Strona główna > NWO > Główny rabin Kijowa: rewolucja na Ukrainie to prawdziwy Purim

Główny rabin Kijowa: rewolucja na Ukrainie to prawdziwy Purim

Główny rabin Kijowa: rewolucja na Ukrainie to prawdziwy Purim. ŚWIĘTUJEMY!

WESOŁEGO MAJDANU!
WESOŁEGO MAJDANU!

„To co się w tych dniach stało w Kijowie to są oczywiste cuda miesiąca Adar kiedy wszystko obraca się w dobro. Teraz będziemy mogli naprawdę świętować Purim”-główny rabin Kijowa Moshe Reuven Asman.

Przypominamy, że:

aaaa

-koordynatorem kampanii pijarowskiej „euromajdanu” był szef Syjonistycznego Komitetu Ukrainy, Josif Eisels (na zdjęciu), który przy pomocy żydowskich pieniędzy żydowskich oligarchów zatkał gębę lokalnej gminie żydowskiej jak i „czysto izraelskim” strukturom w rodzaju „Centrum Wiesenthala”, ośmielających wyrażać oburzenie z powodu działań nazistowskich bojówkarzy żyda Tiahnyboka-Frotmana, który był sponsorowany przez szefa Europejskiej Unii Żydowskiej, miliardera żyda I. Kołomojskiego.

-przed rozlewem krwi „euromajdan” nakręcał specjalnie zaproszony z Francji żydowski warchoł syjonistyczny i prowokator Bernard-Henri Levy, który przyczepił Ukrainie Krwawą Etykietę.

-to właśnie oficer CAHALU-u (armia izraelska) i 300 żydowskich bojówkarzy było wojskowymi instruktorami „euromajdanu” przy czym zaprosił ich osobiście główny rabin Kijowa Moshe Reuven Asman, który w styczniu przeszedł szkolenie w jednostce izraelskich sił specjalnych.

-ogień do milicji i demonstrantów prowadził „aszkenazyjski deputowany ludowy”, wiceprzewodniczący partii „Batkiwszczina”, Siergiej Paszinskij, u którego sami demonstranci znaleźli karabin snajperski z tłumikiem jaki jest używany przez siły specjalne.

Tak więc „świętowanie Purim” to jest jedno z najważniejszych świąt żydowskich upamiętniające masowy mord 75 tysięcy Persów, włącznie z dziećmi, którzy reprezentowali rządzącą elitę obawiającą się powstać przeciwko dominacji wyjątkowo wzbogaconych miejscowych handlarzy-„żydów”, którzy przeniknęli do struktur władzy poprzez „instytucję żydowskich żon”.

Główny rabin Kijowa Moshe Reuven Asman

aaa

Izraelskie i ukraińskie judeje dopomogli „euromajdanowi” wszystkim czym dysponowali.

Interesujące, państwo Izrael dokonawszy jakiegokolwiek czynu, może przy tym nie napaskudzić większości narodów innych krajów?

