Strona główna > Świat > Gotujcie się ! Świat się zmienił ! Jest on w rękach satanistycznej sekty Chabad Lubavitch !

Gotujcie się ! Świat się zmienił ! Jest on w rękach satanistycznej sekty Chabad Lubavitch !

Alieksiej Dobyczin:

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Dzisiaj powinniśmy zrozumieć to co najważniejsze, to mianowicie, że wraz ze zwycięstwem Trumpa w USA świat zmienił się całkowicie i znalazł się w rękach Antychrysta i diabła. Ludzie jeszcze sobie tego nie uświadomili i kontynuują swoje codzienne życie tak jak poprzednio to czynili. Ale tak jak było wcześniej nigdy już nie będzie! NIGDY!

a01

Teraz wydarzenia w świecie zaczną zmieniać się gwałtownie i katastroficznie dla całej ludzkości, która odrzuciła Boga, Jego Przykazania i całkowicie oddała się we władanie Szatanowi. W tym także w Rosji i we wszystkich „ruskich krajach”…My sami dokonaliśmy takiego wyboru. My sami oddaliśmy wszystkie prawa do siebie w szponiaste łapy bezbożnego diabła i teraz dostaniemy to na co zasłużyliśmy.

To nie są jakieś tam domysły, wersje czy fantazje a to co mamy to jest dzisiejsza rzeczywistość. USA to teraz najpotężniejsze mocarstwo świata, „maczuga” rządu Nowego Porządku Światowego, która znalazła się w łapach Antychrysta. Satanistyczny Chabad Lubavitch , który pospiesznie przygotowuje świat do intronizacji Antychrysta, uzyskał teraz całkowitą władzę nad światem. Właśnie, pełną i nieograniczoną!

Zięć i córka prezydenta USA, Trumpa, są członkami sekty Chabad Lubavitch i jej narzędziami w realizacji wyznaczonych przez satanistów celów. I dlatego świat czeka wojna, wstrząsy, kataklizmy i katastrofy, to znaczy to wszystko co opisano w Apokalipsie Świętego Jana Apostoła i w proroctwach Świętych Ojców. I będzie to miało miejsce nie za 20 lub 30 lat i nie za 200 lat, jak o tym lubią filozofować zaślepieni interpretatorzy i, różnego rodzaju, specjaliści. To się będzie działo tutaj i teraz!

Bracia i siostry, powinniśmy zrozumieć, że tak jak żyliśmy do tej pory, nie można już dłużej żyć. Konieczna jest całkowita duchowa mobilizacja i gotowość do obrony PRAWDY do końca! Jedynie Golgota, nie ma innej drogi zbawienia dla wiernych naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi!

a66

Niewątpliwie jest nam teraz bardzo trudno. Pachołki Antychrysta przeniknęły do naszej Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, a także i do innych lokalnych Cerkwi Prawosławnych, prowadząc drogą bezbożnego ekumenizmu i modernizmu do zgubnej Cerkwi (Kościoła) Antychrysta. Ale Pan zawsze ma swoje wierne Mu sługi i wiernych pasterzy. Będziemy trzymać się ich.

Będziemy pokutować za swoje grzechy i modlić się do Pana o darowanie Rusi Pomazańca Bożego, Cara. Będziemy prosić Boga o zwycięstwo nad szatańskim jarzmem żydowskim, już od 100 lat uciskającym Ruś i ruski lud. Ażeby Bóg zesłał zwycięstwo żołnierze muszą walczyć!

Nie będziemy jęczeć, narzekać i popadać w rozpacz. Nadszedł czas decydującej bitwy i nie wolno wojownikom Chrystusa, wojownikom Władcy Niebieskiego, tchórzliwie porzucać duchowe miecze i wrogowi oddawać się w niewolę. Uzbroimy się w moc Pana, uniesiemy modlitewne tarcze i, bez wahania, ruszymy w bój!

Pan wszystkich wrogów pokonał! A my jesteśmy spadkobiercami tego zwycięstwa, jeżeli nie odpadniemy od Niego i pozostaniemy Jemu wierni do śmierci. Chwała Bogu za wszystko! Amen.

