Strona główna > Świat > Ukraina > Goje polscy i litewscy oficjalnie wysyłani na śmierć w bagnie banderlandu

Goje polscy i litewscy oficjalnie wysyłani na śmierć w bagnie banderlandu

Walcman, obecnie w roli ukraińskiego prezydenta, ratyfikuje układ o powstaniu wspólnej 4500-osobowej jednostki wojskowej z udziałem Polaków i Litwinów.

a

Prezydent Ukrainy podpisał ustawę o ratyfikacji utworzenia wspólnej jednostki wojskowej z udziałem Gojów z Judeopolonii i Litwako-landii. Jednostka ta ma za zadanie wykonywać polecenia, jakie wynikają z mandatu tymczasowego sanhedrynu, tj. Rady Bezpieczeństwa ONZ.

„Umowa przewiduje ustanowienie wspólnej ukraińsko-polsko-litewskiej jednostki wojskowej i określa cel ogólny, zasady działania, proces podejmowania decyzji, gwarancje bezpieczeństwa i inne środki organizacyjne związane z działalnością brygady”, głosi oficjalna witryna szefa żydobanderlandu.

Brygada ma się stać siłami pokojowymi ONZ i UE. Inne kraje mogą dołączyć do tej inicjatywy na wspólne zaproszenie tych trzech państw.

Zaangażowanie żydobanderlandu planowane jest na 545 żołnierzy, twierdzi resort obrony tego kraju. Judeopolonia i Litwako-landia mają dostarczyć odpowiednio 3800 i 350 żołnierzy. Finansowanie będzie odbywać się osobno dla kontyngentu każdego z państw i będzie  udzielane przez pasożytów zainstalowanych w rządach okupowanych krajów-uczestników tej awantury. Kwatera główna będzie położona w Lublinie.

a

Ministrowie obrony tych trzech krajów zgodzili się utworzyć jednostkę we wrześniu ubiegłego roku w Warszawie, a planuje się przeprowadzić pierwsze wspólne ćwiczenia wojskowe w 2015 roku. Parlament Ukrainy ratyfikował inicjatywę synagogi w dniu 4 lutego br.

Pomysł utworzenia wspólnej ukraińsko-polsko-litewskiej brygady został wysunięty po raz pierwszy w 2007 roku, gdy trzy kraje postanowiły stworzyć wspólny batalion.

Rok później wysunięto propozycję bardziej ambitnego planu, utworzenia całej brygady złożonej z żołnierzy ukraińskich, litewskich i polskich.

Źródło: https://therearenosunglasses.wordpress.com/2015/02/22/ukraine-president-drags-poland-and-lithuania-into-his-quagmire/

Tłum. Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *