Strona główna > NWO > Goje! Kabaliści piorą wam mózgi

Goje! Kabaliści piorą wam mózgi

Komentarz: w źródle artykuł jest b. bogaty w odnośniki – klikalne linki.

Pan Bóg jest najwyższą rzeczywistością. Ludzkość jest skażona rakiem pn. kabalizm (satanizm). Jego celem jest zastąpienie Boga i przedefiniowanie rzeczywistości zgodnie z jego interesami i perwersjami. Dlatego musi zerwać nasze więzi z prawdą żebyśmy kwestionowali rzeczywistość. To nazywa się gaslighting / kontrolą umysłu. Oni są ulokowani tak żeby robić to poprzez kontrolę informacji i debatę (tj. masmedia i edukacja). Oni wierzą, że prawdą jest wszystko co mówią.

Pamiętajmy, kabaliści to nie tylko Żydzi. Są to masoni, gojowska elita zainstalowana przez żydowskich centralnych bankierów. Ci zdrajcy są naszymi „liderami”.

Poniżej przykłady prania mózgu. Są ich setki. Nie zamierzam kopać głęboko, a tylko żeby to pokazać.

„Gaslighting” to technika kontroli umysłu wykorzystywana przez jednostki i rządy dla zdobycia i zachowania kontroli, żeby ofiary kwestionowały własną normalność, a tym samym ulegać totalitarnej władzy. Jest to powszechna taktyka nadużywana przez dyktatorów, narcyzów i liderów kultu. Jeśli prowadzi się ją powoli, ofiary nie zdają sobie sprawy jak bardzo zagrożone są ich zdolności poznawcze. Ofiary są bezbronne, co wyjaśnia dlaczego skutki mogą być katastrofalne.

Bardziej psychologiczna definicja gaslightingu jest „zwiększanie częstotliwości systematycznego ukrywania prawdziwych informacji od, i / lub podawanie fałszywych informacji, ofierze – wywierając stopniowy skutek by stali się bojaźliwi, zmieszani i mniej zdolni do ufania własnej pamięci i percepcji. Robienie czegoś by kogoś zdenerwować, czekanie na ich reakcję, a później stanie z tyłu udając ignorancję mówiąc „co? co zrobiłem?”

Bez konkretnej chronologii:

1. Rzymianie zabili Chrystusa. W Talmudzie Żydzi biorą kredyt za mord Chrystusa / take credit for murdering Christ.

2. Holokaust. Kiedy „negujący holokaust” David Irving potwierdza, że zagazowano 2 mln Żydów / two million Jews were gassed, żydowski holokaust jest odwracaniem uwagi od większego obrazu: prawdziwym holokaustem był mord 60 mln w II wojnie światowej, w tym 6 mln „antysemitów” [nazistów]. Żydowski holokaust wykorzystuje się do rozbrojenia Gojów, a faktycznie syjoniści umieścili Hitlera u władzy i go finansowali / put Hitler in power and funded him. To że „Holokaust” pisze się dużą literą w sprawdzaniu pisowni to kolejny przypadek prania mózgu.

3. 11 IX. Oczywiście żaden samolot nie uderzył w WTC7 ani Pentagon. Prawdopodobnie żaden samolot nie uderzył WTC. Opinię publiczną zmusza się do przyjęcia oczywistych kłamstw. To samo odnosi się do zabójstw Johna Kennedy’ego, Martina Lutra i Roberta Ken-nedy’ego. Dziennikarz na miejscu / Reporter on site- „Nie ma żadnych dowodów na to żeby samolot rozbił się gdziekolwiek w pobliżu Pentagonu”. (Później McIntyre został zmuszony do wycofania swojego raportu / forced to walk back his report. Zauważ znak ręką czytającego dziennikarza.) Skoro paliwo samolotu zdemolowało bliźniacze wieże, to dlaczego pierwsze osoby na miejscu umierają na raka wywołanego promieniowaniem? / thefirst responders dying of cancers caused by radiation?

4. „Rosyjski spisek”. Ta idea, że Rosjanie ingerowali w wybory 2016 była w nagłówkach przez 2 lata bez żadnego wyjaśnienia / without any explanation jak tego dokonano, ani dowodów. Pewien człowiek pisze / One man writes: „Jako pastor słyszałem o rodzinach obserwujących ukochane osoby najwyraźniej wpadające w chorobę fizyczną lub psychiczną, i pytają: „Co mamy robić?” To jest pytanie zasmuconych obywateli wpatrujących się w metafizycznie wyściełane komórki jakimi stają się waszyngtońskie instytucje”.

5. Atak na płeć. Prawa człowieka 98% ludności są ciągle atakowane, a „prawa” zboczonych mniejszości są jedynymi które się liczą. Oczywiście wykorzystuje się je jako pretekst do ataku i podkopania większości heteroseksualnej. Inne przykłady prania mózgu o płci obejmują ła-zienki dla mieszanej płci, transwestytów w łazienkach i bibliotekach, i dzieci którym podaje się hormony zmieniające płeć i operacje. Dziewczynkę zawiesza się za prośbę by wykluczono ją z tej zgubnej indoktrynacji / A girl is suspended for asking to be excused from this pernicious indoctrination. Maturzystę zawiesza się za powiedzenie mężczyźni nie mogą stać się kobie-tami / men can’t become women. Teraz kwestionujesz rzeczywistość, tak?