——————————————————————————————————————————

Informacje do rozważenia:

Zięć Donalda Trumpa, żyd Jared Kushner, jest członkiem satanistycznej sekty żydowskiej Chabad Lubavitch i to on jest prawdziwym prezydentem USA.

Na początek przypomnijmy, że to właśnie członkini Chabad Lubavitch, córka Trumpa, Ivanka Trump, wywarła „znaczący wpływ” na decyzję Waszyngtonu dokonania ataku rakietowego na rządowe wojska syryjskie. Jak donosi gazeta „The Independent”, powołując się na źródła i zapisy dyplomatyczne, w decydującym momencie zademonstrowała ona „znaczący wpływ w Gabinecie Owalnym”. Bardzo istotne zdanie, które błysnęło w niektórych mediach, o tym, że „zięć Trumpa, Jared Kushner, znajduje się w strefie działań bojowych”.

a60

Radio Svoboda pisze: „Mąż córki prezydenta USA, Donalda Trumpa, Jared Kushner, który jest doradcą prezydenta, przybył do Iraku. Poinformował dziennikarzy o tym fakcie przedstawiciel administracji amerykańskiej. Cel wizyty, a także lista osób z którymi prowadzone są rozmowy, nie zostały ujawnione”.

„The New Yorker”, USA, pisze: „W pewnym sensie w tej nieoczekiwanej podróży do Iraku, którą w tym tygodniu odbył zięć prezydenta Trumpa, Jared Kushner, nie było niczego zaskakującego. W chwili obecnej nikogo już nie nie dziwi, że niektórzy przedstawiciele administracji Trumpa doszli do wniosku, że dobrym pomysłem będzie decyzja wysłania „żółtodzioba” do strefy działań wojennych czyli zignorowanie rutynowych procedur dyplomatycznych, czyli przekształcenie wojny, w której amerykańscy żołnierze ryzykują swoim życiem i w której iraccy cywile giną w wyniku przypadkowych nalotów, w powód do pochwalenia się swoimi krewnymi.

Drużyna Trumpa, niewątpliwie, bardzo dobrze rozumie, że najbliższy krewny prezydenta USA jest bardzo kuszącym celem w strefie działań wojennych. Być może drużyna Trumpa zdecydowała, że armia amerykańska i iracka powinny wysłać do ochrony Kushnera tylu żołnierzy, że nie będzie trzeba się czego obawiać, przynajmniej w przypadku Kushnera.

Ten fakt, że oświadczenie o jego zbliżającej się wizycie może przynieść zagrożenie bardzo wielu samym, zwykłym żołnierzom, najwidoczniej nie przyszło do głowy przedstawicielom Białego Domu.

W czym leży główna istota problemu? Ano w tym czy rzeczywiście Trump uważa Kushnera za wystarczająco kompetentnego i zdolnego do wykonania tego zadania, które prezydent mu zlecił?

W poniedziałek 3 kwietnia sekretarzowi prasowemu Białego Domu, Sean’owi Spicer’owi zadano pytanie o to jak Kushner zdoła sobie z tym wszystkim poradzić, na co on odpowiedział, że „On ma zespół którym kieruje”. Na pytanie czy może on podać nazwiska niektórych członków zespołu Jareda, Spicer na początku próbował powołać się na jakiegoś wysłannika i „grupę ludzi” z Wydziału Innowacji, którzy będą pomagać Kushnerowi w innym projekcie, właśnie w projekcie walki z epidemią narkomanii, potem poddał się i powiedział, że w niej „różni ludzie” będą odgrywać „różne role”. Wiele zadań, wielu ludzi, wiele ról…

a600

W Iraku Kushner spotkał się z premierem Haider’em al-Abadi i, co by tam nie mówił, to jego słowa będą postrzegane jako określony sygnał. Ponadto Kushner odegrał ważną rolę w planowaniu spotkania Trumpa z prezydentem Chin, Xi Jingping, którego dużo bardziej doświadczony zespół także uważa niedoświadczonego Trumpa za wielką szansę.

W doniesieniach o działaniach Kushnera dość często pobrzmiewa idea o tym, że wpływowi cudzoziemcy biorą go poważnie dlatego, że w dużo mniej demokratycznych krajach ta rola, którą on odgrywa jest dobrze znana”.

