Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Na słowo „antysemityzm” Goje reagują jak psy Pawłowa

Na słowo „antysemityzm” Goje reagują jak psy Pawłowa

Antysemityzm to tylko antagonistyczna postawa wyprodukowana u nie-Żydów przez grupę żydowską. To jest normalna reakcja społeczna – Albert Einstein

Co to mówi, kiedy rzeczą której ludzie najbardziej się boją nie jest KGB albo CIA, albo DHS, a szkalowania jak „antysemita”!!??

Makow –  Możemy przeciwdziałać zaprogramowaniu Pawłowa mówiąc „programem politycznym zorganizowanego żydostwa jest światowa tyrania, i jeśli 'antysemickie' jest sprzeciwianie się NWO, to jestem dumny z bycia antysemitą!”

Tim Warner

(aktualizacja z 22.01.2011)

(dla henrymakow.com)

„Wcześniej antysemitą był człowiek który nienawidził Żydów. Teraz antysemitą jest człowiek którego nienawidzą Żydzi”. – Joseph Sobran

Dorastałem jako Goj wśród Żydów na przedmieściach NYC, i temat „antysemityzmu” zawsze mnie dziwił.

Kiedy dorosłem, to stało się jeszcze bardziej „nietykalną sprawą”, bo swobodę wypowiedzi erodowała „poprawność polityczna”.

Dziś wiec pro-palestyński!
Idź Kahane, idź!
Kiedy nasila się światowe poparcie dla Palestyny, rozbij szkło i krzycz „antysemityzm”

To pojawiło się ostatnio kiedy staremu przyjacielowi wysłałem artykuł. On odrzucił to krótko mówiąc: „to jest antysemicka bzdura”, nawet bez przemyślenia treści. Jako osoba, która zwykle waży wszystkie strony, jego odpowiedź była nietypowo lekceważąca.

Jak powiedziałem, dorastałem wśród Żydów. Pomimo cliche, wielu z najlepszych przyjaciół było Żydami, w szkole średniej i poza nią. Byłem oficerem w zdominowanych przez Żydów męskich organizacjach. Małżonka jest Żydówką – więc jeśli jestem „antysemitą”, to mam dziwny sposób okazywania tego.

Małżonka pochodzi ze świeckiej żydowskiej rodziny, ale dobrze pamięta, że wszczepiono jej „kompleks prześladowania”. Choć była to luźna dysfunkcyjna rodzina, wyraźnie poinformowano ją, że Żydzi byli „wybranym przez Boga narodem” TM. Powiedziała, że ma jasno myśleć: „jestem wybrana, dlatego prześladowana”.

Powiedziała mi też, że imię Jezus sprawiało, że wzdragała się i myślała „ten zdrajca!” Dla niej kościoły były mrocznymi budynkami w których działy się tajemnicze rzeczy. Ona wie iż indoktrynowano ją, ale nie wie kiedy i jak.

Nawiasem mówiąc, od dawna była tego świadoma i zupełnie się zgadza, że „antysemityzm” jest obłudną (powinniśmy mówić stereotypowo żydowską?) sztuczką wykorzystywaną w celach kontrolowania gojowskiego umysłu. Oni to potwierdzają, żeby rozbrajać przeciwników politycznych.

Powieść i film Exodus zamówili syjonistyczni propagandyści w celu kontroli umysłu. Exodus wykorzystał holokaust i migrację Mojżesza z Egiptu żeby uzasadnić kradzież palestyńskiej ojczyzny.

Temat muzyczny był wyjątkowo potężny i skuteczny. Jestem miłośnikiem muzyki i ten temat naprawdę pochłonął mój wrażliwy młody umysł i serce.

Exodus był audiowizualnym programowaniem mentalnym i emocjonalnym w najlepszym wydaniu, o biblijnych proporcjach. Kto będzie się tu spierał? Bardzo skuteczna rzecz. (Więcej o pochodzeniu tego oszustwa tutaj: background of this scam here.)

JESTEŚMY PSAMI PAWŁOWA

To oskarżanie o „antysemityzm” jest formą kontroli umysłu. Tak zaprogramowali nas poczuciem winy, że jesteśmy psami Pawłowa. Tylko szepnij słowo na „Ż” i koniec! – zostajesz wstrząśnięty 1.000 woltów „antysemitą!”

Jak ŚMIESZ! Ludzie teraz nawet sami sobie to robią, programowanie jest tak głębokie, i możesz niemal widzieć samobiczujących się ludzi kiedy słyszą to słowo.

Pawłow i pies

To jest czyste i proste zastraszanie. Oni pokazują przykłady „kwestionujących” czy „antysemitów” tylko po to by powstrzymać każdego przed sugerowaniem czegoś złego żydowskiego, izraelskiego czy syjonistycznego. Pomyśl o Ricku Sanchez i Helenie Thomas.

„Jak możesz wierzyć w takie uprzedzenia! Nie wiesz kim są ci ludzie? Oni strasznie cierpieli, a jeśli tylko ZACZNIESZ wypowiadać się negatywnie, to jesteś na równi pochyłej do natychmiastowego odrodzenia nazizmu i kolejnego holokaustu!”

Kiedy kwestionowanie czegoś stało się nielegalne? I dlaczego Żydów zawsze w prasie i mediach pokazuje się w najlepszym możliwie świetle, a chrześcijanie, muzułmanie i wszyscy inni są celem krytyki? Płaczące i fałszywe współczucie jest wieczne i mdłe.