A co z feminizmem? Przekonywanie kobiet do marnowania ich najbardziej płodnych lat na karierę zamiast na rodzinę, tylko po to, by wyrównać później, gdy jest już za późno. To pranie mózgów zrujnowało życie milionów ludzi i pomogło zniszczyć tkankę społeczną.

6. Promowanie homoseksualizmu, który jest zaburzeniem rozwojowym / a developmental disorder. To przyjęto jako normalne i wrodzone.

7. Atak na białe mniejszości. Sprowadzenie milionów niewykształconych i często chorych ludów z III świata na naszą opiekę społeczną nie robi więcej sensu niż uczynienie białych mniejszością. Perspektywa historyczna / Some historical perspective: Żydzi otworzyli bramy dla muzułmańskich najeźdźców w Hiszpanii w 710 AD. Zwalnia się nauczycieli za obronę zachodniej cywilizacji / Teachers are fired for defending Western Civilization. Muzykę klasyczną uważa się za „biała supremację” / Classical music is considered „white supremacy.”

Posłuchajcie tego szaleństwa / Listen to this insanity: „Kiedy populacja Afryki podwoi się do 4 bln w 2100, wielu z nich, niezależnie od okoliczności, przyjdzie do Europy, jako migranci ekonomiczni albo uchodźcy, oni przyjdą, wielu z nich”, powiedział JEDEN współzałożyciel

Jamie Drummond. „I to jest dobre, bo będziemy starcami, będziemy starzeli się demograficznie. Będziemy potrzebować ich młodzieńczej energii, by robić rzeczy. Tak właśnie mówią statystyki ekonomiczne, a dane demograficzne tego wymagają, bo wiesz, demografia to przeznaczenie”.

Hej liberałowie, chcę wam to wyjaśnić. Kiedy wyrażacie swoją opinię to jest swo-boda wypowiedzi – a kiedy ja wyrażam swoją to jest mowa nienawiści?

Amerykańscy Bojownicy o Wolność

8. „Nienawiść”. Talmud opiera się na nienawiści do Gojów, i to się przyjmuje / The Talmud is based on hate for the goyim but it gets a pass. Sprzeciw wobec tego programu określa się jako „nienawiść” i „antysemityzm”.

9. Promowanie krzyżowania ras na zachodzie, ale nie w Izraelu czy gdzie indziej. To jest ludobójstwo białych / This is white genocide.

10. „Biała supremacja” – Nie ma chińskiego suprematyzmu w Chinach, japońskiego w Japonii, czy żydowskiego gdzie indziej. Irish Savant pisze: „Nie tylko kontrola broni, ale wszystkich elementów planu przeciwko białym wydaja się nagle być w pełnym biegu. Imigracja z III świa-ta, szerzenie prawa „nienawiści” (czytaj anty-białym), blokowanie portali pro-białych, zastępowanie białych w miejscu pracy, agresja i prowokacje Antify, deprawacja i degeneracja w sferze publicznej, przepisywanie historii. To jest jak sposób w jaki przyspiesza rzeka kiedy zbliża się do wodospadu”.

PODSUMOWANIE

Moglibyśmy to kontynuować. Wszystkie wojny planuje się żeby osłabić i zabijać niekabalistów, a wzbogacać centralnych bankierów i zwiększanie ich władzy.

Zimna wojna to oszustwo. ZSRR zbudował zachód. Komunizm to tylko kapitalizm monopoli-styczny / monopoly capitalism. Nie zapominajmy o wszystkich masowych strzelaninach fałszywej flagi w Sandy Hook, Orlando o Parkland, FL., wymyślonych żeby pozbawić Gojów broni. I, nawiasem mówiąc, Protokoły Syjonu to nie fałszywka / are not a „forgery.”

Ludzkość wprowadza się w satanistyczny kult oparty na judaizmie kabalistycznym. Najpierw osłabiono Żydów, a potem Gojów poprzez masonerię.

Kult satanistyczny wykorzystuje i kontroluje swoich członków korumpując ich i czyniąc ich chorymi. To obejmuje zawieszenie wiary w istnienie samej prawdy, w naszej percepcji i myśleniu, prowadząc do gotowości do rezygnacji z naszej indywidualnej woli i wolności.

Goyim! The Cabalists are Gaslighting You

23.07.2019

Źródło: https://www.henrymakow.com/2019/07/goyim-the-cabalists-are-gaslighting-you.html

Tłum. Ola Gordon

3 thoughts on “Goje! Kabaliści piorą wam mózgi

  1. Protokoly Syjonu to falszywka dostosowywana do potrzeby chwili blaga i klamstwo ,jak wszystko co stworzyli ci sludzy szatana ….

  2. Kontrola ludzi poprzez media,portale społecznościowe to wystarczyło a największą robotę robi religia obojętnie czy to jest Islam czy Chrześcijaństwo.Każda religia to opium dla narodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.