W ten sposób Kushner prowadzi rozmowy z premierem Iraku, przygotowuje i wyznacza spotkania z przywódcą Chin, wszystko to przed atakiem na bazę w Syrii, i jeszcze zapewnia, że „rola, którą on odgrywa jest dobrze znana”.

Nadszedł czas żeby uważniej przyjrzeć się tej personie ażeby zrozumieć do jakiej roli czyni on aluzje.

epa05810812 Senior Advisor to President Trump Jared Kushner attends a meeting with CEOs of manufacturing companies hosted by US President Donald J. Trump in the State Dining Room of the White House in Washington, DC, USA, 23 February 2017. EPA/MICHAEL REYNOLDS

Agencja TASS pisze: „W wieku 36 lat Jared Kushner osiągnął niespotykane wyżyny bo jest multimilionerem, właścicielem jednej z największych firm deweloperskich Nowego Jorku a dodatkowo jest starszym doradcą prezydenta USA, swojego teścia Donalda Trumpa. Młodemu urzędnikowi przypisuje się wiele zasług poczynając od zaaranżowania znajomości Trumpa z Henry Kissingerem i Rupertem Murdochem do zorganizowania wirtualnej kampanii republikańskiego miliardera w sieciach społecznościowych. Ostatnimi czasy rola Kushnera w Białym Domu stała się tak wielka, że zaczęto poważnie nazywać go nieformalnym prezydentem kraju.

Takich jak Jared Kushner na Zachodzie nazywa się „urodzonymi ze srebrną łyżeczką w ustach” (urodzony w czepku – tłum.), w tym sensie, że on i jego brat Johua, a także dwie siostry, Nicole i Dara, od najwcześniejszego dzieciństwa wychowywani byli w luksusie i nie wiedzieli co to ubóstwo. Jego ojciec Charles Kushner to znany filantrop i magnat, założyciel firmy deweloperskiej KUSHNER COMPANIES i jeden z głównych sponsorów Partii Demokratycznej, zarobił miliardy dolarów na sprzedaży nieruchomości w New Jersey.

W biznesie Kushner-senior nie unikał dwuznacznych zagrywek i dlatego w 2005 roku został skazany na karę więzienia za uchylanie się od płacenia podatków, nielegalne dotacje na kampanię wyborczą i wywieranie presji na świadków.

a700

W młodości Kushner uczył się w prywatnej żydowskiej szkole, yeshivie, ale nie był szczególnie wybitnym uczniem. Znany dziennikarz Daniel Golden w swojej książce „Cena wstępu” pisze, że ojciec Jareda ofarował 2,5 miliona dolarów ażeby jego syna przyjęto do Harvardu. W 2009 roku Kushner ożenił się z przedstawicielką jeszcze jednego wielkiego klanu deweloperskiego Nowego Jorku, z córką Donalda Trumpa, Ivanką.

Zanim zawarto małżeństwo to Ivanka przyjęła jako wyznanie judaizm i od tej pory prowadzi odpowiedni tryb życia. Para Kushner-Trump wychowuje trójkę swoich dzieci w tradycjach judaizmu przestrzegając koszernej diety, przekazując pieniądze na synagogi i żydowskie szkoły. Oboje także pilnie przestrzegają szabatu, wraz z zachodem słońca, w piątek, i do sobotniego wieczora, wyłączają oni swoje telefony i nie biorą udziału w żadnych sprawach publicznych. Dziennikarze zwracają uwagę, że dziwnym trafem właśnie w czasie szabatu Donald Trump pisze najbardziej skandaliczne tweety i składa swoje najbardziej sprzeczne oświadczenia.

Kushner dołączył do sztabu wyborczego Trumpa natychmiast po jego nominacji na kandydata na stanowisko prezydenta, dobre stosunki pomiedzy teściem a zięciem były zawsze wyjątkowo pozytywne. Stopniowo i bardzo pewnie młody człowiek zaczął brać udział praktycznie we wszystkich aspektach kampanii, wielu w samym sztabie wyborczym, jak i poza nim, nazywało Kushnera rzeczywistym szefem zespołu wyborczego. Pomógł on Trumpowi w wybraniu dyrektora ds. komunikacji, nadzorował prace nad stworzeniem systemu zbierania funduszy w reżimie on-line a także przyłożył rękę do napisania kilku przemówień programowych republikanina.

a50

Ale, być może, największą jego zasługą jest zorganizowana przez niego internetowa kampania poparcia Trumpa w sieciach społecznościowych.

