania dla wszystkich francuskich obywateli, dla rodzin i bliskich zabitych w rezultacie serii zamachów terrorystycznych, które miały miejsce tej nocy w Paryżu”.

„Skala i cynizm zbrodni we francuskiej stolicy po raz kolejny świadczy o tym, że nie ma, zasadniczo, znaczenia jaką nazwę nosi organizacja terrorystyczna tak jak nie ma znaczenia do jakiej narodowości czy grupy wyznaniowej przynależą ci, którzy wchodzą w jej skład” – podkreślono w Narodowym Komitecie Antyterrorystycznym.

Organy siłowe zauważyły, że „osiągnąć sukces w tej walce można jedynie poprzez zjednoczenie wysiłków państwa i społeczeństwa, wszystkich świadomych i aktywnych jego członków” – zauważono w Narodowym Komitecie Antyterrorystycznym.

UWAGA OD REDAKCJI W-P

Od dwóch dni (5.12.2015) portal www.3rm.info przestał prowadzić działalność publicystyczną z powodu, jak to określono, problemów finansowych. Jednocześnie podano informację, później wycofaną, że redaktor naczelny portalu, Alieksiej Dobyczin zniknął i brak o nim wieści. Portal www.3rm.info prosi o modlitwę w swojej intencji.

Za: http://3rm.info/mainnews/60275-igra-po-pravilam-antihrista-chto-na-samom-dele-proishodit-v-mire-video.html

Publikacja: 14.11.2015

Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.