Strona główna > Rosja > Głównym zadaniem Putlera jest eliminacja myślo-zbrodniarzy

Głównym zadaniem Putlera jest eliminacja myślo-zbrodniarzy

źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=55358

a4

przygotował: Pluszowy Miś

Rząd zatwierdził projekt ustawy, którego autorami są urzędnicy ministerstwa sprawiedliwości, jaka ma na celu zaostrzenie wszystkich sankcji karnych związanych z ekstremizmem. Zgodnie z tym dokumentem, wszystkie kary więzienia, grzywny, obowiązku pracy społecznej, jakie są przewidziane w art 280 (publiczne nawoływanie do działalności ekstremistycznej), 282 (podżeganie do nienawiści lub wrogości), 282.1 (organizowanie zebrania ekstremistycznego) i 282.2 (tworzenie organizacji ekstremistycznej), zostaną zwiększone. W najbliższej przyszłości rząd rozpatrzy projekt ustawy, a następnie skieruje go do Dumy Państwowej.

Duchowym twórcą tego projektu ustawy, który zalecił jego opracowanie ludziom z ministerstwa sprawiedliwości, jest bezpośrednio prezydent Rosji, Władimir Putin. Cóż, po powrocie do prezydentury, on tylko świadomie kroczy ku wyplenieniu resztek pozorów państwa prawa i wolności myśli w Rosji. I wcześniej czy później, po prostu musiał rozpocząć swoją nową “walkę z ekstremizmem”.

Dzisiaj do tego, żeby państwo powiesiło ci na szyi tabliczkę z napisem „ekstremista”, nie musisz robić jakichkolwiek wezwań rewolucyjnych ani aktywnie uczestniczyć w pogromach.

Wszystko, co jest potrzebne – wystarczy że z banerem przejdziesz się koło budynku sądu, opublikujesz zdjęcie z cytatem słów imperatora Aleksandra III na portalach społecznościowych, zaproponujesz budowę przedszkola zamiast kolejnego meczetu lub wyrazisz “wątpliwości co do legalności władzy i prawidłowości jego polityki”. I za każdy z tych “buntowniczych” aktów nasze wspaniałe państwo jest gotowe wsadzać do więzienia i karać własnych obywateli. Przecież centrum zwalczania ekstremizmu od samego początku zostało stworzone jako “policja myśli”, która karze nie za działania lub czyny – lecz za opinie, poglądy, myśli i uczucia niepożądane przez reżim.

W rzeczywistości, biorąc pod uwagę takie inicjatywy i zajmując się ich wprowadzeniem w sferę prawa, rząd wyraźnie stwierdza: Jeśli maszyna państwa nie może cię złamać, jeśli jej się nie udało przekształcić tok twojego myślenia na wygodny dla niej obraz, dostosować go do  ścisłego wzorca konformizmu i obojętności – to ona ciebie musi zniszczyć. Zostaniesz wrzucony w tryby machiny represji. Machina ta zniszczy cię lub uczyni kaleką (zobacz także: Konstantin Duszenow może zostać inwalidą (czyli paszcza chazarsko – putinowskiej eFeRji/admin), zabierze najlepsze lata twojego życia i wypluje znów z przyklejoną do końca życia etykietą “ekstremista”, a ta z kolei całkowicie przekreśli resztę twego życia, albo to, co z niego zostanie.

Oni najpierw swoimi bezprawnymi rządami doprowadzili jedno z najbogatszych mocarstw do stanu rozpadającej się, do szpiku skorumpowanej despotii trzeciego świata, którą powoli kolonizują narody azjatyckie, a następnie postanowili pozbyć się również tych wszystkich obywateli, którzy odważyli się zobaczyć całą grozę tego, co się dzieje. I nie tylko zobaczyć, ale także wyrazić swoje niezadowolenie z powodu tej katastrofy, jaka dzieje się dziś w naszym kraju.

Lecz mają w rękach tylko przegniły sznurek, i im mocniej ten stryczek zaciskają na szyi narodu, tym szybciej on się porwie.

Michaił Bielajew

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.