Wcześniej Kushner miał już do czynienia z szerokim kręgiem wysokich rangą zagranicznych urzędników, z szefem brytyjskiego MSZ, Borysem Johnsonem, z członkami rządu Kanady, z szefową dyplomacji Unii Europejskiej,Fredericą Mogherini, z ministrem spraw zagranicznych Meksyku, Luisem Videgarao Caso. Jeszcze jeden kierunek w działalności młodego urzędnika to stosunki USA i Izraela.

Podczas oficjalnej wizyty izraelskiego premiera Beniamina Netanyahu w Waszyngtonie to właśnie Kushner był obecny przy stole negocjacyjnym pomiędzy przywódcami dwóch krajów a przedstawiciele Departamentu Stanu, w ich liczbie i specjaliści ds. Bliskiego Wschodu, nie byli zaproszeni. Według informacji źródłowych CBS, taka decyzja została podjęta w celu „przeprowadzenia dyskusji bardziej osobistej” w związku z tym, że Trump, Netanyahu i Kushner są starymi znajomymi.

Kushner odegrał także kluczową rolę w zorganizowaniu wizyty przedstawiciela ChRL, Xi Jingpinga, w Waszyngtonie. To właśnie w jego biurze, w wieżowcu Trump Tower, w dniach 9 i 10 grudnia ubiegłego roku, miały miejsce kontakty strony amerykańskiej z chińskim ambasadorem w USA Cui Tiankai.

„W trakcie tego spotkania Yang Jiechi przedstawił swoje propozycje. Chiny chcą żeby administracja Trumpa przyjęła koncepcję „nowego” modelu stosunków pomędzy wielkimi mocarstwami” – pomysł Xi Jingpinga mający na celu unikanie konfliktów i współpracę, jak zapewnia gazeta „The Washington Post”.

a500

W obecnej administracji USA Kushner zajmuje pozycję „obcy wśród swoich”, w przeważajaco konserwatywnym Białym Domu przeprowadza on niepopularne wśród republikanów działania. W szczególności to on przekonał Trumpa w sprawie wycofania się z paryskiego porozumienia klimatycznego a także blokował przygotowywany przez prezydenta dekret zmniejszający prawa i swobody społeczności LGBT i mniejszości religijnych.

Zresztą liberalne poglądy Kushnera nie kolidują z jego wspinaczką po drabinie kariery w obozie konserwatystów. W końcu marca stało się wiadomym, że pod jego kierownictwem będzie utworzony nowy organ władzy wykonawczej, Zarząd Amerykańskiej Innowacji, który będzie funkcjonował jako niezależna jednostka w zachodnim skrzydle (gdzie mieści się Gabinet Owalny) i będzie bezpośrednio podległy Trumpowi.

Zakłada się, że ta struktura będzie swojego rodzaju grupą operacyjną składającą się z byłych szefów organizacji handlowych, której celem będzie „wniesienie świeżego myślenia” do Waszyngtonu. Ponadto, według „The Washington Post”, ten organ w perspektywie przejmie wiele funkcji rządowych.

Na tym polu działalność Kushnera się nie kończy. Stacja telewizyjna ABC spróbowała zestawić listę wszystkich obowiązków nałożonych na młodego człowieka przez prezydenta. Lista okazała się imponująca: 

Planowanie wizyty Xi Jingpinga

Zawarcie pokoju na Bliskim Wschodzie

Walka z ISIS (a precyzyjniej jej nadzór)

Reforma prawa karnego w USA

Kierowanie Zarządem Amerykańskich Innowacji

Reforma socjalnego wsparcia weteranów

Walka z epidemią narkotyków

Modernizacja rządu federalnego USA”

Tak więc pozostał tylko jeden rys, ale najważniejszy, dla zrozumienia zagrożenia, które zawisło nad światem!!!