Jeden badacz ma bardzo oświecającą opinię / scholar has a very enlightening take o tym zjawisku i jego pochodzeniu:

„Intensywna żydowska propaganda we wszystkich sferach społecznych (masmedia, rząd, aparat edukacyjny itd.) od tzw. „holokaustu” II wojny światowej, z sukcesem umieścił żydowską władzę, żydowską historię, żydowską działalność polityczną i samą żydowską tożsamość poza obszarem uzasadnionego krytycznego badania. Każdego kto ośmielił się wychodzić z ciągłą krytyką czegokolwiek żydowskiego, w najgorszym przypadku mogła napotkać lawina skalowania, gróźb i niszczenie charakteru, a w najlepszym przemilczanie: praktyczne wygnanie ze strefy tego co uważa się za uzasadnioną debatę publiczną”.

Albo, jak powiedział Wolter: 'Dowiesz się kto jest twoim mistrzem kiedy dowiesz się kogo nie wolno krytykować'.

——-
Tim Warner – pseudonim wybitnego blogera.

Komentarz Makowa:

„Antysemityzm” to temat zastępczy, obłudna próba rozbrojenia opozycji przedstawiająca go jako uprzedzenie rasowe i fanatyzm.

Zorganizowane żydostwo ma program polityczny równoznaczny z szatańskim programem rządu światowego Rotszylda. Program obejmuje ustanowienie na Zachodzie establishmentu politycznego i gospodarczego. Żydzi-masoni, ich masońscy sojusznicy i liczni naiwniacy, są wybitni w realizowaniu tego programu w polityce, edukacji, biznesie i mediach.

Pojedynczy Żydzi są nie mniej winni za ten program niż zwykli Amerykanie czy Europejczycy, których rządy służą jako marionetki w programie iluminatów. Ale jak ofiary ataków dronów CIA byłyby słusznie uważane za „anty-amerykańskie”, tak rozsądne jest żeby ludzie byli „antysemitami” jeśli Żydzi i organizacje żydowskie są kluczowe dla realizacji programu NWO.

Musimy usunąć „antysemickie” szkalowanie poprzez uznanie go.

W przeszłości liczne legalne antysemickie ruchy polityczne chroniły chrześcijańską religię, rasę, narodowość i rodzinę przed rozpuszczalnym skutkiem społecznej inżynierii Rotszylda. Na przykład Karl Luegar, z Partii Chrześcijańsko-Demokratycznej, „antysemicki” burmistrz Wiednia 1897-1910 jest uważany za jednego z najlepszych burmistrzów jakiego miało to miasto.

Nie jesteśmy rasowymi antysemitami, którzy potępiają jednostki z powodu przypadkowego urodzenia się. Wielu Żydów nie jest lizusami Rotszylda, tak jak wielu Amerykanów nie popiera szatańskiej polityki wojennej ich rządu.

Kto naprawdę rządzi
– Rezerwą Federalną i Wall Street
– Szpiegowaniem w internecie
– Hollywoodem i TV
– Sądami
– Przemysłem nowotworowym
– Pornografią
– Wojnami dla Izraela
– Handlem seksualnym
– Fałszywą opozycją

Niemniej jednak, tak długo jak większość Żydów realizuje program NWO, (jako liberałowie, socjaliści, komuniści, syjoniści i feministki) a reszta nas nie będzie się wypowiadać, to wszyscy nieuchronnie będziemy smołowani. Żydzi muszą wiedzieć, że niechcący są koniem trojańskim w bardzo złym scenariuszu. To dotyczy też masonów i w mniejszym stopniu ludzi ogólnie. Ci sami ludzie którzy rządzą zorganizowanym żydostwem, rządzą wszystkim innym. Są to centralni bankierzy i wszystko wymaga pieniędzy.

Możemy przeciwstawić się programowaniu Pawłowa mówiąc: „politycznym programem zorganizowanego żydostwa jest iluminacja tyrania światowa, i skoro „antysemityzmem” jest sprzeciw wobec NWO, to jestem dumny z bycia antysemitą!”

Dopóki nie przestaniemy być psami Pawłowa, to oni dalej będą bezkarni, dosłownie.

Tłum. Ola Gordon

https://www.henrymakow.com/anti-semitism_is_mind_control.html

„Anti Semitism” – Goyim React Like Pavlov’s Dogs

5 thoughts on “Na słowo „antysemityzm” Goje reagują jak psy Pawłowa

  1. Po pierwsze Edomici z synagogi szatana nie są Semitami, więcej to oni są antysemitami bo prześladują Semitów Palestyńczyków. Po drugie eksodus Mojżesza. Mojżesz i lud uciekający z Egiptu to byli IZRAELICI a nie żydostwo ! Izraelita != Izraelczyk (żyd). Jak można tego nie wiedzieć? Kradną tożsamość narodu wybranego i na tej podstawie legitymizują siłowe przejmowanie Palestyny. Wieczny „słodki” żyd, tułacz jak go przepędzą co wydarzyło się ponad 47 razy w ciągu 1000 lat to znajduje innego żywiciela gdzie może wprowadzać swoje warunki.

  2. Na mnie osobiście słowo antysemityzm zupełnie nie działa. Mogą mnie nazywać antysemitą, i cóż z tego? To po mnie spływało, a może nawet wbijało w dumę, bo cóż złego jest w byciu antysemitą?

    1. @Jachu.tylko że do jednego worka ktoś świadomie wrzucił biblijny Izrael i Edomitów i nazwał ich wespół Żydami.Jezus „żyd”,Herod Żyd,a w rzeczywistości Jezus jest Judajczykiem należącym do plemienia Judy.Juda to syn Jakuba którego Bóg nazwał Izrael,Herod natomiast jest z pochodzenia Edomitą pochodzącym od Ezawa brata Jakuba.Resztę można doczytać w Biblii.Różnica jest ewidentna jak między kolorem białym i czarnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.