Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Gniazdo pasożytów już planuje false flag

Gniazdo pasożytów już planuje false flag

plan false flag

nuclear_talksGniazdo przestępczości zorganizowanej – izrahell – ostrzega przed eksplozją „walizkowej bomby atomowej” w Nowym Jorku lub Madrycie w związku z umową jądrową zawartą z Iranem

Kilka dni temu grupa państw P5+1 zawarła w Genewie umowę z Iranem w sprawie irańskiego programu atomowego, jaka de facto daje Iranowi prawo dołączenia do grupy mocarstw nuklearnych. Kończy też zasadniczo politykę sankcji wobec Iranu. Nic dziwnego, że psychopaci izrahellscy krytykują ten deal i ostrzegają świat przed zagładą.

Premier Netanyahu skrytykował umowę jądrową, nazywając ją „historycznym błędem” i zastrzegł, że izrahell ma mimo to własne prawo do obrony.

Dzisiaj świat stał się o wiele bardziej niebezpiecznym miejscem, ponieważ najbardziej niebezpieczny reżim na świecie poczynił znaczący krok w uzyskaniu najbardziej niebezpiecznej broni na świecie„.

24 listopada 2013 r. żydowska gazeta haaretz opublikowała artykuł, w jakim napisano:

Zła umowa, jaką podpisano z Iranem, daje mu dokładnie to, czego chciał – poważne zmniejszenie sankcji przy zachowaniu najważniejszych elementów jego programu nuklearnego. Jeśli w okresie najbliższych pięciu lat, walizka z bombą atomową wybuchnie w Nowym Jorku lub Madrycie, to stanie się tak z powodu umowy, która została podpisana dzisiaj rano. Przed nami długa droga, i w dalszym ciągu będziemy działać na wszystkich możliwych poziomach„.

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/.premium-1.559781

http://beforeitsnews.com/alternative/2013/11/israel-warns-of-suitcase-nuke-in-new-york-or-madrid-over-iran-nuclear-deal-2831232.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.