Oto co pisze gazeta internetowa „Cała prawda o syjonizmie” (www.antisionizm.info, antysyjonizm nie ma nic wspólnego z antysemityzmem): „Kiedy ponad pół roku temu stało się jasne, że senator Benny Sanders beznadziejnie przegrywa prawybory w Partii Demokratycznej z Hillary Clinton to westchnęli z ulgą ci Izraelczycy, którzy uważali, że „żydowski prezydent to źle dla Izraela” (żydzi nie lubią kiedy ich uszy widzialnie wystają bo i odpowiedzialność ich będzie oczywista).

a40

Donald Trump u zwolenników tego przekonania obaw nie wywoływał dopóki nie okazało się, że jedyna córka miliardera, Ivanka-Yael Trump-Kushner (Yael to imię nadane w judaizmie) w 2009 roku przeszła konwersję na ortodoksyjny judaizm i od tej pory prowadzi żydowski styl życia, ofiarowuje pieniądze na synagogi i żydowskie szkoły a także zalicza się ona do działaczek kobiecego ruchu Chabad Lubavitch.

Ivanka modliła się na mogile Lubawiczewskiego Rebe żeby Najwyższy zesłał zwycięstwo jej ojcu. Żydowskość Yael-Ivanki i Jareda Kushnera przejawia się, oczywiście, nie tylko w tym, że oni regularnie odwiedzają synagogę, przestrzegają kashrut, szabat i przykazań o czystości życia rodzinnego ale, jak już wspomniano, w ich aktywnym udziale w życiu społeczności żydowskiej Nowego Jorku,  przekazują niemałe pieniądze na żydowskie szkoły i rozliczne imprezy społeczne.

Ponadto Ivanka i jej mąż nie ukrywają, że są wielkimi patriotami Izraela chociaż do tej pory nie podjęli jeszcze decyzji gdzie nabyć mieszkanie, w Jerozolimie czy w Tel Aviv.

O tym jak Donald Trump docenia swojego żydowskiego zięcia (albo raczej to jak umie on zdobywać pieniądze w każdej sytuacji) świadczy istnienie wódki „Trump” z oznaczeniem „kosher le-Pesah”. Nawiasem mówiąc, w chabadzkiej społeczności Nowego Jorku „lehaim” na cześć zwycięstwa Trumpa wznoszono kieliszkami wypełnionymi wódką „Trump”, którą w olbrzymich ilościach zapewniła Ivanka”.

TRZEBA WIEDZIEĆ I ROZUMIEĆ JESZCZE TO, ŻE: 

-Za sytuacją na Bliskim Wschodzie i za stworzeniem ISIS stoi Izrael ze swoją ideą Wielkiego Izraela na ziemiach Syrii i Libii.

-Chabad Lubavitch uważa za swój obowiązek restaurację Wielkiej Chazarii i rozliczenia się z Rusami za jej zniszczenie a teraz mają w rękach największą armię świata i jej broń jądrową. „Rosjanie to najbardziej niepokorny lud w świecie, niemożliwością jest go zniewolić, można jedynie go zniszczyć” – mówił Schneerson.

-I na koniec przypomnimy co to jest za bestia ten Chabad. „Chabad – judeo-nazistowska, ultraortodoksyjna sekta znana jako Chabad Lubavitch (http://dokumentika.org/ru/religiozno-natsionalniy-sionizm/chabad-iudeo-natsistskaya-ultraortodoksalnaya-sekta-izvestnaya-kak-dvizhenie-chabad-liubavich).

a44

Sekta powstała w XVIII wieku na styku granic trzech słowiańskich państw, Rosji, Ukrainy i Białorusi, w miasteczku Lubawiczi (w tamtych czasach terytorium Ukrainy a obecnie obwód smoleński w Rosji). Pojawienie się Chabadu, według ideologów sekty, było odpowiedzią na prześladowania ze strony Bogdana Chmielnickiego, którym towarzyszyła masowa śmierć żydów. Chabad Lubavitch to jedyny ruch w judaizmie z obowiązkowym wodzem na czele, Lubawiczewskim Rebe. W ciągu 200 lat, albo 7 pokoleń, tytuł ten przechodził z ojca na syna.

Od chwili swojego powstania sekta organizowała się według zasady klanowej. WEJSCIE DO SEKTY BYŁO NADZWYCZAJNIE OGRANICZANE a jej członkowie wyróżniali się agresywnym, graniczącym z szaleństwem, fanatyzmem religijnym.