a

Oto wydarzenia w Kijowie, 2,5 tysiąca kilometrów od Tel Avivu. Wszystkie sondaże na Ukrainie wykazywały, że większość narodu nie chce wejścia do Unii Europejskiej, to znaczy, jeszcze przed radykalizacją Majdanu większość nie popierała wejścia do UE. A już po brukowcach, napalmie przeciwko nie uzbrojonym milicjantom, przytłaczająca większość normalnych ludzi w żaden sposób nie może solidaryzować się z takimi złoczyńcami. Jednakże z Izraela wywiera się presję na Ukrainę poprzez popieranie Majdanu. Tak więc strona internetowa „Stowarzyszenia wspólnot i gmin żydowskich Ukrainy” stwierdziła, że „Dzisiaj czołowe media izraelskie potwierdziły-prawda. Na Majdanie znajduje się grupa izraelskich chłopaków, urodzonych na Ukrainie, którzy przeszli służbę w CAHAL-u”. A na stronie żydowskiej „israel7.ru” pojawił się romantyczny opis działań jednego żydowskiego bojówkarza-instruktora, działań w samym centrum Majdanu. „Tylko w moim oddziale jest czterech izraelczyków z doświadczeniem bojowym, których, tak jak mnie, przywiało na Majdan pragnienie uniknięcia nikomu niepotrzebnych ofiar”. Rozjemcy-gołąbki pokoju, jednym słowem. W Palestynie taki pokój zaprowadzili, że tamci rdzenni mieszkańcy zagnani są do rezerwatu i ogrodzeni są w części własnego kraju potężnym murem. A teraz oto na Ukrainie pokój zaprowadzają. Zajmujący jest także następujący fragment wywiadu udzielonego przez izraelskiego wojskowego instruktora Majdanu: „Pod moim zwierzchnictwem są już dziesiątki bojowców oporu, Gruzini, Azerowie, Ormianie, Rosjanie, którzy nawet nie usiłują mówić po ukraińsku i ani razu nie napotkaliśmy przejawu wzajemnej nietolerancji”. Jaki jest wasz wniosek? A gdzie są Ukraińcy? Kim oni są, ci ukraińscy opozycjoniści Majdanu? Tak, pokój na Ukrainie, oczywiście, zaprowadzają „bojowcy oporu”. Nie mniej jest godne uwagi i zakończenie izraelskiego bojówkarza-gołąbka pokoju: „Uważam, że obecność żydów na Majdanie to nie tylko uczczenie imienia Stwórcy ale i dialog żydów z władzą. To jest to co pozwoli jutro żyć i pracować w tym kraju”. Oznacza to, że izraelscy wojskowi wyraźnie wyznaczyli cel: zmienić prawowitą władzę na Ukrainie na rzecz swoich marionetek. Oprócz czysto wojskowego wsparcia przez bojówkarzy, Izrael nie przestaje okazywać i wsparcia moralnego. Ci „prości ludzie” powiedzieli prosto z serca: „My wspieramy Majdan i wspieramy naszych braci na barykadach i na Majdanie, niezależnie od rasy, narodowości i wyznania. Ukraińcy!, Izrael jest z wami, co by wam nie mówili i nie pisali. Mówimy to z całego serca: „Chwała Ukrainie!”.

Nasze czasy, nasza władza!
Nasze czasy, nasza władza!

To znaczy, że Izrael chwali majdaniarską Ukrainę. Wtedy, kiedy powszechnie wybraną władzę obalają i narzucają narodowi kraju niewolniczą zależność od Zachodu. Zależność we wszystkim: gospodarce, polityce, kulturze, moralności, itp. Oczywiście takie działania żydów Izraela nie pozostawiły obojętnymi i lokalnych współplemieńców w Małorosji. Tak więc we wspólnym oświadczeniu „Kongresu Narodowych Społeczności Ukrainy” i „Stowarzyszenia Organizacji i Wspólnot Żydowskich Ukrainy” (Waada) czytamy: „Wyrażamy swoje oburzenie nieodpowiedzialnymi i oburzającymi działaniami władzy ukraińskiej i organów bezpieczeństwa, które doprowadziły do tej tragedii”. I poniżej: „Wzywamy społeczność międzynarodową do wzięcia aktywnego udziału w wydarzeniach na Ukrainie pomagając zakończyć przemoc i proces negocjacyjny. Prosimy niezwłocznie o rozpatrzenie kwestii możliwości wprowadzenia sankcji w stosunku do osób odpowiedzialnych za dokonanie poważnych przestępstw”.

To znaczy, że wszystkich nieszczęść winny jest Berkut a nie żadni bojówkarze rzucający butelkami z napalmem w milicjantów i nie przebijający szydłem ich gardeł. I w ogóle od początku bezbronnych milicjantów nikt absolutnie nie zabijał. Tak to wygląda jeżeli poczyta się żydowskie oświadczenie!

Za: http://3rm.info/43802-glavravvin-kieva-revolyuciya-na-ukraine-nastoyaschiy-purim-prazdnuem.html

Data publikacji: 26.02.2014

Przekład: RX

Zobacz także:

Ukraina-NATOwcy szkolili ukraińskich bojówkarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.