Na początku lat 1930-tych Józef Stalin, w swoim czasie pobierający nauki w duchownym seminarium w Tyflisie i dobrze rozumiejący kwestie religijne, WYSŁAŁ CHABAD POZA GRANICE ZSRR JAKO FASZYSTOWSKĄ SEKTĘ pomimo faktu, że tradycyjny judaizm nadal istniał na sowieckim terytorium. Miało to miejsce w okresie kierowania sektą przez Szóstego Lubawiczewskiego Rebe, Josefa Icchaka Schneersona.

Aż do jesieni 1939 roku Szósty Lubawiczewski Rebe znajdował się na terytorium Polski skąd był potajemnie przewieziony za ocean po tym jak członkowie chabadzkiej wspólnoty USA zwrócili się z prośbą o pomoc osobiście do Sekretarza Stanu Cordella Hulla.

W wyniku porozumienia pomiędzy Departamentem Stanu USA a szefem niemieckiego wywiadu wojskowego (Abwehra), admirałem Canarisem, Josef Icchak Schneerson opuścił Warszawę, bez przeszkód przejechał przez terytorium Rzeszy i znalazł się w neutralnej Holandii a następnie w Stanach Zjednoczonych. Operacją wywozu Szóstego Lubawiczeskiego Rebe z okupowanej Polski kierował podpułkownik Abwehry, po ojcu żyd, Ernst Bloch.

a30

Od lat czterdziestych XX wieku główna siedziba Chabad Lubavitch znajduje się w dzielnicy Nowego Jorku, Brooklyn. Od 1950 roku do 1994 roku sektą kierował Siódmy, ostatni, Lubawiczewski Rebe, Menachem Mendel Schneerson, zięć Josefa Icchaka Schneersona, który przejął nazwisko i przedłużył istnienie dynastii Lubawiczewskich Rebe.

„TERAZ, KIEDY WSZYSTKIE KRÓLESTWA ŚWIATA STOJĄ PRZECIWKO SOBIE” TO MY POWINNIŚMY WIEDZIEĆ I WIERZYĆ, ŻE WOJNA POMIEDZY KRÓLESTWAMI NARODÓW ŚWIATA NIE DOTKNIE, UCHOWAJ BOŻE, ŻYDÓW. WRĘCZ PRZECIWNIE, WSZYSTKIE WYDARZENIA OBRÓCĄ SIĘ JEDYNIE NA KORZYŚĆ NARODU ŻYDOWSKIEGO”.

Słowa te wypowiedział Siódmy Lubawiczewski Rebe, któremu członkowie sekty oddają cześć z furią oszalałych bałwochwalców i którego oni po śmierci ogłosili moshiachem, to znaczy Mesjaszem. Siódmy Lubawiczewski Rebe praktykował rytuał błogosławienia dolarem. Wprowadził go w 1986 roku po czarnobylskiej katastrofie, którą chabadnicy nazywają „CZERNOBYLSKIM CUDEM”.

a21

W okresie rządów Menachema Mendela Schneersona Chabad osiągnął niebywałą polityczną i finansową potęgę a jego podstawowym celem stała się ogłoszona „globalna ekspansja”. W okresie gorbaczewowskiej pieriestrojki Chabad wszedł w granice ZSRR i stopniowo podporządkował sobie zdecydowaną większość żydowskich, religijnych i finansowych, struktur i umocnił się jako główna siła w żydowskim ruchu XX-XXI wieku. Teraz Chabad jest główną, „nadrzędną” organizacją, która zbudowała rozgałęzioną sieć niezliczonych, żydowskich struktur edukacyjnych i patronujacą ich działalności.

Dzisiaj chabadowskie gniazda rozrzucone są po całym terytorium byłego ZSRR. Największe, i o największym znaczeniu strategicznym, znajdują się na Ukrainie i w Rosji. Ale jeżeli w Rosji stolicą Chabadu jest, naturalnie, Moskwa, to na Ukrainie centrum stołecznym Chabadu stał się Dniepropietrowsk, rodzinne miasto Siódmego Lubawiczewskiego Rebe, Menachema Mendela Schneersona.

W chwili obecnej ruch Chabad Lubavitch dysponuje nie mającym precedensu, jak na nieliczną ultraortodoksyjną sektę, wpływem nie tylko na mikroklimat krajów jej głównego bazowania ale i na globalną sytuację polityczno-gospodarczą.

Działalność sekty jest maksymalnie zakonspirowana kiedy jednocześnie PO FARYZEJSKU WYSTAWIA SIĘ NA POKAZ WYŁĄCZNIE DOBROCZYNNOŚĆ, RELIGIJNOŚĆ, POKORĘ I TOLERANCJĘ. 

W odróżnieniu od innych przedstawicieli ortodoksyjnego judaizmu chabadnicy nie tylko nie uznają Jezusa Chrystusa ale nienawidzą go najsroższą nienawiścią. Za swojego największego wroga Chabad uważa Prawosławie i odpowiednio także wyznawców tej religii.

Sekta Chabad aktywnie zwalcza proces asymilacji żydów a jej członkowie są fanatycznymi bojownikami o czystość krwi. Podstawową zasadą faszystowskiej ideologii sekty jest hasło: „ŻYDZI PONAD WSZYSTKIM A CHABAD PONAD ŻYDAMI”.

Ideologiczna koncepcja lubawiczewskiego klanu (koncepcja judeo-rasizmu) jest opisana w książce „Tanya”, napisanej przez głównego założyciela sekty Chabad Lubavitch, rabina Schneura Zalman Schneersona.

a31

Według chabadowskich kanonów, opracowanych przez Schneur Zalmana, Bóg stworzył świat wyłącznie dla żydów; żydzi mają boską duszę, goyim (nieżydzi) posiadają dusze niższego rodzaju, posiadają dusze zwierzęce. ŻYDZI TO JEDYNE ISTOTY DO KTÓRYCH MOŻNA ZASTOSOWAĆ OKREŚLENIE „CZŁOWIEK”, POZOSTAŁE LUDY ŚWIATA SĄ WYMIOCINOMI I BRUDEM. Książka „Tanya” jest głównym przedmiotem badań i studiów w chabadowskich szkołach, na równi z Torą i Talmudem.

Do tej pory Chabad, pomimo osiągnętej potęgi i wyjątkowych wpływów, pozostaje bardzo nieliczną sektą. Jednakże liczba członków Chabadu wzrasta z dnia na dzień, jeżeli na początku lat 1990-tych na świecie było tylko 20 tysięcy przedstawicieli Chabad Lubavitch to na dzień dzisiejszy ta liczba jest wielokrotnie większa.

Członkowie sekty Chabad Lubavitch są wyznawcami Kabały (mistycznych nauk judaizmu) i władają jej tajemnicami na poziomie profesjonalnym. W chrześcijańskim rozumieniu Kabała jest niczym innym jak czarnoksięstwem i demonizmem.

CHABAD JUŻ ZAPOWIEDZIAŁ NADEJŚCIE ANTYCHRYSTA a teraz będzie pospiesznie rozwiązywać problemy związane z budową Trzeciej Świątyni w Jerozolimie, a ściślej mówiąc z oczyszczeniem miejsca pod jej budowę.

Wszystko, jesteśmy na miejscu. A Trump ?…to po prostu infantylny miliarder, fanatyk gry w golfa, bardzo kochający swoją córkę, chabadniczkę, swoje wnuki, poręczna kukiełka w rękach demonicznych manipulatorów…, piszących mu odpowiednie przemówienia przedwyborcze.

P.S. Trzeba wspomnieć jeszcze i to, że Kushner jest przyjacielem i partnerem Marka Mezhvinskiego, męża Chelsea Clinton, którą Hillary Clinton porodziła od swoich dwóch żydowskich zwierzchników w biurze adwokackim. Dlatego jest to oczywiste, że wybory Clinton kontra Trump były teatrzykiem dla bałwanów.

———————————————————————————————————————-

I trochę o Rosji i o Putinie…

a100

Za: http://3rm.info/main/67024-gotovtes-mir-v-rukah-sataninskogo-habada-zyat-trampa-dzhared-kushner-habadec-i-on-podlinnyy-prezident-ssha.html

Publikacja: 14.04.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.